Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    part of me

Re: Любимые игры детства

Грали в "квадрат" (креслили квадрат, розділяли його на чотири частини і треба було відбивати зі своєї частин м'яч, коли він туди попадав).
    Грали в "румбу", це коли на папірцях писалося твоє звання і відповідна цифра, а також за кого ти, а потім дві команди розходилися і починали шукати один одного по одинці, якщо ти захоплював когось і його цифра (звання) була більша за твою, то він забирав твій папірець (румбу) і відповідно він став "сильнішим".
    А коли жив в селі, то там була схожа гра, але на одяг пришивалися погони і їх потрібно було зірвати, ото весело було.
    Часто раніше грали в теніс, на металевих столах в дворі.
    А ще в дитинстві я вигадував багато різних ігор, в які потім грали всім двором. І назви я їм вигадував теж нічо: "муха цеце", "вампіри".

Пророк

А були в вашому дитинстві "новогодніки"? Може це й не гра,але традицією можна назвати.
    Якщо хто не знає,що воно за штука-розказую.Ще встигнете зробити!
    Всі школярі десь за місяць до Нового року заводили собі "новогоднік"-згинали сторінки зошита пополам в довжину.Цей виріб давали друзям(а друзі- тобі свій).В згин вкладався подаруночок-календарик,наклейка,пластинка жуйки, ще якась подібний "скарб"-і замуровувалось-заклеювалось.А зверху писались побажання типу"желаю-желаю-желаю,не знаю чаво пажелать,пака ты есчо ученица-желаю учицца на "5"" .Розфарбовувалось,розписувалось в новорічну тематику;обов"язково була погроза :" Не раскрывать до Нового года!!!!Раскрыть под ёлкой в 31.12,в 23.59.59".Виріб віддавався хазяїну.Готовий новогоднік-це товстенька яскрава спокуса! Дехто не витримував до 23.59.59......
    Хто в таке грався?
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А були в вашому дитинстві "новогодніки"? Може це й не гра,але традицією можна назвати.
    Якщо хто не знає,що воно за штука-розказую.Ще встигнете зробити!
    Всі школярі десь за місяць до Нового року заводили собі "новогоднік"-згинали сторінки зошита пополам в довжину.Цей виріб давали друзям(а друзі- тобі свій).В згин вкладався подаруночок-календарик,наклейка,пластинка жуйки, ще якась подібний "скарб"-і замуровувалось-заклеювалось.А зверху писались побажання типу"желаю-желаю-желаю,не знаю чаво пажелать,пака ты есчо ученица-желаю учицца на "5"" .Розфарбовувалось,розписувалось в новорічну тематику;обов"язково була погроза :" Не раскрывать до Нового года!!!!Раскрыть под ёлкой в 31.12,в 23.59.59".Виріб віддавався хазяїну.Готовий новогоднік-це товстенька яскрава спокуса! Дехто не витримував до 23.59.59......
    Хто в таке грався?
    А в мене було по три "новогодніка" кожен рік
    Гуру

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    А девочки были? (с) Анекдот )))))
    )))))))))тю а что это такое "девочки"да?? не такого точно не было откуда ж им было взяться?!!
    конечно с девчёнГами-такие приколы были-никто ж целоваться не умел а так ото одни слюни юыли))))))))

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Грали в "квадрат" (креслили квадрат, розділяли його на чотири частини і треба було відбивати зі своєї частин м'яч, коли він туди попадав).
    Грали в "румбу", це коли на папірцях писалося твоє звання і відповідна цифра, а також за кого ти, а потім дві команди розходилися і починали шукати один одного по одинці, якщо ти захоплював когось і його цифра (звання) була більша за твою, то він забирав твій папірець (румбу) і відповідно він став "сильнішим".
    А коли жив в селі, то там була схожа гра, але на одяг пришивалися погони і їх потрібно було зірвати, ото весело було.
    Часто раніше грали в теніс, на металевих столах в дворі.
    А ще в дитинстві я вигадував багато різних ігор, в які потім грали всім двором. І назви я їм вигадував теж нічо: "муха цеце", "вампіри".
    Помню-игруха веСТЧЬ была!!!
    Добрий модер ))

Хованки, Козаки-розбійники, Знамя, Резиночка, Квач, Класики, Цар гори.
    ghfijhg
    Гість

Не знаю можно ли назвать это игрой - но одной из любимых забав было - сбросить с крыши 9-ти этажки игрушечную обезьяну на парашюте! Ох и пугались же бабки сидящие под подъездами! Ну и естественно некоторое время двор был чист, никто не мешал играть, вставляя свои пять копеек!

P.S. Ни одна бабка не пострадала.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2