Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 1828
Показано с 81 по 90 из 18271.

Re: Досчтай до миллиона!

2Uksus
    та ну , мені вже ця мовна тема оскомину набила.
    краще давайте прошось про шо не будь,
    2laithemmer
    японська , ге , а що ви подумали ? А якщо хтось не знає це що погано?

ри?

Ага! Ось ми Вас і підловили - цифірку-то забули написать))))
    Шіїсят два...

Пи.Си. Приклад французької: Кумтеляпасе, кумальонтре

ге-ех, (шапкою об підлогу) ну то хто з нас не помиляється.А Ви й раді оце мене підколоти(с жартівливим докором) Сором Вам(жартівливо) пані Лайт , можна я Вас так називатиму?А наче поміркована людина (поважливо).
    ри?

Шіїсят три

Все можна, тіко плюваться нинада))) Бо ми за такеееее.....Мммммм (мрійливо очі до стелі)....
    І кому це тільки сором? Самі фостом крутите у всіх на очах - а мені ще й сором?! Ха!!!
    А стосовно поміркованості - гі! То коли в мене настрій поганий - тоді може трошки та))
    Однак аватарка мені Ваша дууже подобається, як і аватарка Удаганки і Бабая. З них так ржачно робиться)))

КОТИ НЕ ПЛЮЮТЬСЯ , КОТИ ЛАСТЯТЬСЯ!!! а крутить фостом , знаєте , така собі фізкультура щодня.тіпо заррядка.От коли фост буде крутитися в іншу сторону , тоді вважайте кінець світу настав.)))))))
    А от за аватарку, пробачаюся що часто змінював ,але шукав себе , і от знайшов.))) як найкращще відображає мій характер.)))
    ри?

Ну сока можна! Сока можна цифру забувать!!! (громко топая лаптьом)
    Та хай коти ластяться - так кращіше)) І аватарка класна!

Шіїсят чотири

Вибачте , ласочка будь. (стрибнув на коліна , скрутивсь клубочком, замуркотів)А як не крутіть , ЙА котів лублу, бо інших людей бачать наскрізь, дупу нікому не лобузають, ну й гуляють самі по собі.ю))))

йах , штшисят пнять.
    ри?

Та підніміцця ж бо з колін - не тре’ нам оцього, ми люди звичайні, до муркоту не звичні)))

А про те, шо нікому не лобузають, то мене наприклад за це дурною називають:(

Шістдесят шість

мене теж , отака дивина от.(ПІДНЯВСЯ З КОЛІН)А МОЖНА НЕ СКОРОМНЕ питання за що вас дурною н/з?

67
    ри?

Та я ж кажу, за те шо не лижу всім кому не попадя, за те, шо в колінця не падаю і не просю, за те, шо кажу шо думаю, не добираючи інколи взагалі слів. За те і дурна. Бо ті, хто лижуть, підпадають під таке прислів’я: ніжне теля двох маток ссе....
    А я не ніжне...і не теля)))))

Шіїсят вісім
+ Ответить в теме
Страница 9 из 1828

Теги для этой темы