Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности

Результаты опроса: Как вы относитесь к неформалам?

Голосовавшие
14. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • С уважением

4 28.57%
  • Негативно

2 14.29%
  • Я сам неформал

3 21.43%
  • не обращаю на это внимание

5 35.71%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    Пророк

Re: Неформалы...

Ответ Сообщение от Атеїст Посмотреть сообщение
    А чому б і не бути? Стиль є своєрідним відображенням світогляду. Людина своїм стилем показує, що її цікавить чи хвилює, кого вона шукає.
    В отношении неформалов так редко бывает. Чаще всего обычные люди, только с "непохожей обложкой". имхо конечно, это только мой опыт

Новачок

Ну для меня неформалы - это те люди, которые отличаються от всех и вся, т.е. люди, не живущие под один стандарт) и это довольно позитивно в наше время, потому как только так можно проявить то, что внутри тебя
    Атеїст
    Гість

Ответ Сообщение от Tail
    В отношении неформалов так редко бывает. Чаще всего обычные люди, только с "непохожей обложкой". имхо конечно, это только мой опыт
    Ну хз... Це хіба що останнє покоління може собі таку розкіш дозволити. В совковому і постсовковому суспільстві звичайних людей із "несхожою оболонкою" не було, бо на "несхожу оболонку" всі дивилися й тицяли пальцями, як на жирафа в зоопарку. Звичайна людина під таким пресом довго знаходитися не могла: доводилось або міняти оболонку на звичайну, або виробляти сильний характер. Втім, зараз ситуація міняється, і скоро, напевне, дійде до протилежного: приналежність до хоч якоїсь неформальної течії вважатиметься ледве не обов'язком. Бо тепер це "у форматі".
    Инвалид умственного труда

В совковому і постсовковому суспільстві звичайних людей із "несхожою оболонкою" не було, бо на "несхожу оболонку" всі дивилися й тицяли пальцями, як на жирафа в зоопарку.
    Тыкали не спорю.
    Но а судьи кто?
    Неизвестно еще кто на кого в зоопарке качественне пальцем тыкал
    Атеїст
    Гість

Тоді самих неформалів треба ділити на дві основні частини. Одні - таки да, самі не кращі за загальну масу, бо для них виділення - самоціль. І такі справді можуть вважати другим сортом усіх, хто з вигляду нічим не примітний. Другим начхати, підтримує хтось їхню думку чи не підтримує, вони є такими, бо їм це подобається... вони носять усе чорне, бо то їхній улюблений колір, вони катаються на скейтах, бо їх це пре, вони танцюють на голові, бо їм це в кайф, вони крутять факели під барабани, бо їх це заряджає... Якщо неформал став таким, бо у своєму рухові знаходить щось приємне, а не для того, щоб тільки виділитися, то він ні на кого пальцем не тицятиме.
    my_Way
    Гість

[COLOR="DarkGreen"]Неформалы очень интересные люди. Мне нравится их стиль одежды, поведение и т.д. и т.п.
    Я проголосовала за "С уважением"
    Сама знаю что в душе неформалка, хотя одеваюсь не так как они
    2.0

Спочатку слід з"ясувати, що таке неформали. Нині це слово сплюндроване, як і слово кохання. Вбили девочку - неформали, побили вікна - неформали, кота замучили - неформали. А бачити, як кажуть, "подноготную" ніхто не бачить. Раніше я захоплювалася нєфорами, хотіла бути такою як вони. Потім стала такою як вони, як тусовка...а потім я відмежувалася від того всього. Намагаюся творити свою філософію, шукаю однодумців. Але впевнена: музика і стиль - невід"ємні атрибути самовираження.
    Частий гість

Ответ Сообщение от my_Way Посмотреть сообщение
    [COLOR="DarkGreen"]Неформалы очень интересные люди. Мне нравится их стиль одежды, поведение и т.д. и т.п.
    Я проголосовала за "С уважением"
    Сама знаю что в душе неформалка, хотя одеваюсь не так как они
    Как мне интересно, вы девушка себе представляете неформала? Я так думаю вы относите к ним весь волосатый панк-эмо-скейт сброд что тусит у нас возле театра Гоголя летом и гадит там-же, да они называют так себя сами. Но вы неправы в корне если вы так думаете. Лично я это слово (неформал) усышал в нашем городе лет 5-6 назад. Но скажу вам, что нет у нас в городе ни готов, ни эмо, ни панков, ни би-боев, ни кого-бы то нибыло, все это говяжие черти и они позорят музыкальную культуру. А насчет стиля одежды то это самое последнее, ведь неординарные люди отличаются прежде всего МОЗГом.
    ЗЫ: Едьте в Москву и посмотрите на людей.
    ри?

g-unit, А шо, лише у Москві люди? Мабуть Ви не неформал....
    Пророк

Ответ Сообщение от g-unit Посмотреть сообщение
    Но скажу вам, что нет у нас в городе ни готов, ни эмо, ни панков, ни би-боев, ни кого-бы то нибыло, все это говяжие черти и они позорят музыкальную культуру. А насчет стиля одежды то это самое последнее, ведь неординарные люди отличаются прежде всего МОЗГом.
    Ответ Сообщение от g-unit Посмотреть сообщение
    ЛЕГАЛИЗУЙ КАНАБИС! и всем будет хорошо и весело, а главное не будет насилия!!!!
    это так, к слову
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы