Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 29
Показано с 61 по 70 из 289.
    змія болотяна ОЧКОва
    І проти того, щоб моїм друзям вказували дорогу на Росію, коли вони не хочуть розмовляти українською.

Власне, я ще не зустрічала людей, які б у північному напрямку тицяли, тільки почувши російську. Це вже клініка. Інше, коли люди "пропонують" повернутись до статусу російського вассала, а тих, хто такого бажання не розділяє освячують у братовбивць, бандерівців тощо. Я наприклад нічого проти Бандери і його прибічників не маю і братовбивцями їх називати - це занадто. От таким людям можна і квиточок на "Кляту Московію":) за свої гроші купити, аби їхали і не верталися.

Adelina
    Гість
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    І проти того, щоб моїм друзям вказували дорогу на Росію, коли вони не хочуть розмовляти українською.

Власне, я ще не зустрічала людей, які б у північному напрямку тицяли, тільки почувши російську. Це вже клініка. Інше, коли люди "пропонують" повернутись до статусу російського вассала, а тих, хто такого бажання не розділяє освячують у братовбивць, бандерівців тощо. Я наприклад нічого проти Бандери і його прибічників не маю і братовбивцями їх називати - це занадто. От таким людям можна і квиточок на "Кляту Московію":) за свої гроші купити, аби їхали і не верталися.
    Я мала на увазі наступну цитату адресовану Дефові:
    "По-перше ти живеш на Україні. По-друге якщо ти ображаєшся на «кацапа» то ти себе ним і вважаєш. Тоді з’являється дивне питання якщо ти так не любиш українську мову виходить і саму Україну, то чому ти не поїдеш в росію та не зостанешся там?
    По-третє я українець який живе на Україні і маю право назвати такого запеклого росіянина як ти, який не поважає Україну, як завгодно... Їдь до росії і там як завгодно нас називай а поки що будь ласка поважай країну та українців."
    Постійний відвідувач
    Тоді з’являється дивне питання якщо ти так не любиш українську мову виходить і саму Україну, то чому ти не поїдеш в росію та не зостанешся там?
    Хіба я говорив тут щось про те що він говорить на російській мові? Або не бажає розмовляти на українській?

Я поважаю тих росіян та російськомовних українців які живуть на Україні і не б'ють п’ятою себе в груди що росія зебест і які поважають Україну...
    Я нікого в росію не посилаю лише за те що людина не хоче розмовляти українською мовою.
    Adelina
    Гість
    Ответ Сообщение от Oburi Посмотреть сообщение
    Хіба я говорив тут щось про те що він говорить на російській мові? Або не бажає розмовляти на українській?

Я нікого в росію не посилаю лише за те що людина не хоче розмовляти українською мовою.
    А з чого зроблено висновок, що Деф не любить українську мову? І чому висновок з цієї тези, що він і Україну не любить?

А за що посилаєте? Може мені теж час збиратись?
    Def
    .
    Ответ Сообщение от Oburi
    По-перше ти живеш на Україні.
    Я живу у себя дома. Прежде всего.
    Ответ Сообщение от Oburi
    По-друге якщо ти ображаєшся на «кацапа» то ти себе ним і вважаєш. Тоді з’являється дивне питання якщо ти так не любиш українську мову виходить і саму Україну, то чому ти не поїдеш в росію та не зостанешся там?
    А зачем? Я здесь родился ,здесь мой дом . Я здесь ходя в госшколу выучил родной язык.

Ответ Сообщение от Oburi
    По-третє я українець який живе на Україні і маю право назвати такого запеклого росіянина як ти, який не поважає Україну, як завгодно... Їдь до росії і там як завгодно нас називай а поки що будь ласка поважай країну та українців.
    Ты чего кипятишся? Я тебе показал пример, что я тоже знаю обидные слова.;) Я родился тут же, раньше тебя на 12 лет. И что дальше ? Или ты думаешь, что если меня пошлёшь в россию, то я туда уеду?

Ответ Сообщение от Oburi
    Коли тебе запитали про мову то вони були праві тому що живеш на Україні. А якщо людина зовсім не розмовляє на державній мові то це дивно... На державній мові не розмовляють тільки ті що незаконно перетнули кордон...
    Это кордон незаконно переТнул ...:))
    Ответ Сообщение от Oburi
    Наприклад щоб отримати громадянство будь якої країни то потрібно знати державну мову цієї країни, а також вміти нею розмовляти.
    Я учился при союзе. И мову изучал ;) Могу. Не хочу...

Ответ Сообщение от Oburi
    Ще трішки про мову та про росію... В нас багато людей розмовляють на російській та божеволіють від росії, і буквально роблять її другою державною мовою. Чомусь в росії росіяни не розмовляють на китайські мові?
    Потому, что там, пол страны не считают другой язык, отличный от официального, родным.
    Ответ Сообщение от Oburi
    Чомусь Африканці які приїжджають до Києва вчать українську мову та на ній розмовляють набагато краще „кацапів”...
    ( Они скинхедов боятся) ;) .
    Снова ты „кацапів” вспомнил. Ладно, я не буду повторяться.

Ответ Сообщение от Oburi
    Я поважаю тих росіян та російськомовних українців які живуть на Україні і не б'ють п’ятою себе в груди що росія зебест і які поважають Україну... Мені наприклад соромно що я частіше розмовляю на російській ніж на рідній (хоча вдома розмовляю на українській)...
    У каждого свои тараканы.

Ответ Сообщение от Oburi
    І на останнє про адекватність хтось казав? І ти вважаєш себе після того що ти написав адекватним?
    Постійний відвідувач
    Adelina
    А за що посилаєте?
    За все гарне :)
    Може мені теж час збиратись?
    Якщо скоро потяг то краще зібратися :)
    Adelina
    Гість
    Adelina
    За все гарне :)
    Якщо скоро потяг то краще зібратися :)
    Кратко, и главное, очень доступно!!
    Дэф, пошли чемоданы собирать!
    Постійний відвідувач
    Def
    Я так зрозумів тобі посперечатися хочеться? А мені ні. Бо ти вже розпочинаєш кидатися лайном... Як в дитячому садку перебалакувати, хто більше знає поганих слів :) тоді ти ще раніше переміг
    Хохлы, сукропы, свидомиты,вуйки, горноукраинцы, салопоклонники. Продолжать?
    мабуть 12 років дали своє...
    Знову про посилання
    Тоді з’являється дивне питання якщо ти так не любиш українську мову виходить і саму Україну, то чому ти не поїдеш в росію та не зостанешся там?
    невже ви відрізнити запитання не можете від того коли посилають? чи вас ні разу не посилали...
    Def
    .
    Ответ Сообщение от Adelina Посмотреть сообщение
    Кратко, и главное, очень доступно!!
    Дэф, пошли чемоданы собирать!
    Да ну нафиг. Нужно занять почту, телеграф, телефон и лишь потом - вокзалы… :)):)):)):)):))
    Def
    .
    Def
    Я так зрозумів тобі посперечатися хочеться? А мені ні. Бо ти вже розпочинаєш кидатися лайном...
    Ты же первый кинул свою какашку про кацапов;)
    Як в дитячому садку перебалакувати, хто більше знає поганих слів :) тоді ти ще раніше переміг мабуть 12 років дали своє...
    Тут ты прав:) Знаю еще ;)
    Знову про посилання невже ви відрізнити запитання не можете від того коли посилають? чи вас ні разу не посилали...
    Это ты не можещь отличить намёк от *кидания (лайном)*
+ Ответить в теме
Страница 7 из 29

Теги для этой темы