Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1627 из 1827
Показано с 16,261 по 16,270 из 18270.
    ри?

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    infospacer, Просто Фрагову на вас насрать! Раніше таке б не пройшло!
    Просто Фрагов пропонував занадто стрьомну міру, щоб ні я, ні він не заморачувалися. Мене це не влаштовує. Я люблю читати форум.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

А ще згадав як в "Сто доріг" їли піцу з-під столу, шоб офіціанти не побачили ))
    Раніше таке б не пройшло!
    Однозначно.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    занадто стрьомну міру
    вимкнуть форум?
    Banned

rasta-koy, Джобс вже нічого не визнає!!!
    І термін "змінена свідомість" є! І існує вона в наркології!!! Харе недоліки виставляти за переваги! Ти звичайнісінький наркоша і плетеш хрєнь під впливом канабісу! Досвідос!
    Глупости, сейчас я трезвый, или ты думаешь, что у меня из ушей валит? Но твоя реакция - показательна!
    rasta-koy, Джобс вже нічого не визнає!!!
    Уже ничого, что не мешает тебе с тачскрин телефоном сидеть за своим ПК, а может быть и с телефона, Джобс об этом мечтал!
    Уже выкинула, наркоша же сделал, нафига оно тебе надо, ну серьезно, что за двойной стандарт, а? Считаешь себя волком, хавающим обнаркотившуюся овцу, работающую на тебя за дозу черлядь? Что в голове твоей расскажи!
    Откуда столько пафоса? Что за комплекс?
    Пророк

Коли ми не дотримуємося правил і даємо привід поофтопити, деякі плачуться, шо тут всьо куплєно-панібратство. Так давайте, боюсь-боюсь, скажіть, шо да, я наофтопив, хочу в бан, як і вимагав раніше по правилам.
    Звісно ж. Нехай наказують когось іншого. Не мене. Бо я красавчік-цаца.
    Насправді, мені більше не подобається, коли за офтоп банять "чужих", в той час як "своїм" прощають. Але то таке...
    Взагалі сенсу банити за офтоп я не бачу, якщо цей офтоп може бути комусь цікавий. Сам же залишаю за собою право офтопити, коли вважаю за потрібне.
    В бан я, звичайно, не прошуся, але якщо хочете банити - баньте, не велике горе. Форумів багато...
    Banned

Спешл для Растакого : http://na-poltava.hol.es/
    Ну есть же что-то, правда?
    А у Обамы есть Твиттер, может и ему кинешь ссыль = )
    А Грибоускате - лесба, а может она тоже травку курила, что изменило ее сознание, а может и еще что по тяжелее?
    Господи, это выглядит убого... просто убого.

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Насправді, мені більше не подобається, коли за офтоп банять "чужих" коли "своїм" прощають. Але то таке...
    Взагалі сенсу банити за офтоп я не бачу, якщо цей офтоп може бути комусь цікавий. Сам же залишаю за собою право офтопити, коли вважаю за потрібне.
    В бан я, звичайно, не прошуся, але якщо хочете банити - баньте, не велике горе. Форумів багато...
    Надо так, по крайней мере в этой теме:
    15328!
    Дальше что угодно оффтопом не будет = )
    ==========
    А бывает, что человек рождается с гормонально повышенным фоном эндорфина от природы. Он наркоман? Не, реально, бомбят гормоны по мозгам, химия одинаковая! Он наркоман?
    А крепатура и вызванная ей активность эндорфина, чтобы глушить боль - наркомания?
    Что не ощущали, когда начинаешь спускаться по ступенькам, испытывая боль, от которой хочется смеяться, нет?
    Пророк

infospacer, Просто Фрагову на вас насрать! Раніше таке б не пройшло!
    Насрать - так насрать. Головне - що не кусають, а чому: чи цеп короткий, чи собака здох - мені все одно...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Рєбятки, давайте хоч тут не сраться. Бо уже
    Нервова, курррва

rasta-koy, Твій понос мислі зрозумілий тільки тобі!
    ри?

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Насправді, мені більше не подобається, коли за офтоп банять "чужих", в той час як "своїм" прощають. Але то таке...
    Свій у мене під боком. Всі інші не підлягають під цю категорію. Треба б якось це запам’ятати декому, хто виступає за чужих-своїх, думаю, має стачити сил.
    Банити сенсу я теж не бачу, якшо це не вата, але коли так ратують дотримуватися букви закону - звісно, будь ласка. Тут справа не в хочеш-не хочеш. А в тому, чи зможете ви усі дотримуватися тої букви, чи відразу почнеться істєріка (що спостерігається постійно).
    І да, форумів багато, собсно.

Власне, Скай, дякую, що нагадав світле минуле. Яке тепер воно дійсно світле і хороше, у наш час.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

світле минуле
    Да. І сказав би хтось тоді, що зараз таке буде - подумав би що людина дахом поїхала.

Коли перечитував тему, стільки всього позгадував...
+ Ответить в теме

Теги для этой темы