Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 805 из 1828
Показано с 8,041 по 8,050 из 18271.
    Здібна учениця

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Olio, з жовтої цегли?? Гм, я чогось не знаю? У нас в Полтаві є дорога З ЖОВТОЇ ЦЕГЛИ?
    в нас мабуть нема)) а от Еллі з книжки "Чарівник смарагдового міста" знає де є)))

ри?

Olio, я не читав цьої казки помню, книжка була...даже помню, шо зеленувата, ...даже помню, шо обмальовувала я її завзято....але не читала!!
    Здібна учениця

laithemmer, ну так надолужуй)) як долетиш - попросиш і собі чогось у Гудвіна)))
    ри?

Olio, у гудвіна? Я знаю тільки одного Гудвіна - з Параграфа 78, лисого, Гошу Куценка тобто :)
    Шо я у нього попрошу?
    Здібна учениця

)))) я підозрюю, що у Волкова (того, що казку написав) був інший Гудвін-чарівник)))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    "Чарівник смарагдового міста"
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    я не читав цьої казки
    а в мене це мабуть одна з перших самостійно прочитаних. Трьохтомник, в кожному з яких по дві книги Волкова з циклу "Чарівник смарагдового міста"
    2.0

у тьоті балять пальці! тьотя в боулінгу паламала ньоготь (надажблятьпридупреждатьшовазможнітравми!!!!!!!!!! ) і прийшлось обрізать остальні. я тепер як калічь. но вспоминає чиюсь вумну фразу "нєт болєє беспомочного существа, чим женщіна з накрашеними нагтями"... так тут і красить жеж нічого ....
    ри?

Нік, ну ти і стицькооо!!!! Я ж мільйон разів казала - нігті зрізати перед боулінгом!!! Бо сама не раз і не два до мяса
    Того не люблю ходити мячі кидати, бо завжди як назло, вони тільки виростуть зі стану "обкусиші" до стану НІГТІ, і тут - А пашлі ка в боооооулінг пограємо?!
    Жалко :(
    2.0

стицьку ніхто не казав! після четвертого кидка ньоготь вмер. РІП! і ваще... ну боулінг, но шо в ньом такого шо всі од нього пруться! от на лижає похірячить - самий зайчик. тіки ніколи, ні з ким і лижі навернули "добрі люди"
    ри?

Та ну йо! Шоб я здох, якшо не казав!!! Бо в перший же раз, коли грала, перший раз - коли всім дуракам везе, я зламала ТРИ ногтя! Я не могла вам не розказати про таке нещастя в мойом житті!!! Мо' просто забулося. Але це була катастрофа! Я заріклася ще хоч колись іти в боулінг і не зрізати ногті, бо нафіг і пальці повідриває.
    Так у нас хоч своє, рідне, вирощене на вітамінах і соєвій ковбасі!
    А он знайома ходила з накладними...брррр....лучче не знать, шо там було...кровіща в різні боки. Буе!

8050
+ Ответить в теме

Теги для этой темы