Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1675 из 1827
Показано с 16,741 по 16,750 из 18268.
    part of me

Re: Офтопик

23q, а может хочется просто, чтобы был порядок и тут и в подъезде, и на улицах. У тебя когда на стенах в подъезде пишут, ты мимо проходишь, чтобы вахтёром не быть?

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Так що ж мені тепер тільки у цій темі писати можна ? А як же свобода слова ?

Наче більше ніхто крім мене не офтопить !

Може я і в житті розмовляю тільки так !
    Так, це як? Тобто стоять знайомі вам люди, розмовляють про те що вони недавно бачили в кіно, а ви підходите і кажете: "А, так, кіно. Я от вчора біля кінотеатру в генделику сиділа, там така бійка почалася. Хлопці в адідасі побилися. Що ви взагалі про кросівки адідас думаєте? Хочу купити."
    Що вони вам скажуть?

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    23q, а может хочется просто, чтобы был порядок и тут и в подъезде, и на улицах. У тебя когда на стенах в подъезде пишут, ты мимо проходишь, чтобы вахтёром не быть?

Так, це як? Тобто стоять знайомі вам люди, розмовляють про те що вони недавно бачили в кіно, а ви підходите і кажете: "А, так, кіно. Я от вчора біля кінотеатру в генделику сиділа, там така бійка почалася. Хлопці в адідасі побилися. Що ви взагалі про кросівки адідас думаєте? Хочу купити."
    Що вони вам скажуть?
    Так я саме так у житті і розмовляю ! Бо моє повідомлення найважливіше завжди !
    Новачок

Karen, Це поза сумнівом, ваше повідомлення найголовніше. Ми лише обережно зауважуємо шо воно буває абсолютно невідповідним, як ото кажуть "не приший дечому рукав" (;
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Karen, Це поза сумнівом, ваше повідомлення найголовніше. Ми лише обережно зауважуємо шо воно буває абсолютно невідповідним, як ото кажуть "не приший дечому рукав" (;

Ну нарешті ви второпали ! Condor, але про рукав, то зайве.
    Новачок

Karen, Пробачте ):
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Karen, Пробачте ):
    На перший раз милостиво вас вибачаю. (Але осад залишився).
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    моє повідомлення найважливіше завжди
    ... вы не одна! Здесь таких 99% ...а модерация все 100
    المزيد من النفط

... вы не одна!
    Як це не одна ? А хто тут ще ?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    мільйони шо плате нам фрагов
    Забув. Та хіба то гроші? ))
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    в сараї
    Нормальний такий сарайчик, ну кирпичний, не мармуровий. Так шо ж зразу сарайчик? ))
    Кста, хто то з форумських модерів цілий день на чартері навколо Полтави сьогодні літав? Мені самольот нужен був, щоб злітать у Західну Африку, забрать відро з Еболою, так і не дочекався своєї черги.
    Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    а про яхту на Ворсклі і не згадала...
    от так взяла і здала з потрохами...
    المزيد من النفط

Мені самольот нужен був, щоб злітать у Західну Африку, забрать відро з Еболою, так і не дочекався своєї черги.
    Ага ! Так я і знала ! Вам мало радіаційний порох на чоботях з Чорнобиля до Полтави тягати ! Вам таки знадобилась ще й Ебола !
+ Ответить в теме

Теги для этой темы