Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1674 из 1828
Показано с 16,731 по 16,740 из 18271.
    Пророк

Re: Офтопик

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Об интернет магазинах )
    ------------------------------

Татуся Бо Комлик

Сьогодні мала справу з інтернет-магазінами.
    Із вражень тіки отаке - Ви шо, там вабще ахуєлі?
    Пошук товару - от шоб ви так жінку свою в момент найбільшого голоду шукали.
    Форма замовлення - ви мені і пропуск в СБУ видасте заодно?
    Сервіс - а отут піздєц. "Для підтвердження замовлення, вам зателефонують", "Альо я менеджер Васілій, я віжу ви заказік зробили, вєлосіпєд "карпати"? Так от його нема, можем вам предложить стіральну машину. Ну да на сайті він є, і вбще він как бе і є, но його нема. Ну ми можем вам його доставить, токо не через 2 дня як написано на сайті, а через тиждень. І не цей, но тоже зільоного цвєта. Ну харашо, я вам позвоню через пять минут"

Звоню через 2 часа. "Ви обіцяли мені зателефонувати". "А ну да обіцяв, ну тут таке діло, кароче, ми зможем вам привезти стіральну машинку красного цвєта". "нахрєна вона мені, мені треба зільоний велосипед!". "Ну чо ви ругаєтесь? Останьтесь на лінії"............................" Немає вільного оператора. піп, піп, піп".
    "Ви іздіваєтесь?!"
    "Наша компанія з багатолітніми традиціями любові і поваги до клієнта, ми готові надати вам незабутній сервіс"
    "Надайте мені пожалуста велосипед".
    "Велосипед?"
    ..................................
    "Дєвушка чо ви ругаєтесь, я щас менеджера позову".
    "Альо, я менеджер. Да у нас є велосипед. да ми можем вам його доставить, да і без стіральной машинки. Єдине, що він може бути в розібраному стані, у вас є кому його зібрати?"

І це 4 інтернет-магазини... і скрізь практично так само. Товар на сайті є, в реальності нема, або ж він є в Житомирі на заводі, або взагалі в природі він є і тому на сайті він є, але їхать буде до вас 3 тижні. І да у нас отлічний сервіс, тому ми вам запропонуємо шось нінахуй не нужне. А висококваліфіковані менеджери - випускники вищої школи долбойопів.
    Начинайте срач! Подривайте!
    Якшо в коментах начнете радить свої любимі магазіни, то я щас неуравновєшена, могу не токо нахуй послать згоряча.
    не понял смысла в этом посте

Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    не понял смысла в этом посте
    Человек описал свои впечатления о контакте с интернет магазином. У вас никогда такого не было? У меня было )
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Человек описал свои впечатления о контакте с интернет магазином. У вас никогда такого не было? У меня было )
    у меня такого не было))..поэтому и не понял нифига
    المزيد من النفط

Що стосується інтернет-магазинів, то мені переважно таланило з продавцями. Особливо, купуючи товари у жінок. Вони все докладно розповідають, вчасно інформують та швидко висилають номер декларації. Чоловіки не такі обов'язкові, точні та пунктуальні.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Що стосується інтернет-магазинів, то мені переважно таланило з продавцями. Особливо, купуючи товари у жінок. Вони все докладно розповідають, вчасно інформують та швидко висилають номер декларації. Чоловіки не такі обов'язкові, точні та пунктуальні.
    У мене з точністю до навпаки )
    المزيد من النفط

Так що ж мені тепер тільки у цій темі писати можна ? А як же свобода слова ?

Наче більше ніхто крім мене не офтопить !

Може я і в житті розмовляю тільки так !
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, у більшості офтоп хоч якось стосується теми, хоча б можна було знайти більш відповідну. У вас же це нескінченний потік думок, що взагалі не стосується теми. Це форум, а не чат.

Ви постійно додаєте роботи модераторам. Але повірте, вони не роботи і не отримують жодної вигоди від своєї роботи, та й витримка у кожного з них має межі.
    ри?

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Але повірте, вони не роботи і не отримують жодної вигоди від своєї роботи, та й витримка у кожного з них має межі.
    Тю, шо ти брешеш? А як же кумовство, сватовство, мільйони шо плате нам фрагов, вілла на Бора-бора і тачіла "ламбарджінідьябла" в сараї?! Не вводь людей в оману!
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тю, шо ти брешеш? А як же кумовство, сватовство, мільйони шо плате нам фрагов, вілла на Бора-бора і тачіла "ламбарджінідьябла" в сараї?! Не вводь людей в оману!
    а про яхту на Ворсклі і не згадала...
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    да никто им ничего не платит, это просто синдром вахтера, всего-лишь. как славянские «полицаи» в годы 2 мировой.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы