Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1572 из 1828
Показано с 15,711 по 15,720 из 18271.
    ри?

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Андріана не нрав, а Нана нрав))))
    Кстаті, у мене на роботі колєга - Ларіса. То я її зву ЛарО, їй так чудно, каже, мол я ж не паріжанка, чо ти?
    Дуже багато Лєн!! В одном кабінєті сидить три: двох я називаю по прізвищу, а одну - скорочено ініціалами О.Є. - Оєшечка
    А ше є імя Сніжана. Да. Є.

2.0

ми колись листувалися з дівчиною, яка називала себе Лора. оказалось, Лариса. але отак вот...
    Пророк

А мені Віталіки не подобаються. І більшість із вищеперечислених імен. Добре, що ми Оленки, Наталочки, Оксанки, Ганнусі. Ні до чого придратись!
    ри?

черешня, кромі ганнусь. я до ганнусь сильно придираюся, бо вони мене кумарять - хочеться натовкти гризло, ласково )))
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А мені Віталіки не подобаються.
    кстаті да. та сама історія, що і з Сірьоооожооою. Ще мені непонятне ім'я Єгор. оце "Є" непонятне
    Нервова, курррва

nickeler, я часом теж кажу Лорік, але воно так само, як "жабка" чи "куріпочка"))))
    Пам"ятаю, тато маму звав ЛарУ, а мене НатУ. В дитинстві кумарило, а потім звикла.
    І ще недавно зустріла знайомих, а в них вже сину майже три. І його звати..... (угадай-ка!!!) Эфім!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    черешня, кромі ганнусь. я до ганнусь сильно придираюся, бо вони мене кумарять - хочеться натовкти гризло, ласково )))
    Це ж буде самопобиття, Ганнусю!
    Руда, з хвостом

В мене прадід був Юхим (Єфім). Але зараз було б дивно зустріти молодго чоловіка чи дитину з таким іменем. Останнім часом чогось його так часто згадую. Приємні спогади з дитинства. І дуже хочеться подивитися на їхній дім і двір. Але на жаль не можливо...
    А про імена. От хлопчик в нас точно був би до повноліття безіменний. Перебирали варіанти - так і не придумали нічого
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Це ж буде самопобиття, Ганнусю!
    Мене ніхто не ризикує так називати. Тіко Жені позволітєльно в силу деяких обставин, і то він каже так нєжно Ганнєчка)
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Юхим (Єфім)
    Ну, для мене вони якісь різні ці імена. Єфім, Фіма - чисто таке одесько-єврейське, а Юхим - таке українське. ))))
    Для хлопчика подобається Захар!
+ Ответить в теме

Теги для этой темы