Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 728 из 1827
Показано с 7,271 по 7,280 из 18268.
    ри?

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ммм!! Скай хароший - Скай нагодував Лайт тортом!! Лайт довольна і наїжена. Їй нічо’ вже не тре’)) Життя вдалося)))))) Величезні цьомчики і дяки шеф-повару!!!
    Ага ж, я нагріб торта. Да. Прийшла думой, а тута - ООО! А шо це у тебе в руцях? ТООООООРТ?! Ану давай цей пакєтічок сюди, зараз попробуємо, шо там у тебе. Та ми кусочок всього, давай не жаднічай!! Хто кажеш робив? Мальчік? Ой і вкусно, ой і ням-ням, тільки мало, давай ще - та не жмись ти, раз уже принесла.....
    Ента пімпєц!!! Я тільки і встигла витягти майже з рота останній шматок (од досади у нєкоторих аж зуби клацнули) і запихати в халадільнік за кострулю з борщом - до ранку доживе, а там вкину в торбу і на роботу віднесу.
    Так шо, Оліо, срочно сказать, чи зможеш прийти до мєню в гості!! СРОЧНО!!

Ще раз впевнююся: наглость - второє щастіє!!
    7271

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    до ранку доживе, а там вкину в торбу і на роботу віднесу.
    на всяк випадок у мене є резервний, маякнеш - я принесу. мені ж до тебе на роботу 5 хв.
    Здібна учениця

шось я по всім фронтам розминулась з тортом: повз Уксу пройшла, до Лайти не дійшла - пороблено)))
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    пороблено)))
    будем обдроблять! Принось завтра яйця й курку - одробим!))))
    Пророк

Більше ніколи й сторінки в мільйоні не пропущу! Як же ж так... Хоч би тему нову створили: "Всі на торт" або "Налєтай!". Так нечесно получилось!
    ри?

Olio, кусок доїхав благополучно до роботи - буде натхнення, заходь :) Чекатиму до 5 години вечора)))
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Як же ж так... Хоч би тему нову створили: "Всі на торт" або "Налєтай!". Так нечесно получилось!
    Та воно якось зненацька вийшло!
    Скай просто вже його зробив і ми вирішили вже і з'їсти, шоб не скис!)))))))))
    Не переживай, ше буде й тобі!!!))))
    2.0

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    шось я по всім фронтам розминулась з тортом: повз Уксу пройшла, до Лайти не дійшла - пороблено)))
    та внатурі! і з утра "абонент з"явився в мережі"... от якби раньче! ....ех... жалко.
    MaK
    Постійний відвідувач
    Angry

Всем привет =)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Більше ніколи й сторінки в мільйоні не пропущу! Як же ж так... Хоч би тему нову створили: "Всі на торт" або "Налєтай!". Так нечесно получилось!
    та якби створили таку тєму - то ХЗ що б і було. Тут лєвих би набігло. Чері, в мене кусок торта в холодильнику ще є, так що заходь до Лайти, а я притягну.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы