Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2592Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1312 из 2018
Показано с 13,111 по 13,120 из 20179.
    Зануда

re: [Офтоп] Дорахуй до мільйона!

замовив, на 18-у

Нервова, курррва

fabulist, а де замовив?
    Здібна учениця

ех, Тобі Магвуаєр, тобі гикається, нє?)))
    Зануда

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    fabulist, а де замовив?
    оскільки ніяких конкретних пропозицій не надходило, крім однієї, то так і замовив -
    у Viva піца.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    ех, Тобі Магвуаєр, тобі гикається, нє?)))
    думаю нє, чому йому гикати ? )))

Тут ось натрапив на таке
    У Львові з’явилася нова туристична фішка – “пивна циця” lviv-online.com
    От би нам таке в "Сто доріг" ))
    2.0

рібьята я вшокє! я просто хочу написать туйову хучу матів як синонімічний ряд до геніальності нашого окремо представленого народонасєленія... АААААААААААААА! не питайте шо такоє, це просто всплеск енергії...

Sky, тьху...ще й чуть не ригнула...циця? а х...я дєвачкам не предусмотрено....
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, ))). Дивні люде, дивні ідеї, дивні витвори ) Я думаю, якщо б власником закладу була жінка - був би х...й. Але навряд чи жінці прийшла б в голову така статУя.
    У львівському ресторані "Кумпель" встановили латунну скульптуру жінки - "пивної циці", потерши груди якої можна безкоштовно отримати пиво.
    - Від задуму до його втілення пройшов майже рік, - каже автор ідеї Ігор Лильо. - Чоловіки завжди любили жіночі груди й завжди люблять пиво. От я поєднав ці дві речі в скульптурі "пивної циці". Найдовше думали над тим, звідки має литися пиво, аби це не виглядало пошло. Вирішили, що буде із підшлункової залози на животі.
    Скульптура стоїть на вході в заклад, виконана в натуральну величину - це тулуб жінки без рук та ніг, з великими грудьми. Справа на животі - спеціальний отвір для пивного бокалу. Фігура стоїть на тумбі, в якій і знаходиться бочка з пивом. Львівський скульптор Євгеній Трубега спеціально не зліпив обличчя, лише губи, аби кожен чоловік міг сам собі дофантазувати жінку.
    Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/410366/10">Gazeta.ua</a>
    2.0

Sky, та я читала...циця це сцуко ужасно... один поц розказував, шо када обпечеться, то стисне жінці цицьку, а та годує якраз, і молоком на вавку і памагає.. отакі люде єсть і даже не в лісах тузємних... а ваще ну його, а то ригну...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    один поц розказував, шо када обпечеться, то стисне жінці цицьку, а та годує якраз, і молоком на вавку і памагає.. отакі люде єсть і даже не в лісах тузємних...
    мля, сам чуть не ригнув...

шо воно за фігня, кожного дня майже в один і той же час телефонує номер з кодом Києва, беру слухавку - одразу ж зривається. Хочеться набрать і послать далеко...
    Нервова, курррва

Sky, так як для мене Львів - другий рідний дім, то циця мені малоцікава! Є пару місць куди я завжди їжджу. Серед них є і Сихівський цвинтар...

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    У львівському ресторані "Кумпель"
    Кумпель... скільки ж з тобою пов"язано всього найкращого....
+ Ответить в теме

Теги для этой темы