Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1651 из 1828
Показано с 16,501 по 16,510 из 18271.
    ри?

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Після перегляду чергових "позитивних" новин про грядущий год і здорожчання всього шо тільки можна, дуже хочеться написать об’яву: "Отдамся в хорошиє руки. Єм (много), сплю (много), трєпаю нєрви (много), трєбую заботи (много), іногда буваю полєзна"...
    Чи дєпрєсія, чи шо такоє

2.0

laithemmer, ни хандри. лічно в мене одна установка - всі живі, і зашибісь. лучче не буде, але нада шото рішать.

моє б оголошення мало такий вигляд: майже не їм, хреново сплю, нерви не тріпаю з огляду на обученость, але емоційно реагую на події. Требую заботи, но стоіческі переношу її отсутсвіє. Полєзна буваю в періоди активності ) в період пєчалі валяюсь в кроваті баластом цілодобово )
    ри?

nickeler, та стараюся, но шото послідні два дня даже такий позітівний дурачок як я став унивать ніпадєцкі.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    nickeler, та стараюся, но шото послідні два дня даже такий позітівний дурачок як я став унивать ніпадєцкі.
    А психологи ж попереджали , що після усіх подій в Україні багатьох українців може спіткати депресія. Мені декілька подруг жалілись , що хочуть лише одного--лягти і померти.
    ри?

Класні у нас тролі на форумі: самі тему создають, самі провокують інших, самі тему видаляють. Створив тему, потролив, люди понервували в темі, поплювалися на нього, він сказав, да я троль і тему видалив. Оце жизь, я понімаю....Я так люблю. Не надо напружуватися.
    Пророк

Ну чувак насрав попрацював, прибрав за собою... Молодець же :)
    ри?

ну дик а я об чом...
    тіко хотіла прибрати за вами - глядь, опа, круто, сам убив тему. малацццааааааа
    المزيد من النفط

А він був дуже чемний троль.З ним приємно було спілкуватись.Виявляється ще й охайний.
    Пророк

laithemmer, я там нічого не писав. чесно-чесно :)
    ри?

Scald, та пофіг, єслішо - я була пасівна относітєльно всього життя))))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы