Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9
Показано с 41 по 50 из 87.
    Def
    .

Re: Бойкотируем российских производителей - поддерживаем отечественных.

Грудь хороша.;)

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Грудь хороша.;)
    Вроде ж не мужчина ?А то вы меня задуматься заставили.
    Def
    .

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Вроде ж не мужчина ?А то вы меня задуматься заставили.
    Откуда вам знать? ))))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, а ви боїтесь погладшати від макарон не з твердих сортів? Так тоді макарони взагалі ніззя.
    Філософф

Нічого з вищеперерахованого і до того не купувала, бо не треба було. В Глорію Джинс заходжу періодично, моделі наче нічого, але якість... джинси аж місяць звідти прожили, більше не ризикувала))) Не заморочуюсь щодо російських-неросійських товарів, бо якщо не купувати певні групи товарів, це вдарить і по нашій економіці, бо наші працюють за старими контрактами, крім того, відповідників іноді просто нема. Щодо макаронів - то нормальні роблять із твердих сортів, а ті, які у нас продаються найдешевші, ну ті, що злипаються, з м"яких. І взагалі, я не можу вважати усіх росіян ворогами, у мене батько був росіянин, я просто не вмію. Путін - не всі росіяни.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Karen, а ви боїтесь погладшати від макарон не з твердих сортів? Так тоді макарони взагалі ніззя.
    І де ви на мені побачили зайву вагу ? У мене навіть схильності немає.
    «Макарони приносять шкоду»

Спростовуючи дане твердження, слід зауважити, що макарони бувають двох видів: з твердих сортів і з м’яких сортів пшениці. Макарони, вироблені з м’яких сортів пшениці, при вживанні їх в їжу провокують різкий стрибок глюкози в крові і вироблення інсуліну, внаслідок чого, при зниженні рівня глюкози виникає апетит. Такі макарони можна позначити, як продукт, що має високий глікемічний індекс.

Макарони з твердих сортів пшениці навпаки володіють низьким глікемічним індексом. Це пов’язано з наявністю великої кількості у них грубих волокон, що означає, що при вживанні таких макаронів в їжу, відчуття ситості буде зберігатися довше. У той же час рівень глюкози нормалізується.

Макарони з твердих сортів пшениці містять багато корисних речовин, знижують рівень холестерину і глюкози у крові.

Про користь макаронів з твердих сортів пшениці свідчить наявність в них вітамінів групи В, клітковини, білків, нікотинової кислоти, а також комплексних вуглеводів, які мають властивість опускати рівень холестерину в крові.
    Я просто зхиблена на здоровому харчуванні. Макарони їм не часто ,перевагу надаю якісним .Зараз у мене відкрита пачка італійських спагеті, пофарбованих у чорний колір з допомогою чорнил каракатиці .Це мені здалось прикольно --їсти абсолютно чорні макарони. Нажаль родина мене не підтримала. І чорні спагеті їм не подобаються і чорний дикий рис и т.д .
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Це мені здалось прикольно --їсти абсолютно чорні макарони.
    готишненько
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    готишненько
    О , то ви еще не видели какой я красивый черный постельный комплект подарила мужу на юбилей !
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    І взагалі, я не можу вважати усіх росіян ворогами, у мене батько був росіянин, я просто не вмію. Путін - не всі росіяни.
    Та ніхто ж наче й не вимагає вважати всіх росіян ворогами, просто рекомендують не підпитувати економіку країни-агресора.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Karen, я знаю про чорну "каракатичну" пасту, але чомусь не наважуюсь купити. Мені більше кольорові (фарбовані шпинатом і томатами) подобаються. До речі, ось вам рецепт від Меладона http://www.poltavaforum.com/kuhnya-1...nomu-chor.html

П.С. Щодо чорного (дикого) рису - виявляється його можна не лише варити, а й смажити )
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9