Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 9 из 29
Показано с 81 по 90 из 289.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Начнём снова перепись населения?

Шо ви як діти! Державна - не державна. Я взагалі цієї проблеми не розумію. Є державна (офіційна мова), а є мова спілкування. Давайте зара понаписуєм дофіга плакатів "Давай палтавськаму суржику держ.статус" і станем покричим під ОДА. Дібіли трапляються всюди, і не треба звертати на них уваги, а пим пак ставати на них схожими. Говоріть таак, як вам зручно. А державна мова - це святе. Більшого ж а ніж заповнювати офіційні документи ніхто по суті не вимагає.
    Не буду зара давати сцилку, хто хоче на кореспонденті може знайти цю інфу, але суть ї наступна. Чувак в Луганській області подав в суд на відшкодування скількісь там тисяч заборогованості по зарюплаті. А йому відписались, тіпа керуючись такоюто статтею, такогото кодексу, розглянути вашу справу не можем. Виправте помилки і приходьите ще. Стаття та чітко говорить, що мова судочинства - державна. А заява у чувака була написана укр. мовою. А там в суді якогось х....а вирішили, шо у них укр. тепер не державна.
    Оце в натурі дібілізм. А ні інше не зважайте.
    Повторюсь, давайте в Полтаві собі теж заведем другу державну - суржік:)))))))

Инвалид умственного труда

А державна мова - це святе. Більшого ж а ніж заповнювати офіційні документи ніхто по суті не вимагає.
    А как же попытка украинизировать фильмы в кинопрокате?
    part of me

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Російськомовних і перекладених на російську фільмів повно, ніхто тобі не забороняє купити ДВД с російським перекладом.
    А стосовно кінозалів, то я не бачу ніякого сенсу платити російським компаніям за російський переклад, в той час як ці самі гроші можуть піти на розвиток українського кіно і дубляжу. Та й ще до того якщо порівняти переклад таких стрічок, як "Теркель і халепа", "Тачки", "Шрек - 1", "Альф", то українською їх переведено гарно і вони набагато смішні навіть ніж оригінали, я вже не кажу про російський переклад: "Тачки" і "Альфа" нудно дивитися.
    Єдине чого не треба перекладати - пісні групи "Ленінград", це дійсно, що матюкатися так можна тільки на російській, в цьому їй рівних немає.
    змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от Rust
    Вас же дивитися х ніхто не примушує. Я ще не бачила, щоб до крісел прив"язували російськомовне населення, шоб ті подивились "Піратів", або "Тачки". І поганих відгуків про ці переклади теж до, речі не чула. Навіть від мусульман, яких у нас в місті вдосталь. А багато хто з них, до речі, погано навіть російською говорять.

Про радіо, телебачення і газети можу сказати теж саме.
    В цьому випадку кладніше україномовному населенню, якому навіть книжку в нормальному перекладі шоб почитати, треба "напрягтись" і вибігати крамницями міста. Я розумію, що 500 км., для скаженої собаки не крюк, та все ж....
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Єдине чого не треба перекладати - пісні групи "Ленінград", це дійсно, що матюкатися так можна тільки на російській, в цьому їй рівних немає.
    Русский язык без мата превращается в доклад:))))))))))))
    Прошу нікого не ображатися. Це особисто нікого не стосується, просто Адмін нагадав цей вислів

В оживленную тему превратилась перепись населения
    Кста голование тож интересное продемонстрировало
    Odo
    -

В оживленную тему превратилась перепись населения
    Кста голование тож интересное продемонстрировало
    Це точно, думаю пан Деф такого результату щонайменше очікував.

Кто-то попробует подитожить ситуацию?
    змія болотяна ОЧКОва

А Ви вже готові завершити нашу висококультурну розмову :)?
    Odo
    -

А тепер заслухаємо начальника транспортного цеху

Жаль что мы так и не услышали начальника транспортного цеха....
+ Ответить в теме
Страница 9 из 29

Теги для этой темы