Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1226 из 1828
Показано с 12,251 по 12,260 из 18271.
    Руда, з хвостом

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

laithemmer, от я тоже не знаю, хто придумав, шо шоппінг - це релаксація?? Точніше знаю: ті, кому вигідно отримувати за це гроші.... ніфіга не допомагає - робить тільки ще гірше. Позитивні враження від покупки запросто може стерти згадка про купу нервів, яку на те витратила. Може це тільки в наших реаліях?

ри?

Rinka, я хз, хто то придумав. Лічно я отримую удовольствіє тільки в однюсінькому випадку - коли дуже хєрово, і день паскудний, і люди злять, і кругом гадость-гниль, ідеш і купуєш собі кучу трусів. Разних. На останні гроші (якось так всігда виходить, шо імінно на останні). І чуствуєш себе краще. Та купа може і не потрібна, і зачастую не юзається) але гріє душу))) Странность однако....
    Здібна учениця

хмм... треба підкупить трусів...
    ри?

))))))
    Руда, з хвостом

всьо! всі бігом за трусами!
    А хтось купував білизну в сєконд хенді? Мені жіночка розказувала ( в неї магазинчик Секонда), що в неї колись діваха 3 ліфчики вкрала... (((
    от все можу понять....но білизну з чужого..ем..плеча=(((
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    от все можу понять....но білизну з чужого..ем..плеча=(((
    хз, мже комусь ну дуже скрутно...
    Руда, з хвостом

та я ж нікого не засуджую, кожному своє. Але, як на мене, то вже краще китайське за небагато тугриків, але хоч нове. Ну то особиста справа кожного
    ри?

білльо з сєканда - фіііі!
    полосатік

Купувати ношені трусіля – то вже жесть, який вже тут релакс від шопінгу. Хоча ж люди купують, видать то негидливі сміливці!
    ри?

Загубила серед купи закладок одненьку цікаву блогерську, про субкультури японії. І поки рилася, найшла шось, потом з того шось інше, і короче серфила я то всьо діло, аж допоки :
    В Японском метро и JR есть вагоны только для женщин. Их присоединяют по утрам, чтобы в час пик никто не домогался девушек. Японцы вуайеристы, а ощупывание девочек в набитых поездах что-то вроде национального спорта.
    няяяя?!!!
+ Ответить в теме

Теги для этой темы