Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1986Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1626 из 1845
Показано с 16,251 по 16,260 из 18443.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Але якщо вже є така тема з голосуванням, а у людини таке палке бажання з'явилось та прихильники знайшлись, треба було дати можливість.
    Для цього мені треба було створити тему нову тему з новою голосувалкою, що я й збирався зробити, побачивши той срач, але тему закрили до того как. А так як пил стих - нову не створював. І якщо й треба таке зробити, то передаю право на це модераторам.

sharasha, почитав, що ми ще тоді збирались гандонами з водою кидатись ))

Banned

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    президент не створює країну!
    Согласен, сейчас он ее разбазаривает!
    А Фраг створив цей форум! І не дивно, якщо він ставитиме своїх людей "у владу", яким довіряє!
    А Джобса выгнали из его собственной компании, и он не единственный пример! Кстати, за самодурство выгнали, и, кстати, сам Джобс признает, что выгнали не зря!
    В них не мають брати участь люди зі зміненою свідомістю!)))
    Ты не можешь знать, что такое измененное сознание, этого термина не существует, это просто грань восприятия! Допустим, тот же Джобс - нарик, а, еу-ка айфончик выкини, да и ПК туда же, потому что это продукт людей с измененным сознание, это даже близко не аргумент.
    Это больше напоминает комплекс неполноценности, нежели аргумент! Ну, по-Фрейду, ну, поняла, короче! Кстати, Фрейд тоже был наркоманом!
    Меня в детсве били папа и мама вдвоем, но я не употребляю наркотиков, можно-ли мое сознание назвать истиной в первой инстанции? Да и вообще, что за глупости, чью истину вообще можно назвать истиной в первой инстанции? Пока что моралисты проигрывают со счетом "не догнать"! Али ты дукмаешь, что придурашный янк не был моралистом?
    - Дайте мне больше секса, объект вожделения должен быть сексуальным, что вы за говно мне подсовываете?
    Джобс, куле...
    Дай больше секса, больше энегрии, что ты как старая баба с этим своим измененным сознанием, оно тебе надо?
    Хочешь стать Буддой, а превращаешься в архиепископа... Оно тебе надо? Зачем оно тебе надо?
    Ты палишься = )

Да, кстати, на TED я тоже подписан!
    Нервова, курррва

Sky, А як пісюнів із снігу під 100 дорогами ліпили...))

rasta-koy, Джобс вже нічого не визнає!!!
    І термін "змінена свідомість" є! І існує вона в наркології!!! Харе недоліки виставляти за переваги! Ти звичайнісінький наркоша і плетеш хрєнь під впливом канабісу! Досвідос!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

sharasha, то на новегод )) І не зря його назвали Володькой
    Пророк

Merry Corpse, Та я уже 100-й раз кажу, шо таких допускати навіть не можна!!!!
    Я чув. Але не згоден.
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Для цього мені треба було створити тему нову тему з новою голосувалкою, що я й збирався зробити, побачивши той срач, але тему закрили до того как. А так як пил стих - нову не створював. І якщо й треба таке зробити, то передаю право на це модераторам.
    Та я розумію. Просто дуже поспішно ця тема з'явилась, треба було спочатку правила визначити ))
    Ну, думаю Фрагов і так визначиться.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Тоді тож був торт. Тірамісу, яке я виклав хрестом, щоб більше влізло в круглий бокс для торта ))
    Нервова, курррва

Я - не мораліст. Обкурюйс, обнюхуйся, обколюйся і вали у творчість!
    Народ, ви мене поражаєте! Давайте завтра героїнщика оберем! Жесть! Чи десь растакой казав, що він давно не вживає і всячєскі растьот над сабой??? Нє! Про шо тоді мова???!!
    Скай, та в курсі. Так, згадалось!))))
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я можу Вам особисто заднім числом організувати бан, за офтоп у тій темі.
    Ой, боюсь, боюсь...
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Завдяки Фрагову ніхто з вас не чалиться на задвірках. Хоча треба було б, так вимагав 23q. Питання?
    Просто у Фрагова (на відміну від деяких) є розуміння, що мета форуму - спілкування, а не "дотримання правил"...
    ри?

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Просто у Фрагова (на відміну від деяких) є розуміння, що мета форуму - спілкування, а не "дотримання правил"...
    Коли ми не дотримуємося правил і даємо привід поофтопити, деякі плачуться, шо тут всьо куплєно-панібратство. Так давайте, боюсь-боюсь, скажіть, шо да, я наофтопив, хочу в бан, як і вимагав раніше по правилам.
    Звісно ж. Нехай наказують когось іншого. Не мене. Бо я красавчік-цаца.
    Нервова, курррва

infospacer, Просто Фрагову на вас насрать! Раніше таке б не пройшло!

Спешл для Растакого : http://na-poltava.hol.es/
+ Ответить в теме

Теги для этой темы