Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей129Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 15
Показано с 51 по 60 из 142.
    Нервова, курррва

Re: Может ли сейчас обзванивать военкомат?

Ну, служба є служба. Тим більше війна. АТО - це і є армія: і строкова, і добровольчі батальони, і силові служби. І в нинішній ситуації косити - злочин! Чим вони такі особливі? Чиїсь чоловіки, брати, сини, батьки хай захищають нас, а свій нє??
    І упереджуючи питання: свого від добровільної служби відмовляла, але, якщо буде його черга призову - піде.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Мое время еще не настало.
    И сейчас еще не настало ?
    Нервова, курррва

Karen, Була здається тільки 3 чи 4 черга. А їх 6. Кажись.
    المزيد من النفط

sharasha, мова йде про те ,що зараз понабирають 18-20 річних хлопців ,потренують їх місяць -два і кинуть в зону АТО. А професійні військові ,які мають 20 річний досвід, у цей час відсиджуються вдома .

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Karen, Була здається тільки 3 чи 4 черга. А їх 6. Кажись.
    Ви про мобілізацію ?
    Нервова, курррва

Karen, Є призовний вік. А, щоб чинні офіцери "відсижувались двома" масово, я не чула. У них є наказ. Ті, що воювали 20 років тому, якщо ви про них, і зараз можуть, але косять, то хай на їх совісті буде.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    И сейчас еще не настало ?
    Я вам так скажу. У меня в Вийсковом квитку офицера запасу вклеяно предписання згидно якого моя команда 379-21, в марте месяце я месяц был на сборах (я являюсь пенсионером МОУ уже два года).
    Добровольцем пока неготов идти! приводить "отмазки" бесполезно, ктото поймет ктото осудит...
    Но если завтра позвонят из военкомата, то "тревожный чемодан" (старый рюкзак с самым необходимим лежит в кладовке) то через два часа я буду на зборном пункте...
    Пророк

Косят сейчас не от армии ,а от АТО.

А вы почему такой умный не на войне до сих пор ?
    а ему нельзя. если он там пару раз "тыкнет" его в ближайшей посадке и прикопают, а в отчётности ещё одним пропавшим без вести станет больше
    это тут, на форуме, народ вольготно себя чувствует. один матом и гамном, другой тыкает кому ни попадя. очень интересно было бы посмотреть на сих граждан в т.с. полевых условиях
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Karen, Є призовний вік. А, щоб чинні офіцери "відсижувались двома" масово, я не чула. У них є наказ. Ті, що воювали 20 років тому, якщо ви про них, і зараз можуть, але косять, то хай на їх совісті буде.
    Сидять ,і я таких знаю! Я гадаю ,що у нас є досить професійних військових ,які за рахунок держави свого часу вивчились.Нагадую,що ці люди вибрали самі цю професію, їх ніхто не примушував . Ось вони у першу чергу хай віддають свій борг державі. Нагадую "військовий" походить від слова "війна" .Це їх РОБОТА. Це було б те саме ,якби людина вивчилась на кухаря і панічно боялась заходити до кухні.
    Нервова, курррва

Я не зовсім розумію про кого ви? Про пенсіонерів чи про тих, які написали рапорт і пішли в інші професії?
    І якщо ви в курсі, то скажіть: їх призвали і вони ховаються чи не призивали, а вони й не поспішають про себе нагадувати?
    Пророк

Сидять ,і я таких знаю! Я гадаю ,що у нас є досить професійних військових ,які за рахунок держави свого часу вивчились.Нагадую,що ці люди вибрали самі цю професію, їх ніхто не примушував . Ось вони у першу чергу хай віддають свій борг державі. Нагадую "військовий" походить від слова "війна" .Це їх РОБОТА. Це було б те саме ,якби людина вивчилась на кухаря і панічно боялась заходити до кухні.
    А вы понимаете что тех кто "выучился за счет державы" несколько тысяч (офицеры) , а те кем они руководят - солдаты (контроктники и срочники) их десятки тысяч...
    Только офицеры войну выиграть немогут...

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    а ему нельзя. если он там пару раз "тыкнет" его в ближайшей посадке и прикопают, а в отчётности ещё одним пропавшим без вести станет больше
    это тут, на форуме, народ вольготно себя чувствует. один матом и гамном, другой тыкает кому ни попадя. очень интересно было бы посмотреть на сих граждан в т.с. полевых условиях
    Уж не ты ли прикопаешь? ну ну.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 15