Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1521 из 1827
Показано с 15,201 по 15,210 из 18267.
    ри?

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Лайточка, це для тебе. Ота маленька плямка вгорі - місяць уповні.
    отак Україна виконує Кіотський протокол )))
    Сволочі млеа

Після закінчення буріння свердловини необхідно провести роботи з рекультивації землі. Для цього територію, що піддається рекультивації необхідно звільнити від промивальної рідини, що залишилась в ємностях і шламу гірських порід. Існують різноманітні шляхи вирішення цієї проблеми: транспортування промивальної рідини, що залишилась на інші бурові для використання; закачування рідини, що залишилась і шламу в зони катастрофічного поглинання в сусідніх свердловинах, що буряться, якщо ті зони не вміщують прісні і цілющі води і не з’єднані з горизонтами таких вод, акваторіями, і атмосферою; збір всього шламу і рідини, що залишилася в металічні контейнери і вивезення для захоронення в спеціальні шламосховища; затвердіння промивальної рідини на водній основі добавками мінеральних в’яжучих і полімерних матеріалів для використання в якості будівельного матеріалу або добавками для використання в якості добрива; обезводнення відходів підсушуванням їх в земляних амбарах з наступним засипанням родючою землею. Промивальні рідини на вуглеводневій основі слід зберігати в закритих металічних ємностях в спеціальних складах, а вибурену з застосуванням такої рідини породу збирати в металічні ємності і перед захороненням промивати в водному розчині ПАР з метою виключення адсорбованих на частинках породи нафтопродуктів або піддавати термічній обробці.
    Шо, припустимо, це було "підсушування"?

Пророк

Звичайна факельна яма, яка є на кожному нафто/газо переробному заводі.
    Зазвичай факел горить на "фітільку", але якщо на заводі трапляється аварійна зупинка якихось агрегатів (компресорів, сепараторів тощо), то для запобігання серйозних пошкоджень вуглеводні скидаються на факел. В ці моменти факел горить як скажений. Тут нічого не вдієш.
    Наслідки були б значно гіршими, якби замість спалаху факела залило землю нафтою.

В парниковий ефект, вибачте, не вірю. Один із інструментів маніпуляції країнами.
    Сьогодні їм факельні ями не подобаються, завтра вони оголосять ворогами планети країни, що вирощують рис та вигодовують корів. І примусять або пускайте під ніж корів, а рисові поля засаджуйте ріпаком, або ж ми принесемо у вашу країну демократію повітряно-ракетним шляхом.
    І тут вже самі обирайте, що вам краще, загинути від ракет, чи померти з голоду.

Про рекультивацію не поняв.
    2.0

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Звичайна факельна яма, яка є на кожному нафто/газо переробному заводі.
    помойму ми трохи про різні речі щас ) таке є посеред поля, під хатами, на околиці сіл і неподалік закладів соцсфери. ГПЗ чи НПЗ там нема і в помині.
    а рекультивація це гуманний метод оту срань кудась подіти.
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Шо, припустимо, це було "підсушування"?
    нічьо таке підсушування )))) ефектне )

В парниковий ефект, вибачте, не вірю.
    але ж ви вірите, що тисячі кубів кисню згоряють в отій халепі, у повітря викидаються важкі метали і шкідливі сполуки.
    ри?

Про рекультивацію не поняв.
    Рекультивацію проводять після завершення експлуатації свердловини. Відновлюють (більш-менш) родючість земель.
    Шлам і техрідину вивозять, а не спалюють. Ну це тіпа так має буть. Амбар засипають землею, а зверху укладають знятий і заскладований родючий шар.
    Ніколи не чула, щоб шлам, і тим більше техрідину, спалювали.

Факели - це одне. Вони зовсім не мають відношення до амбарів для збору шламу.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    нічьо таке підсушування )))) ефектне )
    Тобі шото не нравиця? Юкрайнасцуко!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ch!p, я так зрозумів, що це заходи, які потрібно провести коли свердовина вже "пуста" з прибутковоі точки зору. А у нас це завершується в основному звичайним випалюванням "сміття", що залишилось після видобування.
    ри?

