Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 18.
    Частий гість

Как забрать военный билет спустя несколько лет?

4 года назад осенью проходил военкомат, признали негодным и сказали через сколько то прийти за билетом, я пришел, сказали, что еще нет, придите весной. Я про него забыл и не вспоминал, так как не было в нем надобности, но сейчас собрался делать загранпаспорт, а судя по информации в инете, в возрасте 18-25 лет нужен военный билет.
    Можно ли его забрать спустя 4 года? Если да, то нужно ли платить штраф?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Как забрать военный билет спустя несколько лет?

MishaFromPoltava, сходіть у військомат. Я коли два роки тому оформляв закордонний паспорт, не дивлячись на те, що маю військовий квиток, брав довідку. Так як відношусь до міста, то ходив на Сінну, 14 https://plus.google.com/112789738673...ut?gl=ua&hl=uk Штрафів точно не повинно бути, а от сам документ можуть тиждень-другий шукати, так як він вже виготовлений.
    Частий гість

Мне тоже нужно было сюда прийти.
    В инете сказано, что нужен не именно военный билет, а справка. Вы когда брали справку, то там спрашивали военный билет?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

MishaFromPoltava, звісно запитували.
    Частий гість

Нашел вот это http://bonus-tour.com/zagranpasport.html .
    Позвонил, сказали, что для загранпасторта нужен паспорт+код+фотки+800 с чем то грн и через месяц загранпаспорт готов, все справки и т.д. оформляют сами. Переспросил, нужна ли справка с военкомата, если мне 22 года, сказали, не нужна.
    Как думаете, не лохотрон?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Не підкажу, але оформляючи самостійно сума буде шонайменше вдвічі меншою.
    Частий гість

чтобы самому оформлять, нужно бегать по офисам, стоять в очередях, а время тоже деньги.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

MishaFromPoltava, по яким офісам? Зайшли в паспортний стіл, заповнили кілька папірців, сфотографувались, заплатили кілька рахунків. Якщо важко самому платити - тьотя за 100 грн. підніме свою попу і заплатить за вас. І через місяць забираєте готовий паспорт. А у військомат не треба йти http://www.unian.ua/society/859761-v...yskkomatu.html Хоча з вашого боку - це дика халатність 4 роки не забирати квитка. Вас у військоматі не покусають
    П.С. За те, що за мене заповнять пару заяв платити 400 грн. ... Увольтє
    Частий гість

Я эту статью видел, но она 2013 года. Я так понимаю, в статье написано, что справка не нужна, потому что в 2013 году отменили армию, но теперь же её вроде как восстановили.
    В инете видел отзывы, где писали, что в паспортном столе, где делают загранпаспорта, большие очереди, особенно летом, в разгар туристического сезона. Мне до города ехать 30 км, это при том, что выделить время до 6 вечера довольно трудно, а если еще и в очереди нужно будет стоять...
    На счет военного билета - мне сказали прийти за ним через какой то время, я пришел, сказали что билетов нет, придите весной (это через пол года), так как он мне не нужен был и голова другим забита, я про него забыл.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ось вам офіційна інформація від ДМС України http://dmsu.gov.ua/component/content...izdu-za-kordon Ось полтавського підрозділу http://pl.dmsu.gov.ua/
    Необхідні документи

заява, в якій зазначаються відомості про заявника: прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання), телефон. Заява оформлюється під час подачі документів працівником підрозділу ДМС України;

платіжний документ (квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про оплату вартості цієї адміністративної послуги та бланка паспорта;

платіжний документ (квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про сплату державного мита або документ, що підтверджує повне чи часткове звільнення від його сплати;

паспорт громадянина України, а для особи, яка не досягла 16 років, - свідоцтво про народження (після прийняття документів повертаються одержувачеві послуги);

копія реєстраційного номера облікової картки платника податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті;

Для оформлення другого паспорта/проїзного документа чи одночасного оформлення двох паспортів/проїзних документів громадянин додатково подає заяву, в якій обґрунтовує необхідність здійснення регулярних поїздок за кордон (наприклад: здійснення пасажирських чи вантажних перевезень, участь у спортивних змаганнях чи концертно-театральних гастролях, підприємницька, туристична чи журналістська діяльність тощо). При одночасному оформленні двох паспортів/проїзних документів подаються дві заяви-анкети з одним примірником необхідних документів кожна.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя