Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1265 из 1827
Показано с 12,641 по 12,650 из 18268.
    ри?

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

11996
    Культурний афігізм?

23q
    23-й участник

11997

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Культурний афігізм?
    а шо це?
    ри?

11998
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    а шо це?
    Де шо?
    Здібна учениця

ніяка зараза не хоче ставити 11999, щоб самій поставити наступну красіву цифру, да?)) я не жадна, малюйте)))
    ри?

12000
    Всьо. Долг виконаний.
    Работать.
    Здібна учениця

12001
    фух, в мене перекур)))
    ри?

Весь день сиділа, гляділа у вікно на то, як там у вікні нехарашо, невесело, несонячно і нетепло. Ше сиділа в інторнеті і клацала сайти з Кобіком: сайти обувачок, пальтів, юбків і всякого нужного для тіла. А потім за півчаса переробила роботу, шо мені дали на три дня. І тепер сидю опять безробітня. І коли я попросилася, мол може ше дасте кусочок, на мене так глянули, будто я вимагаю від них сто тищ гарічів.
    Отвіт: Ти шо? Заболіла?
    Вобщє, непонятні діла кояться.

Потому я читаю всякі штуки і гикаю.

Одна женщіна в нашому селі мала дуже патлаті криві ноги. Через це вона довго не могла вийти заміж. Навіть за допомогою окультних наук, приворотів і жаб”ячих кісток з дохлими кішками. Навіть не могла вийти за тих, хто тікишо вийшов з тюрьми. Навіть коли вона встроїлась мужським паріхмахером.
    Я б сказала ім”я і фамилію цієї женщіни, але ви ж все одно нікого не знаєте в нашому селі.

Одного разу вона пішла в циганський табір, шо поселився времінно над ставком, і повернулася звідти вагітною.

В неї народився хлопчик. Виріс дуже гарненький, спритний і розумний. Коли його обзивали циганським байстрюком чи виблядком, то він тіки сміявся і розводив руками, бо в циганів нема комплексів. Особливо в них нема комплексу національної меншовартості.

Коли хлопчик став засмаглим старшокласником з блискучим чорним волоссям і великою круглою золотою сережкою у вусі, він перепортив майже всих молодих дівчат у селі. Но, не всих, а тільки найгарніших.

Тепер його ніхто вже більше не обзива байстрюком, бо в кожному дворі або в дворі найближчих родичів кожного селянина біга циганський байстрюк (і навіть в сусідніх селах).

Гигиги.
    каплан
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    читаю всякі штуки і гикаю.
    хароше
    12003
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    а шо це?
    Цікаві досліди

12004
    Здібна учениця

аааааа: "Если некоторых людей смешать с дерьмом, то получится однородная масса" аааа)))) а взагалі я добра)))

12005
+ Ответить в теме

Теги для этой темы