Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей69Благодарности

Результаты опроса: Чи ставитимете вдома ялинку?

Голосовавшие
17. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, справжню

7 41.18%
  • Так, штучну

8 47.06%
  • Ні, не ставитиму

2 11.76%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 10
Показано с 21 по 30 из 92.
    Odo
    -

Re: Новий Рік, і все з ним пов’язане

Спецзамовлення:

Добрий модер ))

Нарядити ялинку отакими кульками і зеленим дощиком
    Красааа!!!
    А ще гірлянду з червоними вогниками, ніби засіла в ялинці ціла команда стрілків і пуляють
    Філософф

Re: Где и с кем отмечаем Новый год

А я мабуть буду сама з телевізором, бо всі роз2їхались, чоловіка запхнули в наряд, а колеги, з якими я приятелюю, не хочуть іти на корпоративну гулянку, а мені не хочеться там сидіти з "нєвєстами" передпенсійного віку й обговорювати всіх навколо.
    Odo
    -

Високі технології примудрились увійти до сфери, що класично була прихистком консервативних цінностей. Ідеться про різдвяні та новорічні подарунки. Отож що принесе цього року комп’ютерний Дід Мороз? Ялинкові прикраси з 1, 5-дюймовим кольоровим LCD-дисплеєм, на якому можна переглянути фотографії. Аби зробити цей Новий рік незабутнім та оригінально прикрасити свій будинок і ялинку, допоможуть ялинкові іграшки з несподіваним сюрпризом – убудованою рамкою для фотографій. Кожна така кулька має 8 Мб пам’яті, цього вистачить приблизно на 50 світлин, які можна демонструвати на кольоровому дисплеї і в режимі слайд-шоу, і по кадру. От такі ялинкові іграшки, що йдуть у ногу з часом. ©
    Філософф

ОДО, ЯКА ШИКАРНА РІЧ! ДЕ ТАКЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ПОБЛИЖЧЕ ДО ПОЛТАВИ? В мене чоловік військовий, він би оцінив!
    ри?

З батьками вдома - для мене Новий рік чомусь асоціюється з домашнім колом. Мабуть то ще з дитинства тягнеться, коли нас жило три сім’ї в одній квартирі. Тому для мене піти кудись на тусу чи з друзями бухнуть - якось воно не те... Розклад на НР не планую, але чомусь завше за вечір встигаю подивитися свій улюблений фільм - ніби талісман, як ото спалити бумажку з бажанням і випити шампанське з попелом))
    .

А мне все равно где и что я буду делать на НГ, так как он для меня уже несколько лет не праздник.
    В детстве было прикольно! Суперско! Еще бы, два дня без родителей мы бухали столько сколько могли выпить, курили прямо в квартире, устраивали пьняные танцы, дальше уточнять не буду ))) Еще раньше существовал такой термин как деликатес, икру и многие ништяки мы ели только по праздникам. Особенно ярко обжираловка выглядела на НГ в начале 90-х, когда пищей на протяжении года была только картошка вырощеная мной и родителями на даче, а на НГ обычно старались сделать "запас" вкусненького. А еще пьняе дискотеки на "Елках", обязательно драка, и процесс релаксации на следующий день. А телевизор? Раньше нормальный фильм или концерт можно было посмотреть только на НГ.
    Вообщем есть что вспомнить! Было все просто неописуемо клёво! ))
    А что сейчас?
    Сйчас я могу устроить себе праздничный стол в любое время, икрой по 20-25грн. и другими ништяками завалены все магазины, спиртное я не употребляю уже почти 5 лет и 6 не курю, у меня есть жена и "приключения" меня совсем не интересуют. Телевизор я практически не смотрю, да и "Новогодняя программа" сейчас каждый день. Сколько у нас сейчас каналов кабельного? Массовые гуляния мне не интересны. Перестал я получать удовольствие от тусовки в толпе пьяных малолеток.
    Вообщем, НГ для меня давно уже не праздник, так как у меня уже совсем другие ценности в жизни. Они безусловно лучше и приносят мне гораздо больше радости, но тем не менее все свои детские и юношеские НГ вспоминаю с теплом и улыбкой.
    Единственное, что мне не хватает, так это общение с друзьями. Вижу я их очень редко, у всех свои заботы и дела, да и разошлись мы во многих взглядах на жизнь.

Как я проведу НГ? Почитаю книгу, обязательно заеду к родителям, возможно в 12 часов буду у них, потом сядем в машину и покатаемся по городу, вообщем будет видно.

С ув. Gonosuke

П.С. А еще сейчас пост, не особо тянет на веселье.
    Jyrcom
    Гість

А мы в Яру семьями у друзей соберёмся. Вот только снегу бы, а то настоящий ГОД СВИНЬИ получится...
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    ОДО, ЯКА ШИКАРНА РІЧ! ДЕ ТАКЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ПОБЛИЖЧЕ ДО ПОЛТАВИ? В мене чоловік військовий, він би оцінив!
    Де знайти, не знаю, на жаль. Можу порадити зробити власноруч. Це не так складно, як може здаватися. Потрібно мати: кілька новорічних прикрас зі скла краще сріблястого кольору, у художньому салоні придбати пензлика (колонок) і дві фарби (для холодного розпису скла без запікання) темно-зелену і світло-зелену. Робите кілька абстрактних плям на кульках, висушуєте. Власне і все.

Ця ялинка мені просто сподобалась.
    Миниатюры Миниатюры DSC08804.jpg  
    Odo
    -

[swf=3 варіянти]http://www.e-generator.ru/files/ny_final.swf[/swf]
+ Ответить в теме
Страница 3 из 10