Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    Постійний відвідувач

Чия ж це війна? За мотивами "13 Гріхів"

Прийшов Новий Рік, 2015. і пора вже робити певні висновки з ситуації, для кожного з нас.
    Висновки, що я зробив для себе.
    Я більше не хочу воювати.
    Вірніш - не хочу воювати з такими ж самими бідарями, як і я .
    Я б з радістю повоював би з тими, хто створив цей масовий психоз, говорив, "почекай. і в тебе вдома буде "Європа", намагаючись дати мені уяву, що під цим словом - благополуччя і Закон.
    Наразі ж - голод, війна, неможливість вижити . скільки б не працював і не воював.
    Разом з цим, всі ті. хто це каже, хто звинувачує у всіх бідах "руку Кремля", "ватників" ( в розумінні як - недоумків), Януковича, який (цитую Прем*єра на зорі його кар*єри) " крав щороку близько 20 млрд доларів (а хто ж їх тепер краде? - це прибавка до бюджету в 320 млрд грн - не помітити її неможливо, і цілком можна було б обійтись без утискання поясів, з яким вже й дихати дорого), так от, всі вони живуть в цей час.. ну, принаймні, не бояться, що завтра не буде в що одягти чи обути дитину, якщо у неї щось не дай Бог порветься чи зноситься...
    Такі ж самі люди воюють і з іншого боку...
    Щоправда, уражені іншим психозом...
    Люде!!
    Може - годі?
    Як тільки в когось з нас з*являються такі думки, він оголошується "троллєм-ватніком-подивись в історію - ти дєбіл"... і т.д.
    А чесно поглянути навколо, не слухаючи ЗомбоЯщик і Інтернет...?
    Хто й коли востаннє з Вас був в якій небудь держустанові?
    Невже Ви й справді вірите, що там будуть якісь РЕАЛЬНІ зміни?
    Нам підсовують ПсевдоРеформи. годують обіцянками і лякають втратою Державності?
    де у нас державність???
    Коли сини всіх можновладців і близько пороху не нюхали, а їздили виключно попіаритись, у нас оголошують знов мобілізацію.
    Та добровольців вже майже нема, і в воєнкоматовських комісіях проводять наради з зобов*язаннями "кожного, хто може бути комісований оглядати виключно в присутності начальника Комісії," та рознарядки - за який відсоток комісованих оцього самого начальника буде звільнено... хороший хід, та знов переконаний, що не потраплять ні можновладці , ні їх діти "за межі" цього відсотка...
    коли люди, які втратили руки, ноги очі на війні забуваються державою, а визнання їх учасниками "АТО" проходить з ве-е-е-ликим скрипом...
    Один ДАІшник сказав:
    країна - це відчуття себе захищеним. Патріотизм - це підсвідома вдячність кожної людини їй за це.
    Нема поки в нас країни... Є велика годівниця, але годується там замкнуте коло Хряків...
    Дивився вчора фільм "13 гріхів".
    Непоганий фільм, та головне, що з нього можна винести - це те, що з будь якої людини. яка за все життя нікого не образила, можна шляхом простих завдань і поступовго загрузання людини у цьому всьому примусити пройти шлях від "забиття мухи до вбивства брата..."
    і ось саме на цей шлях нас поставили...
    Подивіться, фільм - нічого так собі, але в ньому є великий Смисл. Адже зараз всі ми виконуємо завдання... І кожне з них, яке ще вчора здавалось неприйнятним для багатьох з нас - зараз здається життєво необхідним.
    Але - КОМУ...?.!

Пророк

Re: Чия ж це війна? За мотивами "13 Гріхів"

По мотивам вышеизложенного поста.
    Спецом пишу на русском, ну вы понимаете.
    Зарядили плакальщики кремлевские песню: "Ой все пропало... Ой хряки все воруют, Ой зачем нам воевать у нас и страны то нету"...
    Ну вкратце так.
    Я для себя вывод из 2013-2014 года сделал.
    Пане профессор будете сеять разброд и шатание - вэлкам получить пизд%лей в любой удобной для Вас форме. Можно даже если вы оденете свою... КГБ-скую ))))
    Постійний відвідувач

ну так поясніть мені , пане, нетямущому, за що, власне воювати?
    І чому саме з таким самим бомжиком, як я. а не . приміром. з Ахметовим чи Коломойським?

а то, шось, цуко, патріотізм іссяк разом з харчами, а нам заряджають нову і нову хвилю.
    Мол, всьо виновата Расєя ( на руств - Амєріка)
    в криму - п...єц, у нас - благополуччя не миновать, ми будем в ... опі, щоправда оду букву міняють на цілих три.

Зайдіть у будь-який час (коли Вам забажається )і почитайте..
    От зараз
    в Криму - інтернет буде золотий
    Путін піде під кінець літа
    Прожитковий мінімум виросте на 154 грн...

А потім - виявляється, що інтернет в Криму здорожчає аж... на 100-200 рублів (якщо вірити основним провайдерам РФ), і це при тому, що в мене тирнет і досі дорожчий чим в Криму, ну та ладно...

політолог, який прогнозує падіння Путіну вікіпедії поки що взагалі не відомий.
    А прож мінімум збільшиться ... 1 грудня - майже через рік. та й мінімум - це не мінім з/п, до нього менше що привязано.

хочете сказати - писки і скиглення?

гаразд. як Ви вважаєте, чи заслуговує нинішній владний бомонд на свій повсюдний похід на шибениці , або - в кращому випадку - на право змивати кров*ю гріхи в "АТО"? За даними соціологів - кожний 6-й українець так вважає. Та нам малюють ЗМІ іншу соціологію: 33 відсотка українців "підтримують АТО".

І за Ілловайськ з десяток рил мали б вже там теліпатись...

Чи нам таки важливо знову їх послухати, і йти мочити колишнього сусіду по номеру/купе поїзда Пєтю/Васю, бо він слухав не те що ми, і хотів не туди, куди ми...

А чи туди ми самі хочемо?
    Пророк

Досить скігліті! ©

Розкажи нам, що тут роблять "чехи" і як ти будеш з ними "брататися".
    Пророк

Тисячу разів вже повторювалось - на Донбасі наші хлопці воюють не лише за Донбасс, а за ВСЮ Україну. Бо ми здали Крим - і отримали Лугандон. Здамо Донбас - отримаємо бучу в Харкові, Одесі, Херсоні, Миколайові, Запоріжжі і т.д. Ви думаєте, %уйло їх не підтримає? Ще й як! І зброєю, і людьми, і грошима. І тоді саме існування держави Україна буде під великим питанням.
    А воювати одночасно проти сепарів (з урахуванням рівня їх підтримки з РФ) та проти власної влади? Щось, звичайно, робиться і для очищення влади. Повільно, зі скрипом, але на більше у нашої пограбованої, закривавленої країни зараз просто немає сил...
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    але на більше у нашої пограбованої, закривавленої країни зараз просто немає сил...
    .......Немає політичної волі керманича/-ів!
    2.0

Професор, трошки емоційний пост, але в цілому такі настрої має багато людей. по обидві боки барикади. всі трошки задовбалися. але як на мене, тікати нам особо нікуди, тому маємо борсатися. заради хлопців на передку. заради людяності.
    Постійний відвідувач

Стосовно "Харкова і Одеси"
    Якщо такий (ну не зовсім, а трохи схожий розвиток ду-у-уже теоретично) міг би бути навесні, то зараз - цього вже не буде. Всі вже зрозуміли - вихід на мітинги з прапорами іншої країни - може призвести до війни прямов тебе у дворі. Хоча, звісно, можна зіграти просто на зубожінні. Але -вигадувати прийдеться вже щось дуже непросте. проте - провладні с-ри вкрай часто активізують цю вже й заїжджену тему...

я дуже переживаю, щоб всі оці теракти не були "постановочними"... Наприклад, як Вам заява, що в Парубія кинули гранату РГД-1?

ну, відмінники політичної і бойової. що це за граната така??? і ніхто й не постраждав...

а от вже там, де поряд депутатів не виявилось = постраждалі звісно є... нам наче незримо нагадують "Мовчіть, сопіть у 2 дірки, ворог не спитьі може й біля Вас бабахнути... Так шо - варіянтів нема... Ворога ТРЕБА знищувати..."
    Пророк

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Всі вже зрозуміли - вихід на мітинги з прапорами іншої країни - може призвести до війни прямов тебе у дворі.
    Такий дорослий, а в казку віриш!
    У мене троє сусідів (з чотирьох можливих) сидять собі тихенько та й марять, коли "хліб-сіль нести".
    Так це Полтава, ніякий не Харків.

Плюс:
    "сунь пунь чай введи войска!" ©
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    .......Немає політичної волі керманича/-ів!
    У тих керманичів, що наш народ навибирав, цієї волі не буде НІКОЛИ, поки їм добрячого копняка не дати, багато раз вже про це говорено.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя