Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 29
Показано с 31 по 40 из 289.
    Пророк
    Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Я родился в СССР, мои родители учили меня разговаривать на русском, я смотрел мультики на русском языке, в детсадике разговаривали на русском, до 6го класса я учился в русскоговорящей школе(14й), в ВУЗе меня учили на русском языке... конечно, блин, мне удобнее общатся на русском чем на украинском!
    У меня таже участь была,только я при Советах школу №25 заканчивал.

Инвалид умственного труда
    По-перше ти живеш на Україні. По-друге якщо ти ображаєшся на «кацапа» то ти себе ним і вважаєш.
    Уууу... с такими мыслями и эмоциями и до Освецима не далеко.... (для рускоязных).
    Тоді з’являється дивне питання якщо ти так не любиш українську мову виходить і саму Україну, то чому ти не поїдеш в росію та не зостанешся там?
    Каждый человек имеет право выбирать на каком языке ему говрить.
    Так же как и в какой стране ему жить.
    На державній мові не розмовляють тільки ті що незаконно перетнули кордон...
    Фигасебе.... Пол страны нелегалов.....
    Точно! Всех в гетто!!! Учить Евгения Онегина на украинском!!!!
    part of me
    Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    У меня таже участь была,только я при Советах школу №25 заканчивал.
    Я закінчив 9 школу, на той час навчання там було виключно російською, з 5 класу почали вивчати українську мову і літературу. Навчала нас Надія Миколаївна, яка нажаль померла, світла пам'ять їй навіки.
    А ще кожного літа мене віддавали в село, до моєї прабабусі, дай їй Бог здоров'я ще на 100 років життя, яка вчила мене віршам Шевченко, молитвам, розповідала мені про життя до революції, про те як комуністи прийшли, про війну і ще багато про що. Тому мені було з чим порівнювати те що писали в книжках по історії з тим, що бачили і чим жили мої предки.

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Каждый человек имеет право выбирать на каком языке ему говрить.
    Так же как и в какой стране ему жить.
    Але не має права розповідати кому і на якій мові розмовляти, і в що вірити.
    Фигасебе.... Пол страны нелегалов.....
    Точно! Всех в гетто!!! Учить Евгения Онегина на украинском!!!!
    Точніше трішки і Донецьк. А взагалі, те, що пів країни розмовляє на россійській - не страшно, страшно, що 5%-10% б’ються в кров, щоб на ній розмовляла і інша половина, і щоб східному "брату" кланялися в ніжки.
    змія болотяна ОЧКОва
    ADMIN
    +1
    Пророк
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение

Точніше трішки і Донецьк. А взагалі, те, що пів країни розмовляє на россійській - не страшно, страшно, що 5%-10% б’ються в кров, щоб на ній розмовляла і інша половина, і щоб східному "брату" кланялися в ніжки.
    Згоден.Сам терпіти не можу тіх хто на сході волає за російську мову!
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    А ще, когось просто дратує сам факт існування укр. мови. Поки говориш російською все ОК. лиш перейдеш на українську - починають обертатися і тикати пальцями. Не всі, але є таке. На російську реагують нормально. В принципі нормально реагують також на інші мови. А от з українською -проблема.
    Згоден, є таке. Але у мене питання не в тому є чи не є, а чому таке стало можливе? Чи не тому, що у самих українців ніколи не було чіткого й однозначного ставлення до своєї мови, як до чогось свого рідного, замах на що = замаху на рідну матір, прочитавши дописи російськомовних українців бачу, що нема цього уявлення і зараз. Даруйте, але невже так складно усвідомити, що гнати на Росію російською, це м’яко кажучи просто смішно. Кожен допис російськомовного українця російською транслює і підсилює роль російської у світі і веде до аналогічного занепаду української у світовому змаганні мов та культур, що нині зветься ґлобалізацією. Визначтеся в решті решт - з ким Ви? Не ошукуйте себе: не можна служити двом панам, бо або одного будете ненавидіти, а другого любити; або до одного виявлятимете прихильність, а другого зневажатимете. А українська вже досхочу наїлася тією зневагою, досить вже.
    Инвалид умственного труда
    Але не має права розповідати кому і на якій мові розмовляти, і в що вірити.
    По моему тенедениция к повальноу украинизации доминирует.
    Ну почему же не в освенцем всетаки?
    Да еще, за что так Донецк так ненавистен?
    Odo
    -
    Angry
    Учить Евгения Онегина на украинском!!!!
    А переклад з англійської на українську поеми Мазепа Дж. Ґ. Байрона Вас не обурює, чому? Оголосіть вже одразу весь список мов, з яких на українську перекладати не можна, це дійсно цікаво.
    part of me
    По моему тенедениция к повальноу украинизации доминирует.
    "Повальна українізація" - нажаль лише ілюзія, а її противники стараються зробити її якнайбільш "страшною і глобальною".
    Ну почему же не в освенцем всетаки?
    Да еще, за что так Донецк так ненавистен?
    Бо я зустрічав "делегації" з Донецьку в Києві під час Помаранчевої революції, бо я вже не раз ходив по пустим, сірим вулицям Донецьку і питав себе - невже 50% українців хочуть так жити? Бо там 109 відсотками міліонне населення голосує з просхідну політику.

Донецьк - це не конкретне місто, це вже образ.
    Odo
    -
    1. Я хочу посмотреть как вы будете доказывать шотландцу или ирландцу (валлийцу, американцу, австралийцу), что они англичане. Боюсь что просто дракой здесь не ограничится.
    Ну дик це ж так званий у психології комплекс зрадника, котрий зрадивши щось чи когось просто звіріє, коли чує про те, що він зрадив, бо це глибоко схований у підсвідомости біль, котрий він не усвідомлює і витискає вольовим зусиллям із свідомости.
    А щодо ірландців та шотландців, ну що тут сказати, профукали хлопці свою мову, культура їхня від цього лише програла, і як на мене — назавжди, не допоможуть їм вже ні танці ні картаті спіднички, якщо звісно ще не схаменуться. У ірландії наче щось збирались у освіті змінювати для відродження рідної мови.
    2. В Германии есть миллион+ турков которые по-турецки не знают ни слова (аналогично с арабами во Франции) - они по Вашей логике кто? Немцы? Французы?
    Як хто, вони асимільований та деміфологізований натовп з вісутніми ознаками етнічної тожсамости, нащадки котрих вже у наступному поколінні визначатимуть себе належними до титульної нації цих країн. І ще! Зауважте яке до цих осіб ставлення у самих німців та французів?
+ Ответить в теме
Страница 4 из 29

Теги для этой темы