Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 327 из 1828
Показано с 3,261 по 3,270 из 18271.
    змія болотяна ОЧКОва

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

3260
    нада для початку шоб новоприбивші члени аццкой тусовки пройшли тест на вшивость)))).
    може вони і не сатАни вобше.

сцуко бдющий О_о

блін... внатурє....
    mia, ану бистро назови ізобрєтателя високоскоросного ядєрного абтрона, який атправить всю зємлю прямісінько в пекло! 3261 чорти мені в дишло... йохохо
    Здібна учениця

3262
    ви про колайдер, чи шо?
    змія болотяна ОЧКОва

3263 нед. не про ВАК. для того шоб стать сатаной, нада пройти тест. якшо комісія скаже шо сатана, то ще й погони начепить.
    mia
    hungry-hunter

3264
    любі друзі! папрошу у вас хвилинку мавчання, шановні. як ви знаєте, зараз бісові вражі гяури нашу неньку-Україну плюндрують та паплюжать з усіх сторін. настали важкі часи. народ страждає від брехні та корупції, перебивається пустими обіцянками-цяцянками, терпить глумління осоружної економічної кризи та купляє молоко по 4 рублі. це повна, я не побоюся цього слова, ганьба, любі друзі, га-нь-ба! заводи стоять, комуністи радіють, сексуальні меншинства активуються а голодні брати ваші менші вимушені у пошуках шмаття бодай черствого надгризеного хліба забридати навіть у такі аццькі інет-рі. так шо ж ми всі, шановні, на це скажемо та від імені усього народу покажемо? ганьба! ганьба!! ганьба!!! а-ну дайте стільця, буду річ правити із трибуни! а погонять незлим тихим словом чи камінюкою - так ми теж дещо за пазухою маємо! і підемо у котокоммуністичне підпілля!
    ну а на випадок якщо вибори не відбудуться і моя палка промова членів комісії від мого тактичного маневру та втілення хитромудрого секретного плану не відволікла...то: на тест погоджуюсь. прошу надати адреси, паролі та явки усіх членів шановної комісії. до речі, не забуваємо вказувати код під'їзду або залишати під килимком запасні ключі...
    змія болотяна ОЧКОва

3265
    в нас камінюками нінада. ми єсть надійний електорат, який котам у скруті повсякчас допомагає. от я, напрумєр, не так давно приютила бідного котяжка у себе в теплій хаті. тепер цього кабана люблю і лєлєю.))))
    ЗІ:паролі, явки і кодове імя тільки після отримання нашивок на погони і підтвердження свого високого статусу ацкого кота занюханням 100 грамів валєрьянки
    отут http://www.poltavaforum.com/blogs/24...12-sotona.html заполняєм анкету, одписуємся по місцю оформлення документів. шо ніясно? можна оправіцца і закуріть.
    Здібна учениця

3266
    "Писательский Сотона!" Згодиться?
    ри?

3267
    Опанькі, шось нове у нашому кодлі))))))))) Пісатєльскій сотона - мгггггггг)))
    змія болотяна ОЧКОва

3268
    згадицця. буш мєсним пісарьом.
    сцуко бдющий О_о

ога.... аж інтєрестно... хм... це ж як Багров... в штабі писарем... а сам... огого ))))
    3268
+ Ответить в теме

Теги для этой темы