Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1925Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1197 из 1828
Показано с 11,961 по 11,970 из 18271.
    Здібна учениця

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

сонецько))))
    11359

Новачок

Re: Офтопик

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    троль детектед
    Рубрика:
    Форум/Другое/Флейм/Офтопик
    определение

К слову - буду признателен помощи в поиске хороших php-программистов в Полтаве. Очень хочется развивать это направление в Полтаве. Из патриотических соображений в частности.
    2.0

Re: ищу работу с заработком в месяц не меньше 3000 грн

Ответ Сообщение от KisaNetik Посмотреть сообщение
    веб-дизайнеры
    программистом
    стоматолог,
    Юрист
    улавлюєте, ЩО це за професії?? скільки юристів торгує на базарах, бо погнались за довгим рублем, і навернулися на те, що вони нікому не потрібні. вивчитися на стоматолага коштує деньох. не всі геніями приходять в вуз, дехто розчехляється під час навчання. в мене подруга в тургалузі, в школі перебивалася між пятірками і двійками, закінчила міжнародні відносини, туризм і заробляє непогано. але то в Москві.
    і ще раз повторюю, єсть лікарі терапевти, яких не вистачає, а ті шо працюють в половині випадків тупорилі, пробачте, ділюся власною практикою спілкування. але працюють, бо інших немає. особисто мені доводиться крутитися поза основною роботою. то цей прибуток так, на шоколадки. потому шо ще раз повторююся, Дядя не готовий платить в нашій країні фахівцю. Хіба шо, якшо знає шо за заплачену штуку баксів найманцю він відіб"є мінімум 20 штук.
    спустіться пліз на землю з планети Нібіру....

А вот в Москве и Киеве - достаточно дать вакансии на порталы поиска работ и резюме обеспеченно кандидатов.
    і 80 процентів тих кандидатів - гастарбайтери з периферії.
    Пророк

Re: Фильмы, которые мы смотрим

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Так було написано під постером!!! Я при чом?!
    так було написано в твоєму пості, а даже якшо і так, то нинада так нєрвнічати, наче питати шось на форумі в друг друга заборонено, бо всі ніпричом
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    так було написано в твоєму пості, а даже якшо і так, то нинада так нєрвнічати, наче питати шось на форумі в друг друга заборонено, бо всі ніпричом
    Та звідки ти взяла, шо я нєрвнічаю? Могу кучу смайлів наставить, хоч? От ---->

І шоп не буть голословной
    Лицам до 18 лет просмотр не рекомендуется, присутствуют откровенные сцены.
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Та звідки ти взяла, шо я нєрвнічаю?
    на письмі емоції позначають знаками оклику, підказує нам кеп
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    на письмі емоції позначають знаками оклику, підказує нам кеп
    Буду знать, кеп - я малограмотне
    Новачок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    і 80 процентів тих кандидатів - гастарбайтери з периферії.
    Большая часть Москвы и Киева - приезжие, и сами "дяди, которые денег за работу платят" - тоже приезжие, и что?
    Вот к стати "гастробайтеры" - по порталам работу не ищут, ищут в основном спецы. Перед применением слов, почитайте пожалуйста их значение. Это люди, работающие ВРЕМЕННО. А временную работу по не строительной профессии аха - пади найди на порталах :)

И вообще, Вы в одном посте противоречите сами себе и отвечаете на вопросы:
    улавлюєте, ЩО це за професії?? скільки юристів торгує на базарах, бо погнались за довгим рублем, і навернулися на те, що вони нікому не потрібні.
    и тут-же

вивчитися на стоматолага коштує деньох. не всі геніями приходять в вуз
    А покажите мне гениев - пришедших в вуз?

да и вообще, похоже придется мне замолкнуть на эту извечную тему, почему одним платят, а большинство, как Вы сказали, с корочками на базаре. (будто в других странах по другому).
    Я достаточно описал выше - похоже Вы просто не прочитали сообщения ранее и уловили просто последний пост.
    2.0

KisaNetik, ладно, планета Нібіру потреб землян не чує. у мене знайомий, якого на першому курсі попросили на інформатику не приходить, даби не вносіть смуту в групі, бо йому вже тісно було і з програмою пятого курсу. оце я вважаю геній, але він а) програмьор, б) таких одиниці. і він не бєдствує. наприклад працівники культури (театрали, музиканти, музейні працівники і таке інше) виконують величезний пласт унікальної роботи. але це професії, за які ніхто і ніколи не буде багато платити.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: [Оффтопик] Досчитай до миллиона!

Ответ Сообщение от sharasha
    Ну чого до нашого берега...
    Знаєш, помітив тенденцію - отаке відбувається у період весняних та осінніх загострень.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы