Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 15 из 15.
    part of me

Re: кохання

І інколи цьому є досить зрозуміле пояснення. Так людина може на декілька років з головою піти в роботу, як раз на ті самі, коли навчаєшся розуміти протележну стать. А потім всі дивуються: і гарний, і розумний і тп, але самотній... хм... точно гомік!
    Взагалі, навіть якщо він не робить перших і сором'язливий, всерівно можна зрозуміти подобаєшся ти йому чи ні. По поведінці, по тому як реагую, коли вас вдвох бачать його друзі і тп. Просто треба бути уважнішою, на мою думку.

Инвалид умственного труда

Вот вот... Почуять надо...
    kulya
    Гість

дякую всім за гарні відгуки! нажаль я не отримала можливості показати чи сказати йому про свою симпатію. він не зміг зі мною побачитись в той день і переніс зустріч на наступний тиждень. на наступний тиждень він не подзвонив. от і все......значить не моє. тепер я розумію як почувають себе хлопці, коли вони запрошують дівчат....головне як ти до цього відносишся. період чекання закічився і я продовжую насолоджуватися життям. головне що я хоча б спробувала-це дійсно заводить. повний адреналін. я цього хотіла і я це зробила, тепер не жалкую. У МЕНЕ ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.
    Пророк

Главное верь и не о чем не жалей!!!
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от kulya Посмотреть сообщение
    дякую всім за гарні відгуки! нажаль я не отримала можливості показати чи сказати йому про свою симпатію. він не зміг зі мною побачитись в той день і переніс зустріч на наступний тиждень. на наступний тиждень він не подзвонив. от і все......значить не моє. тепер я розумію як почувають себе хлопці, коли вони запрошують дівчат....головне як ти до цього відносишся. період чекання закічився і я продовжую насолоджуватися життям. головне що я хоча б спробувала-це дійсно заводить. повний адреналін. я цього хотіла і я це зробила, тепер не жалкую. У МЕНЕ ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.
    Маладца, Обязательно все будет хорошо
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов