Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1587 из 1828
Показано с 15,861 по 15,870 из 18271.
    2.0

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

лейтмотив останніх днів укладається в Лесикового "Гамлєта", а особенно у окремі його цитати
    От він і єбанувся, бідолашний, і це не дивно.
    Ех, блядська Данія! Піздєц всім сподіванням...Гамлєт рве на собі толстовку. Тихо грає музика, приємний голос співа "Яблучко". Зігмунд Фрейд підходить до Гамлєта, коле його шприцем у сраку і уводить до божевільного дому.

ри?

Ребья, а хтото коли пише ручкой на бомагі, питається нажати Деліт і стерти те, шо помилково написав? Або контралзет?
    2.0

но їх зразу нада нарисувати)))) а ваще це клініка, мабуть )))
    ри?

наверно клініка, да...
    Я постійно коли пишу ручкою, то питаюсь відмінити попередню дію, якшо дето нафолю. Або якшо на роботі - то тикаю по столу і думаю, чо тачпад не работа?

Треба і мене шприцем, гггг
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, а я шукаю корєктора ))
    Пророк

Я ручкою взагалі розучився користуватися. Воно й так почерк нікудишній був, а зараз - так вапще капець :)
    2.0

як це приємно, коли тебе випадково і незаплановано потягло прогулятися містом, зайти в магазин і купити за чверть ціни туфлі, на які ти облизувався. в останній день розпродажу, із додатковою знижкою...
    Здібна учениця

nickeler, везунка:)
    полосатік

У мене сьогодні ранок почався стресово
    Застрягла у ліфті свого будинку, ліфтів після 2-хчасового застрягання в дитинстві панічно боюся, катаюсь лише у своєму, а так завжди пішечки, а тут натє зрання життя перед очима і шалений стукіт переляканого серця.
    Все вирішилось несподівано швидко, нерозгубилась, натиснула кнопочку з дзвіночком і тут чарівна фея сказала, що зараз перезапусте чи перезагрузе там шось і все буде окей, 5 секунд і я на свободі))) вот уровєнь!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tigrina, знаєм ми одну фею яка допоможе, якщо не допоможе кнопочка з дзвіночком ))
+ Ответить в теме

Теги для этой темы