Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности

Результаты опроса: Как вы относитесь к неформалам?

Голосовавшие
14. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • С уважением

4 28.57%
  • Негативно

2 14.29%
  • Я сам неформал

3 21.43%
  • не обращаю на это внимание

5 35.71%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 22.
    STALKER
    Гість

Неформалы...

Как вы относитесь к неформалам? Почему их число растет? Что заставляет человека придерживаться такого стиля жизни?
    Лично я отношусь нейтрально

Завсідник

Re: Неформалы...

Наверно я тоже нейтрально.Если спросите почему,отвечу-я не знаю о чем идет речь. Буду признателен если кто просветит.
    ри?
    Heart

Люблю людей, які вирізняються з натовпу не лише запахом дорогих парфумів і дорогими прикрасами.
    Неформали - це мабуть від народження )))) Стиль життя, стиль мислення...
    Несприйняття всіх правил, що нав’язує "культурне" суспільство.
    Протистояння всім і самому собі.
    Була у такому оточенні - люди зовсім інші. До того ж попри всі чутки багато хто з неформалів освічені люди - і нічим не поступляться правильному ботаніку у нагладженому костюмчику і чистеньких тухвельках.
    змія болотяна ОЧКОва

Якшо з умом, а не просто тупий фетіш, то мені неформали дуже і дуже подобаються
    Атеїст
    Гість

Взагалі-то "неформали" - дуже широке поняття. Вони зовсім не обов'язково виділяються атрибутикою і всім протистоять. "Неформал" - це буквально учасник якоїсь неформальної організації чи неформального руху. А таким зовсім не обов'язкові посвідчення з печатками, досить об'єднуючою ідеї. Приміром, наприкінці 90-их Україну захлюпнула хвиля популярності "Скрябіна", і практично в усіх великих містах з'явилися фан-клуби, котрі доволі активно співпрацювали. Їх учасники були справжніми неформалами. Вони називали себе "скрябонуті", а тих, хто потрапив у рух явно випадково і переймався лише зовнішньою стороною діяльності - "недоскрябками". Полтавські скрябонуті збиралися по четвергах біля ТРК "Лтава" (на Фрунзе), збирали всіма правдами й неправдами будь-яку інфу і будь-які нетиражовані раритетні записи для подальшого розповсюдження у своїх колах, пробували випускати власну газету. Одного разу їх навіть на телебачення запросили, для знайомства. Так от, скрябонуті хоча й були неформалами в повному розумінні слова, зовнішнім атрибутам уваги практично не придавали (лише дехто носив зображення павутинки, ото і вся символіка) і проти суспільних норм не виступали - вони просто слухали свої пісні і знаходили в них свою філософію. Своїм снобізмом і взагалі по духу вони були близькі до готів.

Сподіваюся, нікого не втомив "лекцією"? ;)
    Инвалид умственного труда

Неформал - не общепринятое поведение, увелечение чемто не общепринятым... Это нормально так должно быть!
    Это желание не быть электоратом.
    Пророк

А почему тему поместили в раздел "Стиль"?
    ри?

Тому що Неформали - це особлива порода людини...гиии І стиль у них особливий...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тому що Неформали - це особлива порода людини...гиии І стиль у них особливий...
    Разве есть прямая зависимость между первым и вторым?
    Атеїст
    Гість

А чому б і не бути? Стиль є своєрідним відображенням світогляду. Людина своїм стилем показує, що її цікавить чи хвилює, кого вона шукає.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы