Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3803Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2315 из 2316
Показано с 23,141 по 23,150 из 23158.
    Пророк

Re: Дорахуй до мільйона

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Патріотично налаштований кіт скоріше б сконав у тому вагоні, ніж з'їв хоч одну цукерку з комуняцькою назвою!!!
    не знаю як там патриотичный кит, а я люблю рошенки :)
    всетаки туговота у тебя с логикой, хотя какая логика, тыж и тебе подобные голосовали за голобородько :)

Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    не знаю як там патриотичный кит, а я люблю рошенки :)
    всетаки туговота у тебя с логикой, хотя какая логика, тыж и тебе подобные голосовали за голобородько :)
    Уточните у Барыги за кого я голосовала!
    Пророк

Уточните у Барыги за кого я голосовала!
    а на хиба оно мне надо?
    бог

бог

Пророк

Господарський суд Дніпропетровської області 18 січня 2021 року відкрив провадження у справі про банкрутство дочірнього підприємства "Рітейл Центр", яке володіє мережею супермаркетів "Фуршет"

Згідно з рішенням у судовому реєстрі, провадження було відкрито за позовом "Фінансової компанії "Фінворк" ("Фінансова компанія "Фінворк" із зареєстрованим капіталом в 5,1 млн грн. створена у 2015 році), грошові вимоги якої складають понад 7,8 млн грн. У березні 2020 року права вимоги за позикою були передані "ФК "Фінворк" від компанії "Моден Трейд".

Строк виплати позики "Рітейл Центру" у розмірі 7,9 млн грн збіг 28 лютого 2020 року, однак, компанія сплатила лише 100 тис. грн.

Відтак, суд постановив відкрити провадження у справі про банкрутство "Рітейл Центру", ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів і процедуру на розпорядження майном боржника.

Постачальники мережі "Фуршет" 20 січня отримали лист від директора "Рітейл Центру" В'ячеслава Купченка про початок процедури банкрутства і введення мораторію на виплати кредиторам.

Заборгованість "Рітейл Центру" заявили також компанії "Глобал Спірітс Європа" (10,9 млн грн), "Немиринецький харчовий комбінат" (6,8 млн грн), "Житомирський м'ясокомбінат" (6,2 млн грн ), "Катеринославхліб" (5,5 млн грн) та інші.

Мережа "Фуршет" на січень 2021 року нараховує 39 супермаркетів. Головою наглядової ради мережі є депутат Київської міської ради Ігор Баленко.

Так это только Персик живой...Но коты живут недолго...
    https://www.facebook.com/10000206265...9637945781594/
    Пророк

бог

бог

Пророк

+ Ответить в теме

Теги для этой темы