Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей54Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 37.
    Філософф

ФЕЙК ЧИ НЕ ФЕЙК?

Я цю картинку зустріла в соцмережі. Під нею було багато коментарів пап і мам з соплями, слюнями й усі пусями, яка золота дитина. Діти на таке здатні, ще й як. Але мене насторожив текст. Явно не дитячі букви і стиль, та ще й ідеальні роділові знаки, які вчать мінімум у 6-7 класі (тире у складнопідрядному реченні і розділові знаки між однородними членами речення, якщо не помиляюсь). Мені здається, бутери може й дитячі, але напис - фейк. Папи, мами й бабусі, заливаючись праведним гнівом, почали мені розповідати, які в них геніальні діти і яка я погана тьотя (переважно самі гублячи розділові знаки). Я аж оторопіла від такої хвилі негативу. Мені здається, що дитина в 3 класі не могла так правильно написати, попри весь праведний гнів стурбованих мамочок. Дратує квоктання: "моя дитина найгеніальніша, також в 3 класі пЕсала ідеально", а хто не згоден, той відьма і спалити негайно. А вам як? Може, я даремно спричинила заворушення в курятнику, а дитина справді геній?

Banned

Re: ФЕЙК ЧИ НЕ ФЕЙК?

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Я цю картинку зустріла в соцмережі. Під нею було багато коментарів пап і мам з соплями, слюнями й усі пусями
    Сохрани и залей, потому что не отображается запретом одноклассников!
    Пророк

Дратує квоктання:
    Ну, на одноклассниках другого и не услышать. Но фото выкладывайте сюда на анализ.
    модератор

если пруф на однокласниках то думаю - фейк
    Пророк

сохрани фото и выложи на форум, или через другой ресурс
    Пророк

Я цю картинку зустріла в соцмережі. Під нею було багато коментарів пап і мам з соплями, слюнями й усі пусями, яка золота дитина. Діти на таке здатні, ще й як. Але мене насторожив текст. Явно не дитячі букви і стиль, та ще й ідеальні роділові знаки, які вчать мінімум у 6-7 класі (тире у складнопідрядному реченні і розділові знаки між однородними членами речення, якщо не помиляюсь). Мені здається, бутери може й дитячі, але напис - фейк. Папи, мами й бабусі, заливаючись праведним гнівом, почали мені розповідати, які в них геніальні діти і яка я погана тьотя (переважно самі гублячи розділові знаки). Я аж оторопіла від такої хвилі негативу. Мені здається, що дитина в 3 класі не могла так правильно написати, попри весь праведний гнів стурбованих мамочок. Дратує квоктання: "моя дитина найгеніальніша, також в 3 класі пЕсала ідеально", а хто не згоден, той відьма і спалити негайно. А вам як? Може, я даремно спричинила заворушення в курятнику, а дитина справді геній?

http://cs625419.vk.me/v625419468/7f34/MlQ1s8C7Kyo.jpg https://www.dropbox.com/s/j3b0sn6loh...82%29.jpg?dl=0
    Тире - це круто!
    Розділові знаки між однорідними членами речами ми вчимо саме зараз (4 клас).
    Пророк

А де булы "Папи, мами й бабусі," колы 3текласная дитына збиралася в школу? Спалы чи шо? И душа не болела шо дите само будет косичку крутить? Это точно 3й класс? Криво написано как-то. Для 5-6 лет нормально, для 10ти нет. Хотя если учитывать что писал взрослый под ребенка, то ок.
    Філософф

та не ясно, какой класс, предположительно третий- вундерчадо: криво на 5 лет и грамотно на 7 класс.
    Banned

Например, если бы у меня жена была учительницей русского языка, то за нефиг делать я бы тоже мог бы выложить такую фотку! И я бы никого не обманул! Скорее всего - фейк!
    Пророк

Руда, короче, пишите этим одноклассниковым "папам, мамам й бабусям" шо консилиум полтавафорума заключил шо то фэйк, кто не согласен, милости просим сюды для дискуссий.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя