Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей129Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 15
Показано с 91 по 100 из 142.
    Пророк

Re: Может ли сейчас обзванивать военкомат?

Ответ Сообщение от Pavvert Посмотреть сообщение
    Но у него же белый билет.
    Он же по здоровью не может.
    с начало его направят на медкомиссию, а потом уже будут смотреть .......

Пророк

Он же по здоровью не может.
    Тим більше. Якщо вже здоров'я зіпсоване, то що втрачати? От здорових можна б і поберегти.
    Гуру

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    с начало его направят на медкомиссию, а потом уже будут смотреть .......
    Он трижды был на медкомиссии за 8 месяцев
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Тим більше. Якщо вже здоров'я зіпсоване, то що втрачати? От здорових можна б і поберегти.
    Это юмор?
    les
    Філософф

Здоров'я воїну потрібне не для того, шоби бути м'ясом, яке не шкода, типу всіх хворих - в утіль на убой
    Воно йому потрібно для якісного виконання дуже складної фізично військової роботи. Якшо з нього нема користі по здоров'ю, це означає, шо всю роботу за нього будуть виконувати більш здорові його військові товариші.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Здоров'я воїну потрібне не для того, шоби бути м'ясом, яке не шкода, типу всіх хворих - в утіль на убой
    Воно йому потрібно для якісного виконання дуже складної фізично військової роботи. Якшо з нього нема користі по здоров'ю, це означає, шо всю роботу за нього будуть виконувати більш здорові його військові товариші.
    Людей с проблемами по здоровью могут призывать в теже военкоматы (перекладывать бумажки) и другие тыловые части! не обязательно на передовую с автоматом на перевес!.
    les
    Філософф

Людей с проблемами по здоровью могут призывать в теже военкоматы (перекладывать бумажки) и другие тыловые части! не обязательно на передовую с автоматом на перевес!.
    Тут наче і нема чого сперечатися. Згодний. Хоча мені здається, шо в нас зараз настільки ....... Ну та ладно, мабуть критикувати організацію у нас військової справи це не патріотично...........
    Все-таки я заперечував саме на це :
    Якщо вже здоров'я зіпсоване, то що втрачати?
    От в мене є приклад точно по цій цитаті.
    Знайомий моїх колег по роботі (тобто це не анекдот про шось, а реальна історія про реальну людину) віком від 50 до 60 років місяців з два тому добровольцем пішов в АТО і його туди взяли. В нього онкологія останньої стадії. Жити за прогнозами йому менше півроку. Оскільки нема відомостей, шо він помер чи загинув, то мабуть ще живий.
    Ясно, шо він пішов туди саме тому, шо "що втрачати?". Шляхетно і патріотично, красіво!
    А тепер в мене питання. Жити цей період без наркоти він не зможе, тобто, зможе, але комком болю. Тобто в нього вся його реальність буде поділятися на життя під дозою і життя під болем. Який нах з нього воїн? Шо саме він зможе? Завдання воїна - не лізти під кулі та шукати смерті, а шукати та вбивати ворога, лишаючись живим, шоб і надалі шукати та вбивати ворога.
    Тобто, якшо уявити, шо він зараз "воює" у діючих частинах, то його оточення весь час має дбати про його дозу, слідкувати за його адекватністю, відволікаючись від бойових завдань, опосередковано наражачись самим на небезпеку.
    Оскільки факт, шо він на війні, в мене ще одне питання : яка сука його туди пропустила? Як же недолуго має працювати наша мобілізаційна система, якшо такі факти є можливими? Але це мабуть знов дуже непатріотично з мого боку критикувати.......
    Гуру

У меня полно просто здоровых знакомых лет 24-27, которые нигде не служили. Почему их не призывают?
    Пророк

У меня полно просто здоровых знакомых лет 24-27, которые нигде не служили. Почему их не призывают?
    Возможно по тому что они именно ни где не служили и не имеют военной специальности...
    Если объявят общую (полную) мобилизацию то и их загребут...
    المزيد من النفط

Если объявят общую (полную) мобилизацию то и их загребут...
    То есть, если племяннику мужа 27 и он небыл в армии, то и его тоже ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    То есть, если племяннику мужа 27 и он небыл в армии, то и его тоже ?
    Идет война народная, Священная война...
    А вы как думаете?
+ Ответить в теме
Страница 10 из 15