Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 19 из 29
Показано с 181 по 190 из 289.
    2.0

Re: Начнём снова перепись населения?

2 ГОСТЬ: В новом театральном сезоне скажу познакомлю с театром изнутри.

я так розумію, треба дожити до вересня? але це вже цікаво. я не така зла, як ви думаєте :) аська там є - стукайте

а на рахунок того, що мене турбує лише навчання, хотіла не відповідати, ви дуже вперті, щоб прочитати і усвідомити вище написане. я навчаюся заочно і мене то обходить тіки в час сесії. я розумію, що вас турбують тільки СВОЇ проблеми (так само як і більшість, і це нормально) але в кожного свої пріоритети. кожен етап життя несе свої проблеми. вам в школі було страшно трійку батькам показувати? отож, на той момент то було глобально, тепер глобальні інші речі. для вас головне діти, для мене щось інше і не треба обгаджувати одне одного і казати хто тут молодняк. те що я менша від вас за віком, не означає моєї недолугості або недорозвиненусті. повірте, я знаю набагато старших людей, яким доводиться пояснювати елементарні речі. та і ви таких певно знаєте.

Новачок
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Вони просто не розмовляють на інших мовах. Наприклад, ті ж французи в більшості негативно відносяться до іноземців, особливо тих, хто розмовляє англійською, а от якщо ти з ними будеш розмовляти на французькій, навіть коряво і з помилками, то шанс отримати потрібну інформацію чи теплий прийом на багато зростають.
    Неправда! Нет у французов никакого негатива по отношению к англоговорящим иностранцам. И неважно на каком языке задавать им вопросы - всем одинаково отвечают и уж тем более не проигнорируют только из-за того, что вопрос был задан по-английски.
    part of me

Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    Здорово, вам, тут всем мордовать Гостя, мол несведущий, злой…а жить по честному от зарплаты к зарплате тоже у всех получается без помощи родителей, Бабушек и Дедушек? Так мы в утопии живем? Объявления через инет и я достать могу: архитектор 2000у.е. Давайте виртуальность от действительности отличать. На заводах, слесари у нас в Полтаве совсем не 1600 имеют…а если и имеют, то в две смены с потом и кровью и исключительно через леваки. У каждого второго «рыльце в пушку», через знакомых и родственников устроен, ежели нет, то – честь, вам, и хвала. Тыкать мордой в магазинное сало проще всего, чем самому свинью заколоть.
    Мій тренер полюбляє повторювати одну фразу: "Казаться или быть, быть или казаться". Так от, якщо дійсно бути архітектором, можна заробляти 2000 у.е. і реально, а якщо тільки уявляти себе архітектором, то реально і 200 у.е. не заробиш.

А роботи - повно, було б тільки бажання. Я, наприклад, працюю в всесвітній мережі freelancer'ом. І, нажаль, навіть на 50% не використовую можливості, які дає такий вид роботи, тому що інколи витрачаю час на дрібниці. І тому мені смішно, коли я читаю, щось на зразок таких виправдовувань.
    1. Треба не боятися міняти роботу, бо до цього я працював (правда я в той час ще й навчався) за 750 грн. в місяць. Але одного разу я сказав своєму другу, що мене задовбало працювати на цих тупих мастодонтів, які живуть ще в СРСР, хоча вже 21 сторіччя.
    2. Треба дійсно працювати, а не робити вигляд. Шукати роботу, де ініціатива не наказується, а навпаки, заохочується.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от freken Snork Посмотреть сообщение
    Неправда! Нет у французов никакого негатива по отношению к англоговорящим иностранцам. И неважно на каком языке задавать им вопросы - всем одинаково отвечают и уж тем более не проигнорируют только из-за того, что вопрос был задан по-английски.
    Дозвольте з Вами не погодитись. Одну мою знайому офіціянт відмовився обслуговувати у парижському ресторані через те, що вона не володіла французькою проте володіла англійською. Жак Ширак мав суворе правило завше виходити з зали Европарламенту на знак протесту, коли депутат-доповідач француз робив доповідь англійською. Про французів канадійської провінції Квебек взагалі краще не згадувати :))
    Новачок

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А переклад з англійської на українську поеми Мазепа Дж. Ґ. Байрона Вас не обурює, чому? Оголосіть вже одразу весь список мов, з яких на українську перекладати не можна, це дійсно цікаво.
    Лучше всего читать в оригинале. Если есть такая возможность - замечательно.

Дозвольте з Вами не погодитись. Одну мою знайому офіціянт відмовився обслуговувати у парижському ресторані через те, що вона не володіла французькою проте володіла англійською.
    Так возможно этот официант просто сам не говорил по английски и не мог понять??? Далеко не все французы знают английский.
    И потом такой единичный случай - не повод судить о всем населениии.
    Def
    .

Пане Дефе, так я не зрозумів їх "придурошність" у тому, що вони "национально правильные" чи у тому, що профнепридатні? А може ще не тією мовою розмовляють або форма черепа не та?А за часів совка як було?
    Стаття 8. Вимоги до посадових і службових осіб органів
    державної влади та органів місцевого
    самоврядування, працівників державних підприємств,
    установ та організацій щодо знання ними державної
    мови

Посадові та службові особи органів державної влади та
    органів місцевого самоврядування, працівники державних
    підприємств, установ, організацій зобов`язані володіти державною
    мовою в обсязі, необхідному для виконання ними службових
    обов'язків, [COLOR="Red"] і користуватися нею під час виконання службових
    обов'язків.

Вимоги щодо знання та застосування державної мови
    включаються до положення про атестацію зазначених посадових і
    службових осіб, працівників установ та організацій. Обсяги знання
    державної мови повинні передбачати вільне володіння,
    користування, ведення діловодства, документації та подання
    службової інформації.
    http://users.i.com.ua/~luzan/jazik/pmova.htm

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    поясніть чому саме. а то діагноз, це звісно непогано, але хворий має знати, скільки йому ще жити.
    Ответ Сообщение от nickeler
    Алмазний завод - близько 1500, приватники по роботі з алмазами - ще більше... Квесченс? Подзвоніть, сходіть на співбесіду - це несекретна інфа. При чому все це легально, і державі податком допоможете... а щодо тієї цитати, що ви мені з мого ж тексту навели - тю, сходіть самі перевірте
    .....
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Стаття 8. Вимоги до /.../ та подання службової інформації.
    Дяки за цікаву інфу, а тепер поясніть блск., як вона стосується мого запитання?
    2.0

2 Деф: .....

і шо? чи ви вже розучилися висловлювати власні думки: цитата на цитату, стаття із закону... капєц....
    Odo
    -

Лучше всего читать в оригинале. Если есть такая возможность - замечательно.
    Безумовно, коли людина володіє мовою у достатньому обсязі. До того ж фах перекладача це не лише просте переведення змісту твору на иншу мову. Сподіваюсь, що Ви це розумієте?
    Так возможно этот официант просто сам не говорил по английски и не мог понять??? Далеко не все французы знают английский.
    Решти подробиць про ту людину (офіціянта) я не знаю, тому будь-яка версія можлива.
    И потом такой единичный случай - не повод судить о всем населениии.
    Цей випадок не поодинокий, одна моя колега по роботі регулярно буває у відпустці у Парижі і підтверджує саме таке ставлення французів до англійської.
    змія болотяна ОЧКОва

Карочє, пацани і дєффкі! Все х..ня, роботи нема в принципі, грошей не платять годами, жить ніде - по вокзалах бомжуєм, з болячок не вилазим, мами з папами тєм болє, діти з голоду пухнуть, граються самодєлками з сусідовой берьози. Одіться нам тоже ні в шо. Ходим вулицями як Адами з Євами..........

На загал - бєзнадьога полная.:))
    І наостанок дібільне питання: Ви посміхатися вмієте?
+ Ответить в теме
Страница 19 из 29

Теги для этой темы