Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1380 из 1828
Показано с 13,791 по 13,800 из 18271.
    Пророк

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

1+3*(1+1)=7
    Уррряяяаааа! У мене получилось!! ))

Пророк

Какой красавчик - Galaxy S III GT-I9300
    http://www.samsung.com/ua/consumer/m...GT-I9300MBDSEK

(1 + 3) х (1 + 1) = 8
    Пророк

Днями у знайомого бачив Самсунг НОУТ. Яке ж воно ОТОРОБЛО! Його, щоб в руках нормально тримати, пальці так треба розкорячувати, що звздц. І в карман воно, окрім заднього кармана в джинсах - не залазить
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Днями у знайомого бачив Самсунг НОУТ. Яке ж воно ОТОРОБЛО! Його, щоб в руках нормально тримати, пальці так треба розкорячувати, що звздц. І в карман воно, окрім заднього кармана в джинсах - не залазить
    Этот?

http://mobilend.com.ua/phone/samsung...laxy_Note.html

http://rozetka.com.ua/samsung_galaxy...N7000/p170157/

http://rozetka.com.ua/samsung_galaxy...white/p190741/
    ри?

Подивилася характеристики - 5.3"!!!! ОГО!
    part of me

Не треба робити поспішних висновків.

Я тримав його в руках, дуже зручна штука.
    2.0

fragov, ет, яка тенденція: зразу були балумби, бо маленького робити по апредєленію не уміли. тоді навчилися і наклепали дрібноти всякої на півдолоні. а тепер з"вилися нові можливості і потреби - знову гігантоманія, щоб жеж всьо видно було.... а далі шо - голографічні екрани, нада полагать ))))
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Этот?
    Ага. Біленький.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Не треба робити поспішних висновків.
    Ні, ну якщо джинси-шаровари, то звісно можна всунуть.

Я тримав його в руках, дуже зручна штука.
    Однією рукою ним навряд чи можна користуватися.
    А якщо їдеш у маршрутці, однією рукою тримаєшся за поручень, і хтось в цей момент тобі телефонує,то як "зняти трубку"? Носом? ))
    Хоча, для такого оторобла мабуть без гарнітури ніяк.
    part of me

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fragov, ет, яка тенденція: зразу були балумби, бо маленького робити по апредєленію не уміли. тоді навчилися і наклепали дрібноти всякої на півдолоні. а тепер з"вилися нові можливості і потреби - знову гігантоманія, щоб жеж всьо видно було.... а далі шо - голографічні екрани, нада полагать ))))
    Це ж різні речі, раніше не було вибору. А пристрої з таким екраном, як у Samsung Note зручніші для більшості задач, з якими повинен справлятися смартфон: перегляд пошти, перегляд сторінок в Інтернеті і т.і. Те що розмір не зовсім "стандартний", то це, як я знаю, зовсім не турбує людей, які можуть собі дозволити мобільний телефон за 600-700 доларів. Вони не збираються їхати з таким телефоном на річку відпочивати, чи товктися з ним в забитому автобусі.

Далі будуть Google Glasses (схожий проект має вже і Panasonic):

Ні, ну якщо джинси-шаровари, то звісно можна всунуть.
    На відео ж видно, як хлопець всовує його в передню кишеню доволі вузьких джинс.

А якщо їдеш у маршрутці, однією рукою тримаєшся за поручень, і хтось в цей момент тобі телефонує,то як "зняти трубку"? Носом? ))
    Хоча, для такого оторобла мабуть без гарнітури ніяк.
    Можливо в мене руки великі, але я з цим телефоном справляюсь "однією лівою". Ви відповідали на дзвінки на цьому телефонові?

Великим пальцем лівої руки це можна зробити з легкістю.

Samsung Note специфічний телефон. Коли показали тізер цього телефону багато хто казав, що його продаж провалиться. Але вийшло навпаки. Почитайте відгуки на тій же Розетці. Наприклад, от такий:
    Здраствуйте дамы и господа, товарищи и "ситуаены"! Читая отзывы, убедился еще раз, что мнения тех, кто не имеет аппарат, а только смотрел обзоры можно отмечать как "спам". Без обид! Просто пошел и купил (благо, цена была "новогодняя"). И вот вам ИМХО... Это - AIRBUS на взлетной площадке. "Кукурузники", в сторону!!! Не стоит этот ДЕВАЙС сравнивать ни с телефонами ни с планшетами. "Чудо вражеской техники" языком советского поколения! Вот что ЭТО такое. И помяните мое слово... даже преславутое "ЯБЛОКО" может позавидовать идее объединить функциональность планшета с допустимой компактностью смартфона. Не пытайтесь его таскать в кармане!!! Это устройство в дорогом чехле (не пожалел денег и купил дорогой) нужно носить во внутреннем отделении дорогого шерстяного костюма как паспорт респектабельного гражданина (и размер его как у основного документа). Для использования в качестве телефона используйте гарнитуры! Итак... Покупайте если денег хватает (а если немного не хватает - займите) и получайте наслаждение!
    Пророк

На відео ж видно, як хлопець всовує його в передню кишеню доволі вузьких джинс.
    Так, видно - і він туди не вміщається ))
    Ви відповідали на дзвінки на цьому телефонові?
    Ні, навіть в руках не тримав. Лише ділюся враженнями від побаченого.
    Що ж, приємно знати, що вони виявилися хибними ))
    Але зі сторони все має вигляд саме так, як я описав.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы