Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 31.
    Новачок

Допоможіть обрати пральну машину

Всім привіт!
    Хотілось би запитати знавців пральних машин, або дівчат, які трохи більше від мене тямлять у цій техніці)
    Планую міняти стару машину на нову. Але гадки не маю, як її обирати, на що зважати. Буду вдячний за консультацію!

Новачок

Re: Допоможіть обрати пральну машину

Точно знаю, що купувати не слід Арістон, російський Бош та Самсунг - дуже часто ламаються.
    Новачок

Ответ Сообщение от kusturica Посмотреть сообщение
    Точно знаю, що купувати не слід Арістон, російський Бош та Самсунг - дуже часто ламаються.
    Логічне запитання - а що тоді варто? :)))
    Новачок

З власного досвіду - непогана техніка Беко. У нас пральна машина пропрацювала 8 років. аж набридла) Віддали батькам, купили більш сучасну і теж Беко.
    Взагалі, треба визначитись, що саме ти хочеш від цієї машини. Які габарити, з вертикальним чи боковим завантаженням, с сушкою чи без.. які фінанси взагалі?
    Новачок

мені підходить та, що фронтальна))
    габарити мають бути десь 45/60/85
    по грошам - хотілося б вкластися в 3 000 грн
    ще мене дуже бісить, що моя стара машинка гудить як ненормальна під кінець прання. може є якісь менш гучні?))
    Новачок

Как раз покупаем себе стиралку. Уже пересмотрели море всяких. Как не удивительно, тоже остановили свой выбор на Беко, а именно WKB 61041 PTM. Хотели брать Бош, но мастер, который ремонтировал нашу старую машину, отговорил. Они достаточно дорогие, а ломаются, говорит, как и дешевые.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Псевдонімб, особисто для мене є декілька важливих критеріїв - завантаження не менше 5 кг, віджим не менше 1000 об., наявність дисплею з таймером прання, бажано механічне, а не сенсорне керування, можливість дозавантаження під час прання, широкий люк, наявність системи "аквастоп" (захист від протікання). Ну і звісно мені більше подобаються компактні, а не повнорозмірні моделі. І звичайно ж тиха робота. Опціонально може бути захист від перепадів напруги, захист нагрівального елементу від накипу (але так як у Полтаві м'яка вода, це не дуже важливо, хоча у приватному секторі може бути і жорстка), прямий привід (хоча ремонт ременевих простіший). У мене отака вже 6 років працює http://bt.rozetka.com.ua/15040/p15040/
    Пророк

Псевдонімб, совету Candy посмотреть. Я с другом похожие модели лет 8 назад покупал, до сих пор у обоих работают и еще ни разу не ломалась (тут я только за свою уверенно могу сказать). Сейчас может, как и все, они делаются в КНР, но у меня экземпляр итальянский, что тоже считаю плюсом.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    у меня экземпляр итальянский
    Аналогічно. Виробництва у всіх є і Європі, і в Росії, і в Китаї/Кореї і проч. Знайомі, коли брали Індезіт, то шукали італійську, а не російську збірку. Беко - хз. Чомусь до турків у мене довір немає.
    Пророк

Мы брали себе Электролюкс. Тот же Занусси почти. Полноразмер на 5кг. Позволяло место на кухне. Тяжеленная как танк, но выставил по уровню и стоит не шевелится при отжиме. Как тут и советовали - кнопки механика, наличие таймера чтоб видно было сколько осталось времени.
    Ну и читать отзывы на той же розетке, если примерно уже модель присмотрели.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя