Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2588Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1570 из 2017
Показано с 15,691 по 15,700 из 20164.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

Фейсбук знову оновлює дизайн...

ри?

Замітила за собою, шо є імена, які я не то шо ненавиджу, я їх стараюся не вимовляти, і даже не думать, шо так можна назвать дитину, бо це ІМХО збочення якето іменне.
    Пророк

Приклади в студію
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Замітила за собою, шо є імена, які я не то шо ненавиджу, я їх стараюся не вимовляти, і даже не думать, шо так можна назвать дитину, бо це ІМХО збочення якето іменне.
    "Вышла во двор гулять с сыном… дети вокруг — Афродита, Виолетта, Станислава, Макар, Родион, Деонис, Елисей, Беладонна, Аэлита… И только я одна, как дура, вывела гулять Андрюшу..." ©
    ри?

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Приклади в студію
    Едуард - едік, едічка. Коли хтото каже, он там у Едіка, або шототаке, це просто наче бомбу разорвало. Ізвращєніє якето.
    Або Воца! Воца - це вобше. Вовка - ше тудасюда, а от Воца...!
    Не дуже нрав Сергій. Я не знаю, як казать імя Сергій, коли це не хтото старший, а просто друг. Сєрий - не нравиця, потому шо чаще за все Сєрі у мене ніякі не сєрі, а смуглі та чорняві. Сірьожа - якто так глупо звучить, шо просто донємогу.
    Або Анжела! Ну шо це за імя таке? З цього ж розряду Альбіна! Ну хто так називає дитину? Чи Крістіна....крістііііінааааа....ну і як ти дочку назвала? Крістіна! Як-як???!
    Подруга назвала дочку Каріна. Я нічо не сказала, токо очінь удівілась. Питаю, чо? Ну потому шо так муж захотів!
    Чо не назвать Василина там, або Катерина, нєєє....надо назвать Сандра! У мене одну студентку зовуть Сандра. При чом вона вобше даже і не Сандра, а сама шонинаєсть Валя, найсправжнісінька! Її маман передивилася якого-то кіна, і назвала дівчат сандрами, віолєтами і іже с німі.
    Самі найбільш ненавісні - Едік і Анжела.

Не дуже понімаю повторення, тіпа сансанич, ато ванванич.
    Питала у грандма, чо вона назвала батька Анатолій, бо у неї уже був один Анатолій - муж. А вона і каже, бо так швидше звати - Тооольки, до стоооолууу!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Scald, ми попали )))
    ри?

Sky, шоб тобі було легше, я ніколи не любила своє імя.
    Тільки дехто дуже мені близький вимовляє його так, шо я готова душу віддати, аби ще раз сказали)
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я не знаю, як казать імя Сергій, коли це не хтото старший, а просто друг.
    +500 (прастітє, пацани:) але коли вимовляю Сірьооожа,воно мені якось... нє, не глупо, як У Лайти, а занадто уменьшитєльно-ласкатєльне, звучить принаймні...
    2.0

ич, а Аліса? а Жасміна (чи Жасмін..) а Діана? єсть преценденти так сказать...
    полосатік

у мене подруга назвала дочку Андріана, зменшено називають Нана - ось де збочення!
+ Ответить в теме

Теги для этой темы