Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9
Показано с 41 по 50 из 88.
    part of me

Re: Пам'ятник Симонові Петлюрі буде встановлений в Полтаві не скоро

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Сколько памятников В.И.Ленину стоит?
    Кобе сколько?
    Гитлеру?
    Муссолини?
    Продолжать?
    С теми же лозунгам ставили их....
    Також стоять пам'ятники загиблим солдатам, горить вічний вогонь, стоять пам'ятники Шевченку, Лесі Українки, Гоголю. А Ленін, що Ленін? Стоїть поки що на плитах з єврейського кладовища. Старі помруть, яких використовують комуністи і знесуть його. Бо не вартий він не крихти каменя і пам'яті теж не вартий.

rust, не можна бути таким однобоким. Сонячне сяйво може спалити, а може дати життя.

Гуру

ребята чёТТа Вас не туда понесло...Мы говорим о том что, лучше посадить пару тройку деревьев нежели ставить памятник!!Вот! ...никто не отвергает Надобности памятников..просто говорим что Если нет денег в госбюджете - то зачем последнии деньги тратить на памятник!
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Також стоять пам'ятники загиблим солдатам, горить вічний вогонь, стоять пам'ятники Шевченку, Лесі Українки, Гоголю. А Ленін, що Ленін? Стоїть поки що на плитах з єврейського кладовища. Старі помруть, яких використовують комуністи і знесуть його. Бо не вартий він не крихти каменя і пам'яті теж не вартий.

rust, не можна бути таким однобоким. Сонячне сяйво може спалити, а може дати життя.
    Дак не надо однозначно высказываться...
    А теперь вопрос как мне деду объяснить, пережившему голодомор, прошедшему от Москвы до Берлина... за что учасникам УПА медали у нас раздают?
    Подскажи... Плиз?
    Старые умрут...
    Хорошо что гитлер давно помер.... такое поле для деятельности...
    Дахау, освенцим... там старые умирали....

нехай ставлять , нехай буде нагадувати нашим нащадкам про тупість покоління. а зносити памятники то вандалізм, незважаючи на те кому його поставили.
    А теперь вопрос как мне деду объяснить, пережившему голодомор, прошедшему от Москвы до Берлина... за что учасникам УПА медали у нас раздают?
    Подскажи... Плиз?
    у мене дід був у ті часи вчителем у львівській області, то він розповідав з ким херої упа боролися.
    Инвалид умственного труда

Подробности в студии плиз
    part of me

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    нехай ставлять , нехай буде нагадувати нашим нащадкам про тупість покоління. а зносити памятники то вандалізм, незважаючи на те кому його поставили.
    В Чехії відразу ж знесли пам'ятник Сталіну, бо у них таки, як Ви казали, у більшості "процессори працюють".
    у мене дід був у ті часи вчителем у львівській області, то він розповідав з ким херої упа боролися.
    Як звали діда і яка школа?

ну наприклад один випадок. Хотіли вбити голову колгоспу.підстрелив його один гирой упа , до речі все село знало що він належить до цих героїв. куля попала в шию але трохи зачепила просто кров пішла . Голова колгоспу прийшов до діда бо моя бабуся була фельдшеркою , щоб йому перевязку зробили.Оце він усе діду і розповів ,що бачив хто стріляв і інше.Був суд , судили хероя упа але його товариші залякали голову колгоспу, то він сказав що не бачив хто стріляв. Отака ......... малята.

Як звали діда і яка школа?
    по перше як казав пан Одо "я маю право на приватність" а по друге зусиллями наших українізаторів багато шкіл позакривалося бо вже дітей стільки нема як раніше.
    part of me

ну наприклад один випадок. Хотіли вбити голову колгоспу.підстрелив його один гирой упа , до речі все село знало що він належить до цих героїв. куля попала в шию але трохи зачепила просто кров пішла . Голова колгоспу прийшов до діда бо моя бабуся була фельдшеркою , щоб йому перевязку зробили.Оце він усе діду і розповів ,що бачив хто стріляв і інше.Був суд , судили хероя упа але його товариші залякали голову колгоспу, то він сказав що не бачив хто стріляв. Отака ......... малята.

по перше як казав пан Одо "я маю право на приватність" а по друге зусиллями наших українізаторів багато шкіл позакривалося бо вже дітей стільки нема як раніше.
    Ясно... Тоді, що вигадки, що правда - все буде однаково без фактів. Краще або казати до кінця, або взагалі мовчати.

Офтоп:
    А з приводу пана Одо, я з ним зустрічався в Полтаві, дуже приємно поспілкувалися з ним і його дружиною. Інтелігента та освічена людина, яка ще інформація Вас турбує?
    Ігор!
    Гість

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Сколько памятников В.И.Ленину стоит?
    Кобе сколько?
    Гитлеру?
    Муссолини?
    Продолжать?
    С теми же лозунгам ставили их....
    Петлюра - перший український президент! Ви не знали цього? Здається, він має більше права на пам'ятник чим Лєнін. Чи хіба ні?

Ясно... Тоді, що вигадки, що правда - все буде однаково без фактів. Краще або казати до кінця, або взагалі мовчати.
    я б відповів про вигадки і все таке так забаните коли я вам доведу що ви неправі.
    offtop
    щодо Одо від вас іншої думки я і не чекав.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9