Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1699 из 1828
Показано с 16,981 по 16,990 из 18271.
    Пророк

Re: Офтопик

соьгодні я черговий по казармі - пів ночі не спатиму, ох і весело буде завтра

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Karen, квас не робив, а от хліб з таким пік.
    Може ви щось підкажете. Навесні я купила у Велмарті цей солод. Зробила за рецептом. Квас вийшов відмінний і простий у приготуванні.
    Але не кожного разу він виходить. Останнім часом він гірчить. Як пиво. Рецептуру не змінювала. Пробувала тільки дріжжі міняти.
    Все одно --пиво виходить. А мені квас потрібен.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    соьгодні я черговий по казармі - пів ночі не спатиму, ох і весело буде завтра
    А завтра відіспатись вдень не дадуть ?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, я не любитель квасу. Єдине, що можу сказати - солод старіє, як і всі крупи, борошно. До речі, а який купували, ферментований чи ні?
    المزيد من النفط

Karen, я не любитель квасу. Єдине, що можу сказати - солод старіє, як і всі крупи, борошно. До речі, а який купували, ферментований чи ні?
    Там для квасу тільки ферментований. Я вже і солод пробувала на зуб--чи не він гірчить ? Але він нормальний.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Може ви щось підкажете. Навесні я купила у Велмарті цей солод. Зробила за рецептом. Квас вийшов відмінний і простий у приготуванні.
    Але не кожного разу він виходить. Останнім часом він гірчить. Як пиво. Рецептуру не змінювала. Пробувала тільки дріжжі міняти.
    Все одно --пиво виходить. А мені квас потрібен.

А завтра відіспатись вдень не дадуть ?
    не дадуть паскуди:( встигну поспати десь три години
    المزيد من النفط

Я шукала в інтернеті, але багато людей теж скаржилось або на хлібний або на солодовий квас, що він гірчить.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, може забагато дріжджів (якого виробника купували?) чи просто переброжує зайвий час, адже зараз жарко.
    المزيد من النفط

не дадуть паскуди:( встигну поспати десь три години
    Інтернет же є. То не сумуватимете. Бачили, який вибух у Китаї сьогодні ?!

Karen, може забагато дріжджів (якого виробника купували?) чи просто переброжує зайвий час, адже зараз жарко.
    Дріжджі брала, як написано у рецепті, сухі. Брала саф-момент, саф-левюр, сухі львівські. 2-3 грама, за рецептом. За часом приготування пильнувала. Якщо квас перекисає--він стає кислим. Але ж не гірким !
    Пророк

сьогодні був насичений день: кидали гранати, стріляли з гранатомета, закладали протитанкові міни і керовані протипіхотні фугаси, команда "гази" - одягали хімзахист, відпрацовували дії у караулі і під час арт обстрілу. усе у повній бойовій екіпіровці десь + 35кг до власної ваги і одягу
    المزيد من النفط

сьогодні був насичений день: кидали гранати, стріляли з гранатомета, закладали протитанкові міни і керовані протипіхотні фугаси, команда "гази" - одягали хімзахист, відпрацовували дії у караулі і під час арт обстрілу. усе у повній бойовій екіпіровці десь + 35кг до власної ваги і одягу
    А міни і гранати учбові ?

Уявляю, як після такого насиченого дня спати хочеться.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы