Грошова допомога постраждалим у війні!
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11.
    Пророк

Проблеми пазурів в сучасних жінок

Одразу скажу, що в мене проблем з нігтями немає, бо ніколи не мала довжелезних нігтів(ні своїх, ні штучних), оскільки забагато мороки, а толку... Але то таке.
    Нещодавно одна моя співробітниця наростила собі нігті. Вийшло гарно, і як справжнє.

Але друкувати на клавіатурі вона почала двома ручками, бо нігтиками новими не потрапляла на потрібні клавіші.
    Стало мені її шкода і запропонувала я виготовити насадки на нігті!!!
    Взяла вдома спеціальний матеріал("масса для лепки" - продається в дитячих магазинах) і обліпила ним накладні нігті. Матеріал в стані сировини має вигляд пластеліну, в стані продукції - схожий на м"яку гумку з олівця.
    Кілька годин насадки застигали, а далі були зняті з манекенів і одягнені на нарощені нігті.
    Ось що вийшло:

Тепер людина щаслива і друкує без перешкод.

Цікаво, хто як справляється з труднощами гарних довгих нігтів?

Def
    .

Re: Проблеми пазурів в сучасних жінок

Был бы я её босс. Уволил бы по несоответствию професии.
    Зачем работник, который должен печатать, но не может? Пекарь , который не может печь. Слесарь, который должен слесарить, но не в состоянии. Благо ваше, девушки, что, судя по текстуре стола, Вы на гос учереждении работаете.
    Пророк

Ответ Сообщение от zorge Посмотреть сообщение
    Был бы я её босс. Уволил бы по несоответствию професии.
    Зачем работник, который должен печатать, но не может? Пекарь , который не может печь. Слесарь, который должен слесарить, но не в состоянии. Благо ваше, девушки, что, судя по текстуре стола, Вы на гос учереждении работаете.
    Згодна! Коли б вона була друкаркою - треба було б звільняти. А так.. людину брали трохи на іншу посаду. І до її нігтів немає нікому діла, крім неї самої. І не страждає від цього ніхто. Це 100%!
    Щодо держ. установи - помилилися. Просто текстура така - так би мовити, косимо під держ. установу
    Def
    .

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Згодна! Коли б вона була друкаркою - треба було б звільняти. А так.. людину брали трохи на іншу посаду. І до її нігтів немає нікому діла, крім неї самої. І не страждає від цього ніхто. Це 100%!
    Щодо держ. установи - помилилися. Просто текстура така - так би мовити, косимо під держ. установу
    Тодi, Прошу пробачення!
    Завсідник

kobieta, +100 Творческое,нестандартное решение.
    Пророк

Швидко патентуй винахід!!!
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Швидко патентуй винахід!!!
    Поздно
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Поздно
    Що - все? "Поезд ушел"?
    Міньйонбанана

kobieta, ти і справді креатіФ винайшла!! І додуматися!!
    Взагалі люблю довгі нігті, але свої. Бо пазурі мені не дуже подобаються, та й шкоду я боюся заподіяти коханому ненароком - зачеплю ще необачно Свої нігті такими довгими не бувають, але інколи теж заважають друкувати. Але так, як я в більшості лише цим і займаюся, то вже призвичаїлася і друкую вправно. Шкода лише, що нігті мають звичку ламатися...ще й до всього перед якимсь святом
    Пророк

никогда не понимал зачем с ногтями такое делать - неудобно ведь до жути + красоты я в этом никакой не вижу
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя