Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1800 из 1827
Показано с 17,991 по 18,000 из 18270.
    бог

Re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    У ніч на 28 липня 2016 року в Запоріжжі молода жінка облила себе бензином і підпалила

У прес-службі Головного управління Нацполіції в Запорізькій області підтвердили цю інформацію, але жодним чином не прокоментували.

Інцидент стався на проспекті Соборному в районі автовокзалу.

За словами очевидців, вона купила на АЗС п'ятилітрову каністру з бензином. Після чого облила себе і підпалила.

Жінка згоріла повністю, а також згорів кіоск, який знаходився поруч.

Працівники заправки відзначають, що жінка була добре одягнена і мала при собі велику суму грошей. Також перед тим, як себе спалити, жінка випила пляшку пива.
    ...афигеть, вот это "поворот".

...причины могут быть самые разнообразные.

Пророк

re: Коммунальные услуги. Тарифы. Субсидии

Офтоп:
    Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    А я вважав, що чатуранга дандасана (взагалі, думав, що дангасана) це поза коли руки зігнуті так, що плечі паралельні до полу... може то різновиди її, хто зна... ото планка ще та... хоча я й звичайну планку роблю дуже недовго :)
    нє ну там як, те шо я почерпнув про йогу то там кожну асану можна поглибити тобто ускладнити або полегшити. планка - стійка на ліктях це полегшений варіант чатуранги дандасани, на зігнутих руках то ускладнення чи поглиблення чи як там його чи по типу натуральна дандасана ця.

хоча я й звичайну планку роблю дуже недовго :)
    скіко секунд стоїте? я починав з 20 секунд за місяць дійшов до 4 хвилин, зараз почти 5 вистоюю. дуже гарна вправа для лінтяїв, нічого робити не треба а користь велика. взагалі планую йогою зайнятися. це дуже корисно і до того ж уся оздоровча гімнастика чи зарядка з йоги стирена
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Офтоп:

нє ну там як, те шо я почерпнув про йогу то там кожну асану можна поглибити тобто ускладнити або полегшити. планка - стійка на ліктях це полегшений варіант чатуранги дандасани, на зігнутих руках то ускладнення чи поглиблення чи як там його чи по типу натуральна дандасана ця.

скіко секунд стоїте? я починав з 20 секунд за місяць дійшов до 4 хвилин, зараз почти 5 вистоюю. дуже гарна вправа для лінтяїв, нічого робити не треба а користь велика. взагалі планую йогою зайнятися. це дуже корисно і до того ж уся оздоровча гімнастика чи зарядка з йоги стирена
    Офтоп:
    Доречі деякі треновані йоги вміють не відчувати холоду. Що незабаром всім українцям буде дуже актуально.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    скіко секунд стоїте? я починав з 20 секунд
    Офтоп:
    Та я стидаюся своїх "успіхів", навіть зізнаватися не хочеться... ото десь стільки й стою, як ви починали, правда, маю трохи зайвої ваги... йогою займався колись, а потім побутові хлопоти та різноманітна метушня переважила і закинув... оце іноді бува починаю знову, але надовго не вистачає... знову ж таки зайва вага та біль в попереку (як наслідок ваги та неактивного способу життя) дуже ускладнюють цей процес

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Доречі деякі треновані йоги вміють не відчувати холоду. Що незабаром всім українцям буде дуже актуально.
    Офтоп:
    Не не відчувати, а грітися з середини. Правда, особисто не бачив, але одне досить авторитетне джерело розповідало мені, що якось до Радянського Союзу запросили одного відомого йога (не в курсі з якою метою, може КДБ хотіло повивчати надзвичайні можливості йогів або ще щось, не важливо), але він якось не зважив на те, що в московіях трохи не той клімат і в чому був, в тому й полетів... а коли він вийшов з літака, йому спочатку пропонували одяг зі своїх плечей, але він відмовився, сказавши, що й так зігріється... робив деякі вправи (є підозра, що це якісь особливі кумбхаки - затримки дихання) і від нього йшла пара, як від гарячого чайника, що винесли на мороз. Отакі байки про йогів.
    бог

Я вижу мир сошёл с ума,
    Все вечно спорят кто же круче...
    Кто маленький кусок говна,
    А кто бо-оооольша-ааая куча.
    Пророк

Инфернальный кадр
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Безымянный.jpg
Просмотров: 1
Размер:	330.9 Кб
ID:	41070
    бог

Пророк

Офтоп:
    Та я стидаюся своїх "успіхів", навіть зізнаватися не хочеться... ото десь стільки й стою, як ви починали, правда, маю трохи зайвої ваги... йогою займався колись, а потім побутові хлопоти та різноманітна метушня переважила і закинув... оце іноді бува починаю знову, але надовго не вистачає... знову ж таки зайва вага та біль в попереку (як наслідок ваги та неактивного способу життя) дуже ускладнюють цей процес
    треба займатися а не стидатися, не святі горшки ліплять. від болю у попереку треба висіти на перекладині зі скручуванням ніг, зайва вага планка прибира жирок з боків
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    зашищайте їх в траліках від неадекватних кондукторш
    І не лише в траліках. Мені доводилось не раз затикати рота кондукторам за хамство.
    Пророк

Есть у нас тут один чЮдо модератор..который удаляет комменты стелится под Энтера а потом включает дурака и типа а я нифига не помню..Как вы думаете кто он))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы