Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 25 из 29
Показано с 241 по 250 из 289.
    Odo
    -

Re: Начнём снова перепись населения?

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    А где Ющ говорил, что он дальше будет такое творить с языками?
    А де він обіцяв, щось зворотнє?
    Хрен бы за него хоть один русскоговорящий проголосовал. Он очень много обещал сделать , но еще больше умалчивал.
    Слухайте, не смішіть! Ви ж не дитина, щоб не розуміти таких речей? Всі все розуміли куди гне один і куди инший, коли йшли голосувати.
    А моё желании голосовать против"я" сложилось после того, как на одну довольно крупную Полтавскую фирму ,к которой я имел отношение в то время , довольно долго наезжали братки из Донецких и настойчиво"предлагали" продать бизнес. Дело доходило до того, что сотрудники оставляли на работе записки, куда они направляются. И свою немаловажную роль сыграло то, как за яныка заставляли голосовать. А ющ тогда не выглядел таким повёрнутым на нац вопросе, это его уже потом пробило.
    Ющ відпочатку став фаворитом національно-свідомої еліти і саме так себе й позіціонував, пригадайте лишень скільки разів під час передвиборних пергонів він відвідав Львів і порівняйте з аналогічними подорожами до Донецька. Вам це нічого не пояснило? Як можна бути настільки довірливим, пане Дефе?
    Да. Важно. Власть должна вести реально сбалансированую языковую политику. А не зацикливаться в вопросе , как бы больше насолить своим гражданам , которые, так уж сложилось ,разговаривают "не на том" языке.
    Ну от бачите яка справа, коли вже Вам аж настільки пофігу, як саме і з якої такої радости воно те питання "так уж сложилось", то зачекайте рочків десять-п’ятнадцять-двадцять і воно складеться вже инакше, і позаяк Вам від початку було байдуже, то і наступний порядок Вас не надто хвилюватиме, бо вже тоді буде нове "так уж сложилось". Так воно і гойдатиметься то в один бік то в инший. Зупиняти будемо, чи лише відсторонено спостерігатимемо?

Def
    .

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Слухайте, не смішіть! Ви ж не дитина, щоб не розуміти таких речей? Всі все розуміли куди гне один і куди инший, коли йшли голосувати.
    Тоесть Вы хотите сказать, что все русскоязычные голосовавшие за Юща , сознательно хотели отказаться от своего языка и культуры?

Ющ відпочатку став фаворитом національно-свідомої еліти і саме так себе й позіціонував, пригадайте лишень скільки разів під час передвиборних пергонів він відвідав Львів і порівняйте з аналогічними подорожами до Донецька. Вам це нічого не пояснило?
    Як можна бути настільки довірливим, пане Дефе?
    Вы что, читать не умеете, только писать?
    Еще раз для тех, кто в танке. Голосование было ПРОТЕСТНЫМ. Я по моему ясно обрисовал ситуацию с моим выбором в то время.
    Чёткой программы не было ни у Юща ни у Яныка.
    А вот то , что Юсч начнёт вырывать страницы из конституции , и ими зад подтирать, никто не мог представить.

Ну от бачите яка справа, коли вже Вам аж настільки пофігу, як саме і з якої такої радости воно те питання "так уж сложилось", то зачекайте рочків десять-п’ятнадцять-двадцять і воно складеться вже инакше, і позаяк Вам від початку було байдуже, то і наступний порядок Вас не надто хвилюватиме, бо вже тоді буде нове "так уж сложилось". Так воно і гойдатиметься то в один бік то в инший. Зупиняти будемо, чи лише відсторонено спостерігатимемо?
    Уже очень скоро вопрос достигнет вмт. Тогда посмотрим.
    Odo
    -

Тоесть Вы хотите сказать, что все русскоязычные голосовавшие за Юща , сознательно хотели отказаться от своего языка и культуры?
    За що голосував кожний, нехай він сам і відповідає, думати за когось намірів не маю.
    Вы что, читать не умеете, только писать? Еще раз для тех, кто в танке. Голосование было ПРОТЕСТНЫМ. Я по моему ясно обрисовал ситуацию с моим выбором в то время. Чёткой программы не было ни у Юща ни у Яныка. А вот то , что Юсч начнёт вырывать страницы из конституции , и ими зад подтирать, никто не мог представить.
    Схоже на спробу виправдатися за свій власний вибір. Не вийде, ми відповідальні за свій вибір і за тих за кого голосуємо, а про "протєстне" чи "не протєстне" можна ще довго розводитися, це не має жодного значення. Вибір зроблено і Ви зараз відповідаєте за нього своїм мовним дискомфортом, але звинувачувати у цьому дискомфорті Ви можете лише самого себе, того, що проголосував тоді саме таким чином.
    Уже очень скоро вопрос достигнет вмт. Тогда посмотрим.
    Чого чого там "вопрос достигнет"?

П. С. І ще! Знаєте психологи стверджують, що коли людина гнівається, отже вона відчуває свою провину.

Щастя Вам :victory:
    Завсідник

Уважаемый, Одо…чего вы такой злой?:girl_wink: Вы же сами своими переспросами, на ответ в лоб, доводите до истерии, а потом от этого радуетесь, прямо, как вампир или школьник, дернувший за косичку…
    Не в обиду будет сказано
    Def
    .

Ответ Сообщение от Odo
    Я всё таки настаиваю на ответе. Хватит юлить!!!
    Вы хотите сказать, что все русскоязычные голосовавшие за Юща , сознательно хотели отказаться от своего языка и культуры?

Ответ Сообщение от Odo
    проголосував тоді саме таким чином.
    Ничего, уже не долго... ;)

Ответ Сообщение от Odo
    Чого чого там "вопрос достигнет"?
    ВМТ. Верхняя мёртвая точка. Но это из механники. Не заморачивайтесь. Её ещё не перевели. Читайте кобзаря...

Ответ Сообщение от Odo
    П. С. І ще! Знаєте психологи стверджують, що коли людина гнівається, отже вона відчуває свою провину.
    Вы ощущаете свою вину перед Россией и русским языком? Судя по вашим постам , они Вас лично обидели, и ваших предков колен так на пять в глубь истории.

Ответ Сообщение от Odo
    Щастя Вам
    Щасти Вам ;) Кто из нас свидомый? Вы почему до сих пор мову не выучили? ;)

Odo. Вам музыкальный подарок ;)
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=2wz2PGR5w_s"]"Небо славян"[/ame]
    Пророк

Одо,а вы можете излагать свои мысли более просто.Как начну ваши посты читать так сразу вспоминаю шутки начала 90х ))) "С точки зрения банальной эрудиции я понимаю......................" ))))
    Инвалид умственного труда

Хочу я увидеть когда они ответят!
    Понятно что хочется все и сразу. Но так не всегда бывает.
    Начну объяснять, погрузимся в дреби философских обсуждений на тему "Существования человека как личности."
    2.0

Хлопці, а хлопці! Вам часом не заздрісно що люди можуть жити спокійно і не казитися з того, що хтось був в Кьольні, їздив на Кіпр чи до хріна на роги? Чого ви так допитуєтеся, хто де працює? Мені абсолютно по хріну, де працюєте ви пане Деф чи Гость. Бо навіть якби ви були власником "крутого" банку, вам би все одно чогось не вистачало.
    Тепер щодо теми, з якої все почалося - мова і ототожнення себе з якимось народом - рус., укр. та інші. Отже, хто вам сказав, що Ющ заборонить вам чи ще комусь говорити рідною для вас чи просто улюбленою мовою? А писати офіційні "бамажки" державною мовою - извольте! Бо прийде якийсь турок і скаже - я хочу писати документи своєю рідною мовою. Тому тут як в армії - свій устав і будь ласка виконуй його. Скажете, не правда? Вам комусь вдома, або на роботі, чи на вулиці забороняють говорити тою мовою, якою ви хочете і умієте висловлюватися? Було таке? Штраф там виписали, та?
    А обирати з двох зол меншу теж, звісно, позиція, але... Особисто я голосувала за Юща ідейно і донині вважаю його європейським Президентом. А те, що народ до цього був не готовий - так це наші проблеми. Вже відчуваю шквал "компліментів", але перш ніж говорити щось на кшталт "да ти нічо не панімаеш, детка..." читайте далі. Мя мати на своїй шкурі відчула прєлєсті совка, нині вона пенсіонер, хворіє, але щоб так скиглити... вона наполовину росіянка, але тут її домівка і вона її любить. вона любить свою сім"ю, любить державну мову, і хоча в школі учила "великий и магучий" намагається писати правильно, читає сучасну (і не лише) українську літературу. ми стояли на Майдані пліч-о-пліч, гасали на виборах... один з турів припав на мій день народження і коли близько першої ночі підраховували голоси я плакала - не хотілося здаватися, а хотілося справедливості і найкращим подарунком для мене стало те, що на ранок люди піднялися аби відстояти свої голоси. якщо ви такого, нехай і не політично забарвленого, не відчували - ви не зрозумієте. я не оптиміст, а реаліст. знаю тільки те, що бубніння таких як ви кадрів, і посилання націоналістів красиво, але на Х, знищує нашу державність. хтось там з вас, панове антинаціоналісти, писав, що окрім себе треба дивитися і трохи далі. так а ви чому не дивитеся? А як такі розумні, візьміть і зробіть достойний переклад наукових книжок, бо ви думаєте що їх перекладають люди, пальцем роблені? а про обсяги літератури не думаєте?

А щодо цього, чий це там пост, сами розберетеся:
    Вы ощущаете свою вину перед Россией и русским языком? Судя по вашим постам , они Вас лично обидели, и ваших предков колен так на пять в глубь истории.

таки образили і увесь народ. а якби вашу доньку прийшов би хтось і погвалтував, ви б його хлібом-сіллю зустрічали? нелюбов до Росії спонукала сама Росія. І проти цього не попишеш. Ви забули мабуть про Емський указ і купу подібних папірців, які виривали рідне слово з вуст народу? Почитайте "Націю" М. Матіос - там дуже багато чого розкрито доступно. Але ж вам все одно не дійде...
    Def
    .

Интернет сегодня какой то бракованый. Посты пропадают ;)
    part of me

Интернет сегодня какой то бракованый. Посты пропадают ;)
    Вони не пропадають, а їх видаляють.
    Правила п. 3.2.а. Сумно, що модератори - ті кто повиниен слідкувати за виконанням правил - їх порушують.
+ Ответить в теме
Страница 25 из 29

Теги для этой темы