Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1604 из 1827
Показано с 16,031 по 16,040 из 18267.
    Новачок

Re: "Очеретяний кіт" (Вінниця) у Полтаві! 06.04 (нд)

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Пан Кондор хоче сказати, що він не має дружніх відносин з адміністрацією?
    Тільки з одним - з володарем форуму Фраговим, у якого пан кондор ніколи не просив ніякої допомоги стосовно форуму, хоча міг би, мабуть, попрохати собі модерку й наводити тут свої порядки.
    Ну і щодо Лєри - вона мала проти того, щоб я її так називав? Тоді чому не написала?
    Не маю уявлення мала проти чи не мала. Питання в другому - як це впливає на ввічливість? Чи пан Скай точно знає шо вона не образилася?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    ніколи не просив ніякої допомоги стосовно форуму
    Аналогічно. Лише звертав увагу на порушення. Але цим може скористатись будь хто з форумців. Особливої прихильності до своєї персони з боку модераторів та адміністратора я не бачив. Лише одне - у багатьох питаннях збігаються наші погляди. І розподіляти за цим принципом на панів і холопів недоречно.
    Питання в другому - як це впливає на ввічливість?
    У всього є своя межа. До певного часу я намагався себе стримувати, але у кожної чаші терпіння є свій край.
    Чи пан Скай точно знає шо вона не образилася?
    Не знаю, пане Кондор, не знаю. Чужа душа - темний ліс. Ще скажіть, що вона з-за мене на форум не заходить ))
    Пророк

Називається вступився за Ялину...
    та я какбе не просила :)))

про вашу безглузду суперечку даже балакать немашо, міряння віртуальними ммм... остальноє додумайте самі
    Новачок

У всього є своя межа. До певного часу я намагався себе стримувати, але у кожної чаші терпіння є свій край.
    Ага. Тобто по ввічливість вже не йшлося? Шо й треба було довести.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ялина, от за шо тебе люблю, що ти завжди правду в очі кажеш

Condor, я говорив про межі? Говорив. Навіть найбільш врівноважену людину можна вивести. А те, що вам захотілося погризтися - добре, що зізналися

П.С. А щодо музичних вподобань - на смак і колір фломастєри різні. Треба було це одразу сказати, а так виходить сам дав привід для гризні. Пробачте.
    Новачок

Condor, я говорив про межі? Говорив. Навіть найбільш врівноважену людину можна вивести.
    Межі мене не цікавлять, я мав за мету довести шо пан Скай буває неввічливим, тому на його зауваження щодо ввічливості можна наплювать.
    П.С. А щодо музичних вподобань - на смак і колір фломастєри різні. Треба було це одразу сказати, а так виходить сам дав привід для гризні. Пробачте.
    Це так. Взагалі усіляке мистецтво - справа смаку. Я ніколи не міг зрозуміти покази сучасної моди, таке вдягти мені було б соромно мабуть, або тих людей шо викладають мільйони долларів за якусь мазанину півторарічного малюка, бо, бачте, "концєптуально". Тому я ніде не казав шо оті коти створюють погану музику. Й ніколи такого ні про кого не скажу. Я лише зауважував шо вони не є легендарними. Бо легендарність - це вже не справа смаку, вона має певні критерії. І світове визнання - один з цих критеріїв. Чого коти не мають, бо я б про це неодмінно знав. Бо музикою цікавлюся вже років 15. Оцє мій профайл на музичному сайті шоб не бути голослівним.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Condor, довели ви самі для себе, я не заперечував, що можу бути не ввічливим. Мені було неприємним доволі різке висказування в бік Ялини. Так, мені не подобається, коли ображають моіх друзів. На цьому і зауважив. Ви ж розвели полеміку з метою довести свою вищість над моім зауваженням. Чимось нагадує боротьбу Дон Кіхота з вітряками.
    Новачок

Sky, Ніт, одразу зауваження було про неввічливість в принципі, а не в бік якоїсь конкретної людини, тому важливо було довести шо Скай в загальному вигляді не може про це балакать бо сам цим грішить, а от захищати друзів - будь ласка, то є діло благородне.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

то є діло благородне.
    На цьому й завершимо. Дякую за увагу до моєї персони
    Новачок

Sky, Все, пан сказав "бєсєда закончена"?
+ Ответить в теме

Теги для этой темы