Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1629 из 1828
Показано с 16,281 по 16,290 из 18271.
    Пророк

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Свій у мене під боком. Всі інші не підлягають під цю категорію. Треба б якось це запам’ятати декому, хто виступає за чужих-своїх, думаю, має стачити сил.
    А може, з боку видніше? Адже:
    1. Нікого з модерів, крім Вас, у "кумовстві" та "вибірковому правосудді" не звинувачували.
    2. Диму без вогню не буває.

Подумайте над цим...

ри?

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А може, з боку видніше? Адже:
    1. Нікого з модерів, крім Вас, у "кумовстві" та "вибірковому правосудді" не звинувачували.
    2. Диму без вогню не буває.

Подумайте над цим...
    Подумайте над тим, щоб дотримувати правил.
    Я Вам запропонувала конкретно за діло отримати порушення. Ви не сильно цим восхітілісь і явно не рветесь бути наказним. Хіба це не вибіркове правосуддя? Я Вам спустила порушення, і Ви ще мені розповідатимете, що мені думати?!
    Здається, сильно уж ми попустили форум....
    ри?

re: Никакого оффтопа!

Про шо тема, Растакой?
    Пророк

Подумайте над тим, щоб дотримувати правил.
    Я Вам запропонувала конкретно за діло отримати порушення. Ви не сильно цим восхітілісь і явно не рветесь бути наказним. Хіба це не вибіркове правосуддя?
    Так це самі дописувачи тепер повинні приймати рішення про своє покарання?!! Так навіщо нам тоді взагалі модери?
    "Здається, сильно ви попустили форум..." ©
    ри?

Так це самі дописувачи тепер повинні приймати рішення про своє покарання?!! Так навіщо нам тоді взагалі модери?
    "Здається, сильно ви попустили форум..." ©
    Поскільки дописувачі вміють тільки базікати про інших, а відповідальність нести за вчинки не можуть, то мабуть треба забути про слова "кумоство", "несправедливість", "вибіркове правосуддя" тощо. Я Вам навела приклад з Вашими ж дописами. Який висновок? Ви мені ще пропонуєте про щось подумати, хоча почесноку Вам світить 7 днів відсутності. Тому будь ласка, слідкуйте за собою.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

infospacer, п'ять років тому модерування відбувалось значно жорсткіше, тому що цим в основному займався Фрагов. А щодо вибіркового правосуддя - ви просто не помічаєте видалених постів, які написані мною, та іншими (кого, як я зрозумів, ви вважаєте своїми) лише тому, що форумський движок дозволяє їх безслідно видаляти. І не знаю, чи з вами таке було, але особисто я отримував штрафні бали і попередження від модераторів (і Лайти, і Фабуліста, і Фрагова).
    Пророк

Поскільки дописувачі вміють тільки базікати про інших, а відповідальність нести за вчинки не можуть, то мабуть треба забути про слова "кумоство", "несправедливість", "вибіркове правосуддя" тощо. Я Вам навела приклад з Вашими ж дописами. Який висновок? Ви мені ще пропонуєте про щось подумати, хоча почесноку Вам світить 7 днів відсутності. Тому будь ласка, слідкуйте за собою.
    Висновок дуже простий, як на мене.
    Формалізм - це погано і буде відлякувати "вільнолюбивих" дописувачів.
    Але "вибіркове правосуддя" повинно керуватися змістом дописів, а не особою дописувача. Того ж Defа, не дивлячись на його 10-річний стаж, за його "тризуба в сраку" треба було банити миттєво, як і будь-якого Васю з Тули з тижневою реєстрацією.
    Все вищенаведене - звичайно, лише моє приватне ИМХО. Але якщо адміністрацію форуму (і Вас особисто) думки учасників не цікавлять - то так і скажіть - я більше не буду набридати зі своїми побажаннями та порадами.

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    infospacer, п'ять років тому модерування відбувалось значно жорсткіше, тому що цим в основному займався Фрагов. А щодо вибіркового правосуддя - ви просто не помічаєте видалених постів, які написані мною, та іншими (кого, як я зрозумів, ви вважаєте своїми) лише тому, що форумський движок дозволяє їх безслідно видаляти. І не знаю, чи з вами таке було, але особисто я отримував штрафні бали і попередження від модераторів (і Лайти, і Фабуліста, і Фрагова).
    Я не стверджую, що "вибіркове правосуддя" є постійним та тотальним. Але іноді пробивається. Один випадок можу згадати і про себе (але не буду, не для срачу пишу).
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Того ж Defа, не дивлячись на його 10-річний стаж, за його "тризуба в сраку" треба було банити миттєво, як і будь-якого Васю з Тули з тижневою реєстрацією.
    треба, але ж модератор не живе на форумі. Коли пішла перша скарга (всього лиш натиснути трикутник із знаком оклику в кутку поста), всім модераторам має надійти лист. Але не факт, що хтось із них сидить в інтернеті.
    Можете поглянути, скільки в моїх темах скарг на погані дописи - в кілька разів більше, а ніж просто створених для спілкування.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    треба, але ж модератор не живе на форумі. Коли пішла перша скарга (всього лиш натиснути трикутник із знаком оклику в кутку поста), всім модераторам має надійти лист. Але не факт, що хтось із них сидить в інтернеті.
    Якщо говорити про цей конкретний випадок (з Defом) - то згадайте, будь ласка, реакцію Лайти, коли вона з'явилась у гілці. Що там вона про "котика" писала?..
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

infospacer, згадаю. Згадаю і те, що я у відповідь писав. Але порядочно нагадив він пізніше. Вини модератора тут немає, бо одразу після появи на форумі все було почищено, а винуватця - забанено. Тут більше вини форумців, що відповідали на його п'яний брєд.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы