Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1302 из 1828
Показано с 13,011 по 13,020 из 18271.
    Нервова, курррва

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    зробимо ангела, ага?!
    ДАААА!!!!!!!

ри?
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    ДАААА!!!!!!!
    *радосно фиркає )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, якщо не буде снігу, будем шукать шамана з бубном, щоб викликав (чи накликав, як там правильно) хоч трохи.
    2.0

нє дівки, сніг це зло. тут я повністю на боці Шаре. але його треба буде просто пережить, гребучи ранком на роботу нечищеними шляхами-доріжками.
    але я не про це. жалуюсь: на одному сайті, де я буваю рєдко, в основному почитать розсилки, але іноді шото каменчу, пише якийсь чистаплюй, шо типу не кавєркайтє мову. от не учіть мене жить, і я не скажу куда вам іти. взрослий мальчік, в профілі вік за 40, а веде себе як школота, їйбо. чи в нас люди ваще шуток понімать розучились? сірйозні такі, шо убицця об вираз їхніх пик можна....
    шо там у нас?
    12378 -

які ж ви бистрі, блін )))
    Скай, як ьак получилось в тебе 12367 а в мене зразу 78? семімільними шагамі дайдоьом до міліона! ура, таваріщі!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Скай, як ьак получилось в тебе 12367 а в мене зразу 78? семімільними шагамі дайдоьом до міліона! ура, таваріщі!
    домовик завівся, лічильники накручує )) А взагалі, не звертай уваги, то якийсь глюк форумний, коли оновлюєш сторінку, все стає на свої місця.
    П.С. То тільки в мене чат на російській? ))

12370
    ри?
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    шо там у нас?
    А мені сьогодні довелося много по телефону говорити з поліклініками. То тьотки реєстратурні взагалі не вміють слухати і спілкуватися! Я ще речення договорюю, а вони вже поклали трубку! І так я тричі передзвонювала! Зла була така, шо хтіла розгепати трубку об стіл ))))
    Альо, гараж! Закладивай кабилу!!!
    2.0

Sky, я не знаю, в мене форумне меню російською все повністю. ліньки переключати постійно....

laithemmer, да, єсть такі... сочусвую... як ти кажеш про жизнь маліну, очєнь длінну )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, а, то в тебе браузер же ж рос., а за змовчуванням форум обирає його мову )

laithemmer, у нас тьотки, які сидять на тіліфоні у реєстратурі і те.пе люблять переадресовувати, скидати слухавку ... вобщєм послать культурно подальше ((

12373

Пи.Си. О, покопавсь, в налаштуваннях http://www.poltavaforum.com/profile.php?do=editoptions - там аж в кінці можна обрати мову форму )
    ри?
    Скай, чат давненько російською
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, з 30-го жовтня )) коли стала нова версія
+ Ответить в теме

Теги для этой темы