До речі, вперше чую також про факельні ями. Ніколи з таким не стикалася ні в літературі, ні в роботі. Тому пішла до спеціалістів і спитала, що вони про це знають. Дивина, нічого. Люди з хрінзнаскоколєтнім стажом нічого не знають про факельні ями((((
    Ch!p, трєбую обіснєній!!!!

П.С. nickeler, скорше за все то горіла нафта, яка вийшла разом з буровим розчином (?! ололо), або конденсатна плівка
    Пророк

Не треба мені пояснювати, що таке рекультивація. Це я чудово розумію, просто не зрозумів, яке відношення має рекультивація до того вогню, що на знімку.
    Бо, мені здалося, що на знімку саме факельна яма. Можливо вона по-научному називається іншим терміном, але я її називаю так )) Смисл її я пояснив.

Перед Опішнею, наприклад, факел горить не в ямі а на височезній трубі. Тут, я так підозрюю, накладуються свої обмеження через близькість до населеного пункту, тому і на трубі.

Тобто, мова зараз йде про то, що на місці багаття є покинута скважина, із якої самотоком ідуть вуглеводні?
    І цю скважину хтось підпалив?
    Я вірно зрозумів?
    Зануда

Тобто, мова зараз йде про то, що на місці багаття є покинута скважина, із якої самотоком ідуть вуглеводні?
    Я вірно зрозумів?
    та ну кажуть же - це шламовий амбар. Існує певна процедура його рекультивації. Це коштує грошей.
    Тут порушують технологію, випалюючи її.
    ри?

Бо, мені здалося, що на знімку саме факельна яма. Можливо вона по-научному називається іншим терміном, але я її називаю так )) Смисл її я пояснив.
    Перед Опішнею, наприклад, факел горить не в ямі а на височезній трубі. Тут, я так підозрюю, накладуються свої обмеження через близькість до населеного пункту, тому і на трубі.
    Чого я перепитую.
    По-перше, повторюсь,ніколи не стикалась з ямами, в яких горіли б вуглеводні, але як людина, що намагається мислити, я припускаю, що таке може бути з певних причин і у певних умовах, плюс професійна цікавість.
    По-друге, перед Опішнею і взагалі на НПЗ використовують факели спалювання попутного газу - і це ЗАВЖДИ труба. Бо не в трубі його спалювати апасна - поруч сепаратори, ємкості для зберігання нафтопродуктів тощо. Хоч би і посеред поля стояв завод. Там працюють люди, тому в ямах шось палить....хм....
    Я вірно зрозумів?
    Cвердловина покинута не може бути. Її або консервують, або експлуатують. У будь-якому разі звідти не може бути витоків вуглеводнів просто так: це або слаба заглушка на законсервованій свердловині (шо маловєроятно, бо якби рядушком винуть "бичок", ото був би факінбдищ!!), або під час експлуатації певна кількість вуглеводнів надходить до шламового амбару разом з вибуреною породою.
    У даному випадку застосуємо другий варіант або.
    Пророк

Ну, думаю, зрозуміло, що говорячи яма, мається на увазі що не просто горить вогонь у ямі.
    Стоїть факел, але факел не на височезній трубі, а при землі. Навколо факела зроблено досить високий земляний вал, через що факел виходить якби в ямі.
    Факел знаходиться на достатній відстані від сепараторів та танків з вуглеводнями, щоб запобігти ризику займання.

Я б не розповідав би те, чого на власні очі не бачив, бо насправді мало що в цьому розумію.

З приводу рекультивації, бачив колись по зомбоящику сюжет, якщо не помиляюся, про нафтогаз, про те, як ця рекультивація там НЕ робиться, і як тракторами з місця на місце перетягують бурові вишки, згортаючи при цьому добрий шар грунту.
    Не знаю, наскільки правда, сюжет швидше за все був заказний, але було відео, як дійсно через поле тягнуть вишку в "повний зріст", що було досить дивно спостерігати.
    5ти хвилинний пошук в гуглі, нажаль, не дав мені цього відео :(
+ Ответить в теме

Теги для этой темы