Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1327 из 1827
Показано с 13,261 по 13,270 из 18267.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Rinka, пішов у Дім кави, бо треба кавоварку по роботі. Зупинився на конкретній моделі. Запитую чи є в наявності - нє, немає ні на Пушкіна, ні на Жовтневій. Почали пропонувати ті, що мене зовсім не цікавлять. коли сказав категоричне "ні", відповіли що можна замовити, МОЖЛИВО привезуть, бо зараз ... *лапша* ... є великі трабли з поставками. Пообіцяли перетелефонувати, але того не сталося. Шукаю в інеті, знаходжу їх же загальноукраїнський інет магазин - і ось воно. П'ять хвилин, замовлення зроблено, очікуйте номер декларації на вантаж.

Руда, з хвостом

Sky, ну так то давно вже перевірено, що в інеті замовити простіше і швидше. Без нервів, витрачених на наш "сервіс". Єдиний мінус - я, як і всі напевно, люблю потримати річ в руках, роздивитися з усіх боків. На даний момент з безлічі разів користування інет-магазинами, один раз лишилися незадоволеними. Але по суті - замовляли дрібнички, так шо не смертельно. На одному девайсі красувався напис "не для продажу" і явно видно краплю клею - відідрали від чогось. Йшло в подарунок до чогось, а магазин вирішив підзаробити. Я б все одно пішла і купила його за гроші, але лишилося віддчуття "легкої ошуканості" (С)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Єдиний мінус - я, як і всі напевно, люблю потримати річ в руках, роздивитися з усіх боків.
    от і я про то ) Тим паче річ недешеву. От тільки в інет-магазині вийде трохи дорожче (вартість більша за рахунок доставки)... Та то дрібниці ))
    П.С. Сам купував домашній варіант Saeco Aroma близько року тому на Жовтневій - задоволений як слон ))
    Пророк

12 6 13
    Здібна учениця

не виспалась
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Чого так слабо. Урааааа! Нарешті сніг )) А то вже од туманно-дощової погоди лондонського типу вже не розумієш, яка зараз пора року.

Сніжок до речі прийшов до нас від північного сусіда
    ри?
    Сильно радуватись о 5 ранку не получається
    ....даже снігу
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Сильно радуватись о 5 ранку не получається
    провтикав час допису )
    Руда, з хвостом