Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей35Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 33.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: Продукція "Домінік" АТ "Полтавакондитер"

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Я про ванільну нугу.
    Та я тож про неї. може то занадто багато якогось ароматизатора... бо я брав і рік тому, і на днях, а відчуття одне і те ж. Може то у мене так рецептори сприймають...

Гoсть
    Гість

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Ви мабуть давно не пробували полтавських цукерок. Дешеві варіанти дійсно пластилінові, але покажіть виробника у якого вони такими не будуть при низькій ціні. Щодо шоколаду - молочний дійсно не фонтан, але чорний не поступається тому ж Рошену. Пісочне печиво одне з найбільш оптимальних за показником ціна-якість. Вафлі - так, тут теж хз що. Але з того, що є в роздібній мережі більш-менш достойним є Артек від Світоча. Халва - коли як. Глазурована - гадість, бо глазур - суцільний пальмовий жир. Карамель, ірис - не гірше інших виробників. З цукерок в коробках - "Столичні", "Стріла" одні з кращих на ринку. Щоправда останні у Світоча кращі (вони називаються "Стожари"). А от рошенівська "Стріла" стала настільки ге, що я навіть і не міг подумати.
    Чорне не поступається Рошену???? Ха-ха...Попробував.Ерзац шоколад 2 світової був кращим.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

А ви, шановний гостю, мали змогу пробувати шоколад виробництва 1939-1945 рр.?
    Якшо шо - то я говорив про оцей
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А ви, шановний гостю, мали змогу пробувати шоколад виробництва 1939-1945 рр.?
    Та #дедыпробовале - и рассказывали.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

erazer, мабуть так воно і є ))
    Пророк

Полтавское предприятие оштрафовано за предоставление потребителям ложной информации о составе своей продукции. Таким образом, «Драже Миндаль в шоколаде от Доминик» и «Драже Фундук в шоколаде от Доминик» не содержат какао-масло. А согласно информации государственного предприятия «Полтавастандартметрология», пищевой продукт, не содержащий в составе указанной составляющей, не может называться «шоколадом».

agrostory
    Пророк

Откройте мне тайну, за счет чего ПК наш живет? Ну говно же делают несусветное. Кто его берет?
    Пророк

Доминик - то еще дерьмо.
    Пророк

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    Откройте мне тайну, за счет чего ПК наш живет? Ну говно же делают несусветное. Кто его берет?
    Говорят, что на импорт у них другая продукция. А с другой стороны, может, находят страны, в которых и такое дерьмо за конфеты проходит...
    Пророк

Общался с работником оттуда. Даже он говорил, что там пальмовое масло рекой льется.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4