Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15.
    kulya
    Гість

кохання

привіт! мені подобається один хлопець,але я не наважувалась йому подзвонити. І от в один прекрасний день я це зробила. ми провели гарний вечір(як давні знайомі),сидячи в кафе. пройшла неділя і я знову хочу його запросити. як дати йому зрозуміти(при зустрічі),що це я роблю не просто так???

Инвалид умственного труда

Re: кохання

Если не поймет сам то и объяснять смысла нет особого...
    Завсідник

Ответ Сообщение от kulya Посмотреть сообщение
    як дати йому зрозуміти(при зустрічі),що це я роблю не просто так???
    очень просто, для этого природа придумала речевой аппарат. прямо так и скажи
    part of me

Або він соромиться, або ти йому не подобаєшься.

Дізнатися можна просто. Один із варіантів - зробити як каже knell, другий - зробити це, як ви, жінки, це завжди робити. Змінюй тему розмови в напрямок стосунків, з ким він зараз, якщо сам - то чому і тп. Наступний крок - постарайся потрапити в його обійми, піди кудись - де буде точно холодно, і в той же час романтично, наприклад, Біла Альтанка, чи щось на зразок. Обійняв? Якщо він стоїть позаду просто обернись через час, щоб Ваші обличчя були поруч. Якщо він буде продовжувати корчити хлопчика з церковного хору, спробуй наблизити свої губи трошки ближче. Не має реакції? Тоді кажеш, що забула дома включену плойку і тікаєш звідти, бо він того не вартий.
    Або краще придумай щось сама, тоді це буде по-справжньому, а не поради чоловіка жінці. Може в моїх випадках їм дійсно було просто холодно.
    ри?

Виходить, fragov найбільш обізнаний із жіночими "штучками"

kulya тобі дали поради, але одна найвірніша - якшо він не поведеться - тікай!
    Філософф

Фрагов рулить. Хлопець або нічого не хоче, або зовсім мороз. По ньому видно, що ти йому не байдужа? Дівчата це зазвичай відчувають. Але є такі хлопці, які бояться робити кроки до останнього. Якщо по ньому видно, що він не проти-підштовхни. Сходіть на дискотеку разом. Під час медляка або він спроможеться тебе поцілувати, або ти його. Перевірено. Зрештою, з таким випадком я одружена.
    мара
    Гість

Скажи прямо,краще робити,ніж потім жалкувати про не зроблене
    Пророк

Ох і Фрагов! Все-то він знає!
    Непостоянный посетитель

kulya, есть мнение, что если нормальный парень действительно захочет развить эту тему, то оглянуться не успеешь как у тебя не станет времени лазить по форумам и писать бред.
    а нет - так чего человеку голову морочить вообще не понятно.
    Філософф

Не обов2язково. Деякі представники є-вже пар з вух іде, а все чогось бояться
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов