Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 18 из 29
Показано с 171 по 180 из 289.
    Def
    .

Re: Начнём снова перепись населения?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    от тим більше. мені як глядачу не подобаються постановки нашого театру. постійно відволікаєшся на щось - то в оркестрову яму щось упало зі сцени і замість трагізму ржаки, то молоду дівчину грає пані Северин... нє, ну може то така кунцепція, але мене не надихає. тому грошей я туди не понесу, хоча людей мистецтва глибоко шаную. чула ще, є молодіжна трупа, але на жаль ще не бачила їх. а щодо корифеїв - як це не печально, їх іноді треба міняти при всій повазі.
    Театр имени Гоголя всегда отличался "шароварностью". Так что кушайте, что создали. И спасибо скажите дирекции и постановщикам.
    А менять людей которые поддерживают театр в рабочем состоянии на протяжении многих лет ИМХО глупо. Ну понабирайет он(театр) новых людей,которые не знают даже где свет выключается, Или придурков,которые не в состоянии выстроить звук на сцене, зато национально правильные...

2 Гость: Снимите розовые очки.Грязью обливать ваша будущая работа!С таким отношение к жизни вам только заказные статейки писать для нашей власти.И бучу подымать насчет русского языка и подлых москалей.

ой скільки отрути!!!! покажіть мені місце, де я сказала, що у нас все заї...сь?! я просто кажу, що з таким гидотним ставленням до життя і скигленням "аффтар убей себя ап стену" і нічого особистого - просто мучитися перестанете. якщо дуже-дуже чогось хотіти - все можна. а ви мені про блат, рожеві окуляри.... повірте, не все добре і у мене і хотілося б більше, але ви прямо казитеся з того, що хтось вам каже "що, в принципі, не так все і погано, якщо..." тримайте себе міцно в лапках, і не нервуйтеся. спасибі за побажання - за обливання грязюкою платять більше, але не треба, обійдуся, совість коштує дорожче.

а щодо тієї цитати, що ви мені з мого ж тексту навели - тю, сходіть самі перевірте, як не вірите. це просто факти, а ви казитеся, істерикуєте. а ще чоловік. :girl_crazy:
    КГ/АМ

2.0

Так, для тих, хто у бронепоїзді, ПАВТАРЯЙУ:
    Цитата: Не обижайтесь но у вас в голове на данный момент одна учеба,а у меня уйма проблем.

пане зрукорежисьор, у мене в голові одна "учьоба" плюс одна робота плюс ще одна робота плюс прохання друзів допомогти, стосовно моєї роботи. Вапроси єсть?

Всегда думать нужно глубже.Если почитаете изначально мои посты то совсем не свою зарплату обсуждал,а ситуацию в стране!

а я між тим про те ж саме, тіки на основі того, з чим доводилося зіткнутися, бо про те чого не знаю зазвичай стараюся не говорити
    Def
    .

тут и заховано зміст всього про що ми говоримо - хочеш бабок - пахай. и не скигли. от скажіть, кого прикрашають істерики? гламурних девучок? так і вони зараз пантери Багіри. може б дискусія і не була такою нервовою, якби пан Гость виявляв більше лояльності до чужої думки. в нього що не пост - то образи, мені, Одо, Анейші - коротше всім хто думає не так як він.а позиція: є моя думка і неправильна рідко коли себе виправдовує. і кожна розмова має нести в собі нотки дипломатії. нє, не так? так от, якщо людина так себе поводить під час розмови, це дає простір думати про неї так само і в житті. тож ми і "Тыкать мордой в магазинное сало " - щоб показати що у місяця є й інша сторона. бо коли багато злості, вона йде на самознищення і рунування оточення. До речі, якщо по хорошому, на цю фразу "И бучу подымать насчет русского языка и подлых москалей." і образитися можна потрактувавши її як наклеп :)
    Агат мова гЫне. Всi гуртом вдiваймо шаровари.

Ответ Сообщение от nickeler
    Де справедливість тут? ми самі віддаємо гроші за фекалію, а потім жаліємося - а де ж це наше мистецтво і чого воно так погано пахне.
    А не стоит оно больше пяти гривень;) :))

Цитата: Не обижайтесь но у вас в голове на данный момент одна учеба,а у меня уйма проблем.

пане зрукорежисьор, у мене в голові одна "учьоба" плюс одна робота плюс ще одна робота плюс прохання друзів допомогти, стосовно моєї роботи. Вапроси єсть?

Всегда думать нужно глубже.Если почитаете изначально мои посты то совсем не свою зарплату обсуждал,а ситуацию в стране!

а я між тим про те ж саме, тіки на основі того, з чим доводилося зіткнутися, бо про те чого не знаю зазвичай стараюся не говорити

пане зрукорежисьор, у мене в голові одна "учьоба" плюс одна робота плюс ще одна робота плюс прохання друзів допомогти, стосовно моєї роботи. плюс своє "море проблем". Вапроси єсть?

Двоится? :))
    Пророк

Помоему это у нее истерика началась :)
    2.0

2Def: КГ/АМ

поясніть чому саме. а то діагноз, це звісно непогано, але хворий має знати, скільки йому ще жити.

2Def: Театр имени Гоголя всегда отличался "шароварностью". Так что кушайте, что создали. И спасибо скажите дирекции и постановщикам.
    А менять людей которые поддерживают театр в рабочем состоянии на протяжении многих лет ИМХО глупо. Ну понабирайет он(театр) новых людей,которые не знают даже где свет выключается, Или придурков,которые не в состоянии выстроить звук на сцене, зато национально правильные...

згодна. тому за це +1. але така ситуйовина з усіма державними закладами. немає ще нормальних приватників, які б зберегли національне, от воно і тиснеться за тонкою потертою броньою комунальної власності або державної. а ті люди, які працюють за оті копійки, при тому не плачуть, що ледь виживають, це великі люди. вся паризька богема від того мучилася, та чи лише вона жила на копійки. творець чомусь, завжди або бідний, або нещасний. мабуть це історично так склалося.
    а тоді ще, до питання про Полтаву і її шарварщину, яка повсюдно: тоді проситься запитання, яка ми нафіг столиця духовності, коли про це горлопанять з усіх усюд?

і знову ж таки, а є у молодіжної трупи щось, окрім Лісової Пісні? (обовязково схожу на цю постановку, скажіть коли найближчий в часі спектакль, при чому чесно, мені цікаво)

не двоїться, а для тих хто на бронепоїзді! :)

Гость: Помоему это у нее истерика началась

я не ви, в мене істерик не буває.

а Ніна Матвієнко, коштує значно більше, панове москалі :)
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Пан Odo. Если не секрет, сколько Вы лет копите на квартиру, и с такой динамикой зарплат, через сколько Вы её купите?Какой процент своей зарплаты Вам удаётся откладывать. И не ограничеваете ли Вы себя в остальном, откладывая на покупку квартиры? За пожелание, ОГРОМНОЕ СПАСИБО! )
    А може Вам ще й ключ від квартири де гроші лежать? Не ставте провокаційних запитань і буде Вам щастя. Я не збираюсь тут оприлюднювати приватну інфу, вважаю, що цілком досить і того, що я вже сказав, про решту можете думати все що Вам заманеться.
    Пророк

Овисновое: головне бажання. а ви знаєте як при вашому "совочкові" діагнози діткам ставили і на що їх обрікали? попитайте у мами чи там ще в кого. соціальна нерівність бере свої початки з давніх давен, і зараз вона хоч і є, але більш естетична.

Да дорогая,ты явно далека от медицины и будничных проблем обычного человека.Вот именно что я знаю как родить ребенка сейчас и как рожали тогда.И сколько сотен убитых енотов я проносил в роддом что бы за женой ухаживали.И то что мой ребенок не получил 8 тысяч помощи из за того что родился на месяц раньше.И сколько бы не собирали денег их все одно будет мало.Короче,вы сами признались что у вас проблем кроме института нет.Так чего мы спорим???Сытый голодному не товарищ!

І знову ж таки, а є у молодіжної трупи щось, окрім Лісової Пісні? (обовязково схожу на цю постановку, скажіть коли найближчий в часі спектакль, при чому чесно, мені цікаво)
    В новом театральном сезоне скажу познакомлю с театром из нутри.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    А где ваша лояльнось к моей мысли?!Если вы пани журналист не видите ничего плохого вокруг,а считаете что когда человек живет на зарплату то он виноват в этом сам.Хорошо я поеду на зароботок,а кто в это время заменит моему ребенку отца?Кто будет мужем моей жене?Кто будут помогать моим родителям?А не скажется ли на воспитании моего ребенка это.Не обижайтесь но у вас в голове на данный момент одна учеба,а у меня уйма проблем.Всегда думать нужно глубже.Если почитаете изначально мои посты то совсем не свою зарплату обсуждал,а ситуацию в стране!
    З наведеного Вашого допису виникає (особисто у мене) розуміння, що серед пріоритетів робота та зарплатня для Вас далеко не на першому місці. Тоді все стає на свої місця, бо людина найбільше дбає про найпріоритетніші для неї речі, для Вас, як на мене, це:
    1. Виховання дитини;
    2. Подружні стосунки;
    3. Допомога батькам;
    І вже після всього цього Ви думаєте про зарплатню. То і вона Вам віддячує тим жеж самим. Для того, щоб щось мати, йому треба приділяти певну увагу, займатися ним. От скажіть скільки годин на день Ви витрачаєте на пошук більш оплачуваної роботи? Зауважте, що ми зараз не обговорюємо, яка шкала пріоритетів правильна, бо це тема окремої дискуссії, а лише наслідки подібного розташування пріоритетів.
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    З наведеного Вашого допису виникає (особисто у мене) розуміння, що серед пріоритетів робота та зарплатня для Вас далеко не на першому місці. Тоді все стає на свої місця, бо людина найбільше дбає про найпріоритетні для неї речі, для Вас, як на мене, це:
    1. Виховання дитини;
    2. Подружні стосунки;
    3. Допомога батькам;
    І вже після всього цього Ви думаєте про зарплатню. То і вона Вам віддячує тим жеж самим. Для того, щоб щось мати, йому треба приділяти певну увагу, займатися ним. От скажіть скільки годин на день Ви витрачаєте на пошук бульш оплачуваної роботи? Зауважте, що ми зараз не обговорюємо, яка шкала пріоритетів правильна, бо це тема окремої дискуссії, а лише наслідки подібного розташування пріоритетів.

Уже ближе к истине.В обед напишу поподробнее.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Или придурков,которые не в состоянии выстроить звук на сцене, зато национально правильные...
    Пане Дефе, так я не зрозумів їх "придурошність" у тому, що вони "национально правильные" чи у тому, що профнепридатні? А може ще не тією мовою розмовляють або форма черепа не та?
    Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Вот именно что я знаю как родить ребенка сейчас и как рожали тогда.И сколько сотен убитых енотов я проносил в роддом что бы за женой ухаживали.И то что мой ребенок не получил 8 тысяч помощи из за того что родился на месяц раньше.И сколько бы не собирали денег их все одно будет мало.
    А за часів совка як було? От Вам Ваша мама розповідала, як Вас народжувала? Мені розповідала моя, як акушерка хропла поряд і лише після добрих стусанів, матюків та добрячої сварки з нею, їй вдалося її привести до тями, сльозами, погрозами, вмовляннями, принижуваннями таки довела її до столу, щоб народити дитину. Це нормально? Я вже не згадую решту умов та обставин совкового пологового будинку, за яких все відбувалось. І головне навіть вибору ніякого у людини не було. Не кажу, що зараз безкоштовно народити це суперово, але зараз є вибір, можна знайти на такий випадок гроші і народити нормально дитину, тоді ж такої можливости не було зовсім.
+ Ответить в теме
Страница 18 из 29

Теги для этой темы