Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1661 из 1828
Показано с 16,601 по 16,610 из 18271.
    المزيد من النفط

Re: Офтопик

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Иногда сожалеешь о всеобщей грамотности, внедренной дедушкой Лениным...Как чисто было до нее...)
    Тогда было устное народное творчество.

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Тогда было устное народное творчество.
    Несомненно, но оно было не так инвазивно ввиду способов его передачи, а в письменных источниках практически отсутствовало.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А у вас нема такого приколу як у Франції? В них тупо не можно поїсти коли захочеш, тільки у відповідні часи. Я більше ніде такого не зустрічав, тому офігівав від таких порядків ))
    ну усе залежить від посади, я можу коли захочу бо керівник, а мої підлеглі мають дві перерви по 15хв на кофе, о 9.00 і 0 13.30 і пів години о 11.00 на обід

мені економічно не вигідно ходити купувати собі поїсти у магазині, бо роботодавець сплачує мої обіди у кафе
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну усе залежить від посади, я можу коли захочу бо керівник, а мої підлеглі мають дві перерви по 15хв на кофе, о 9.00 і 0 13.30 і пів години о 11.00 на обід
    я не проте. У них там в кафе поснідати - це тільки з 10 до 12, потім пообідати - це вже чи з 17, чи з 19, а решта часу кухня тупо не працює. Можеш пиво чи вино пити, а от їсти ніяк ))
    Виключення становлять тільки ті ресторани, що в конкретно туристичних місцях знаходяться (та й то, якщо мова про Приж) або не французькі заклади.
    المزيد من النفط

Ihor, я насмажила котлеток зі свининки. Якщо замовите і оплатите мені літак, можу терміново привезти . Ще й сальця прихоплю !

я не проте. У них там в кафе поснідати - це тільки з 10 до 12, потім пообідати - це вже чи з 17, чи з 19, а решта часу кухня тупо не працює. Можеш пиво чи вино пити, а от їсти ніяк ))
    Виключення становлять тільки ті ресторани, що в конкретно туристичних місцях знаходяться (та й то, якщо мова про Приж) або не французькі заклади.
    От правду люди кажуть : ДОБРЕ ТАМ, ДЕ НАС НЕМА.
    Пророк

ааааа, зрозумів:) ну у нас більшість кафе і ресторанів де є комплексні обіди працюють з 10,30 і до 14.20, а потім вже як "аля карт"
    маленькі кавьярні працюють з 7мої ранку, там можна поснідати. фаст фуд мало чи не цілодобово відкрит

Ihor, я насмажила котлеток зі свининки. Якщо замовите і оплатите мені літак, можу терміново привезти . Ще й сальця прихоплю !

От правду люди кажуть : ДОБРЕ ТАМ, ДЕ НАС НЕМА.
    все, тепер я визначився с тим де буду обідати і шо буду їсти - стейк, картопля і салат:)

та не, мені і тут добре, аби ще у літку трохи по теплійше було
    المزيد من النفط

все, тепер я визначився с тим де буду обідати і шо буду їсти - стейк, картопля і салат:)
    От і добре. А то я вже подумала, що фіни місцевих українців не годують. А це ж голодомор і геноцид.
    Пророк

якось навіть спатки захотілось після обіда
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    http://s50.radikal.ru/i127/1502/18/74ad98d548ab.jpg якось навіть спатки захотілось після обіда

Ihor, не зловживайте смаженим ! Бережіть печінку !
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

andy, ви, мабуть, з дуба впали.
    Мабуть з каштана ))
    П.С. Не будем злить модераторів, а то точно у ставку втоплять ))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы