Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1639 из 1828
Показано с 16,381 по 16,390 из 18271.
    Нервова, курррва

Re: Офтопик

andy, Ну да, ну да, ви шутнік ще той! Хохмач!

ри?

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    короче, дамам не угодишь
    Да не то шоб... просто поніманія романтікі і пріятності у кожного різні. Якшо Вам приятно од такого - тоді ок, тоді можна вішать фотку з привітаннями.
    І ще плюс ко всєму, у мущин і жєнщін різні поняття про прекрасне. Я давно вже помітила, що абсолютно ідіотські фоткі своєї жєнщіни мущина може щитать самими красивими, тоді як женщіна щита їх піком уродства. І як ви думаєте, яку фотку помістять на люди?))) Канєєєєєєшно ж уродску, по мнєнію жєнщіни.
    Взагалі мені все одно, хто там шо вішає, я музику слухаю у транспорті і дивлюся на пору року, бо часто провтикую моменти життя.
    Пророк

в общем, как я понял, основная проблема таки
    Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ..."о, Боже! этаж усе будут на миня пялитца!"...
    ри?

Скажу особисто за себе: треба мать понятія, шо подобається твоїй дівчині, а шо ні. Мені не подобається висіть в центрі города, не потому шо я уродіна, а просто потому шо мені це не доставля удовольствія. Хочеш поздравить? Купи білєт на воздушний шар - о, оце я понімаю! Оце тобі тут і соплі, і сльози, і "дарагой! откуда ти взнав шо це мічта всєй мойой жизні?!люблюабажаю!"
    Ну як то так... хз чи понятно обіснила.
    П.С. І ще приятно, коли тобі знімають сандалі і кажуть "Ну кароч поздравляю шолі" :)
    Філософф

Їдеш часом на роботу і наблюдаєш колхозні фото в колхозних рамках з колхозними надписами, ще й з кучею помилок, що мене особливо дратує. В принципі - емоції сміх та й годі, ну роздратування за безграмотність - то так, професійне. І подобається ж комусь таке! А от коли бачу шедеври типу "Прости любімая", тут стає реально смішно і дуже цікаво, як же той суб"єкт накосячив, що довелося всі бігборди викупити. Якби я свою харю на бігбордах побачила та ще й в такій ситуації, мені, мабуть, було б не приємно, а соромно! Бо той, хто так випендрюється, думає скоріш про себе. А ще набила вже оскомину пєвіца-мєлодіст, як її, Грета чи шо (кожен день її бачу, коли їду на роботу, з круга поворот на Зигіна), така тітка в нєудобной позє на рожевому фоні, хоч би змінювала афішу періодично, а то вже бачити її не можу)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    А от коли бачу шедеври типу "Прости любімая", тут стає реально смішно і дуже цікаво, як же той суб"єкт накосячив, що довелося всі бігборди викупити
    Существует ещё вариант для бедных: асфальт и стены. На ост. "4 поликлиника" красуется надпись с ошибками "Киць, прости". И откуда та киця узнает, что это именно для неё?
    ри?

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Существует ещё вариант для бедных: асфальт и стены. На ост. "4 поликлиника" красуется надпись с ошибками "Киць, прости". И откуда та киця узнает, что это именно для неё?
    Іногда пишуть імя))
    Особо романтичні "випісюють" свої мемуари на снігу. Виглянеш в окно - і сразу так тепло стає на душі, і сразу понімаєш, шо вот она, настояща любоф)))
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Особо романтичні "випісюють" свої мемуари на снігу
    Фу. Никогда такого не видела))).
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Цього разу теж був лис )) Чи упоротий, чи нє, але іностранні туристи дали йому шмат чогось їстівного і він бігав з ним по всій Прип'яті. А ще бачили диких коней. Краса :)
    ри?

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Фу. Никогда такого не видела))).
    КОЖЕН РІК!
    Ви взаправду щаслива людина. А у мене всякі портять зимову красу. Тільки випадає сніг, сразу виходять дядьки з паласами і віниками, а по утрам можна бачить посланія любімим дєвушкам.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы