Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей101Благодарности

Результаты опроса: Рус-Укр?

Голосовавшие
34. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Русский.

4 11.76%
  • Украинец.

27 79.41%
  • Иное.

3 8.82%
+ Ответить в теме
Страница 17 из 29
Показано с 161 по 170 из 289.
    Завсідник

Re: Начнём снова перепись населения?

Здорово, вам, тут всем мордовать Гостя, мол несведущий, злой…а жить по честному от зарплаты к зарплате тоже у всех получается без помощи родителей, Бабушек и Дедушек? Так мы в утопии живем? Объявления через инет и я достать могу: архитектор 2000у.е. Давайте виртуальность от действительности отличать. На заводах, слесари у нас в Полтаве совсем не 1600 имеют…а если и имеют, то в две смены с потом и кровью и исключительно через леваки. У каждого второго «рыльце в пушку», через знакомых и родственников устроен, ежели нет, то – честь, вам, и хвала. Тыкать мордой в магазинное сало проще всего, чем самому свинью заколоть.

Def
    .

Ответ Сообщение от nickeler
    жінкою міліонера
    Прям поколение золушек :)) По секрету. Милионеров большая вероятность встретить в Турции, Чехии, ОАЕ. И в Иране. (Самые жирные милионеры) ;) :)) Ещё неплохо за консумацию платят в Японии.
    можемо, але не будемо. тут точно все в наших руках. не такі вже ми й тупі, щоб здаватися.
    Как говорится, от тюрьмы и от сумы....

Ответ Сообщение от aneisha
    Щодо зарплати. прогуляйтесь до найближчої зупинки громадського транспорту і почитайте об"яви.
    Ага, заборы тоже не пропускаем! :)) Одно дело что в заманухе написали, другое сколько реально платить будут.

Алмазний завод - близько 1500
    Не а ;) 700-900 в две смены не хочешь? А Програмер 1800.

Далі: Постановки плохие,да вы наверное в исскустве знаток страшный.
    справа в тому що вони таки погані... коли ви в театрі були Полтавському? що бачили з спектаклів, а? ну-ну, напишіть, не соромтеся. а потім будемо говорити далі.
    И это вы говорите человеку,который имеет непосредственное отношение к театру? :)):)):)):)):))

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Наразі ще ні, але поступово наближаюсь до цього, чого і Вам бажаю )
    Пан Odo. Если не секрет, сколько Вы лет копите на квартиру, и с такой динамикой зарплат, через сколько Вы её купите?Какой процент своей зарплаты Вам удаётся откладывать. И не ограничеваете ли Вы себя в остальном, откладывая на покупку квартиры?

За пожелание, ОГРОМНОЕ СПАСИБО! )
    Пророк

Вот это я хотел сказать нашим юным товарищам.Я понимаю что юность проходит в розовых очках,но не до такой же степени.И напоследок хочу сказать,У КАЖДОЙ МЕДАЛИ ЕСТЬ ДВЕ СТОРОНЫ-ЕСЛИ ВЫ ВИДИТЕ ВСЕ КРАСОЧНОЕ ТО КТО ТО ДОВОЛЬСТВУЕТСЯ ОБРАТНОЙ СТОРОНОЙ.А еще как говорится "Гуртом і батька легче бити!".Желаю вам что вы вы все видели в розовых очках и через 10 лет.

ви тут щось розкіпішувалися, обливаєте грязюкою "молодих і неабразованих". От скажіть будь-ласка, з якого б то щастя мені брехали у відділі кадрів Крюківського вагонобудівного з-ду? Там якраз зарплата від 1600 і вище. Чувак зі стажем 10 років і двома суміжними професіями заколочує під три штуки!!!! Поїдьте, попитайте, може там залишитеся? Вони, до речі, своїх орбітників із сусідніх міст і сіл автобусами возять. Так що, не говоріть про те, чого не знаєте. Алмазний завод - близько 1500, приватники по роботі з алмазами - ще більше... Квесченс? Подзвоніть, сходіть на співбесіду - це несекретна інфа. При чому все це легально, і державі податком допоможете.
    Снимите розовые очки.Грязью обливать ваша будущая работа!С таким отношение к жизни вам только заказные статейки писать для нашей власти.И бучу подымать насчет русского языка и подлых москалей.
    2.0

ЦИТАТА: И это вы говорите человеку,который имеет непосредственное отношение к театру?

от тим більше. мені як глядачу не подобаються постановки нашого театру. постійно відволікаєшся на щось - то в оркестрову яму щось упало зі сцени і замість трагізму ржаки, то молоду дівчину грає пані Северин... нє, ну може то така кунцепція, але мене не надихає. тому грошей я туди не понесу, хоча людей мистецтва глибоко шаную. чула ще, є молодіжна трупа, але на жаль ще не бачила їх. а щодо корифеїв - як це не печально, їх іноді треба міняти при всій повазі.
    Пророк

Вот и сходи на "Лісову пісню"!Пообщайся с постановщиком.

"хоча людей мистецтва глибоко шаную"

И как журналист будущий узнай в каком состоянии наша культура!От кого зависят постановки в наших театрах.Сколько денег выделяется на исскуство.Сколько зарабатывают работники театра.Или ты считаешь что в театре все должны быть фрезеровщиками днем,а вечером артистами?
    2.0

2 Гость: Снимите розовые очки.Грязью обливать ваша будущая работа!С таким отношение к жизни вам только заказные статейки писать для нашей власти.И бучу подымать насчет русского языка и подлых москалей.

ой скільки отрути!!!! покажіть мені місце, де я сказала, що у нас все заї...сь?! я просто кажу, що з таким гидотним ставленням до життя і скигленням "аффтар убей себя ап стену" і нічого особистого - просто мучитися перестанете. якщо дуже-дуже чогось хотіти - все можна. а ви мені про блат, рожеві окуляри.... повірте, не все добре і у мене і хотілося б більше, але ви прямо казитеся з того, що хтось вам каже "що, в принципі, не так все і погано, якщо..." тримайте себе міцно в лапках, і не нервуйтеся. спасибі за побажання - за обливання грязюкою платять більше, але не треба, обійдуся, совість коштує дорожче.

а щодо тієї цитати, що ви мені з мого ж тексту навели - тю, сходіть самі перевірте, як не вірите. це просто факти, а ви казитеся, істерикуєте. а ще чоловік. :girl_crazy:
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение

а щодо тієї цитати, що ви мені з мого ж тексту навели - тю, сходіть самі перевірте, як не вірите. це просто факти, а ви казитеся, істерикуєте. а ще чоловік. :girl_crazy:

Одним словом.Пока у тебя девочка не будет своей семьи ты ничего не поймешь.Истерики не дождетесь,а вот у тебя она лет через восемь настанет.

Еще один вопрос нашим дамам.Вы знаете сколько сейчас стоить "НОРМАЛЬНО" родить ребенка?
    2.0

Цитата: Здорово, вам, тут всем мордовать Гостя, мол несведущий, злой…а жить по честному от зарплаты к зарплате тоже у всех получается без помощи родителей, Бабушек и Дедушек? Так мы в утопии живем? Объявления через инет и я достать могу: архитектор 2000у.е. Давайте виртуальность от действительности отличать. На заводах, слесари у нас в Полтаве совсем не 1600 имеют…а если и имеют, то в две смены с потом и кровью и исключительно через леваки. У каждого второго «рыльце в пушку», через знакомых и родственников устроен, ежели нет, то – честь, вам, и хвала. Тыкать мордой в магазинное сало проще всего, чем самому свинью заколоть.

тут и заховано зміст всього про що ми говоримо - хочеш бабок - пахай. и не скигли. от скажіть, кого прикрашають істерики? гламурних девучок? так і вони зараз пантери Багіри. може б дискусія і не була такою нервовою, якби пан Гость виявляв більше лояльності до чужої думки. в нього що не пост - то образи, мені, Одо, Анейші - коротше всім хто думає не так як він.а позиція: є моя думка і неправильна рідко коли себе виправдовує. і кожна розмова має нести в собі нотки дипломатії. нє, не так? так от, якщо людина так себе поводить під час розмови, це дає простір думати про неї так само і в житті. тож ми і "Тыкать мордой в магазинное сало " - щоб показати що у місяця є й інша сторона. бо коли багато злості, вона йде на самознищення і рунування оточення. До речі, якщо по хорошому, на цю фразу "И бучу подымать насчет русского языка и подлых москалей." і образитися можна потрактувавши її як наклеп :)

И как журналист будущий узнай в каком состоянии наша культура!От кого зависят постановки в наших театрах.Сколько денег выделяется на исскуство.Сколько зарабатывают работники театра.Или ты считаешь что в театре все должны быть фрезеровщиками днем,а вечером артистами?

впевнені, що майбутній? отож. в якому стані наша культура знаю, але чесно вам скажу, на сцені безкультур"я значно більше. це вже не про театр гоголя, а про все. ви знаєте, на вечір-ювілей композитора Киви приїжджала Ніна Матвієнко, як на мене геній України, людина, яка своєю простотою і величчю змушує відчувати тебе ницим і примітивним. Знаєте скільки коштували квитки? ніколи не вгадаєте - 5 гривень! Тоді коли за пардон сраний камеді клаб або 95 квартал або Діму білайна віддають сотні. Де справедливість тут? ми самі віддаємо гроші за фекалію, а потім жаліємося - а де ж це наше мистецтво і чого воно так погано пахне.
    Пророк

тут и заховано зміст всього про що ми говоримо - хочеш бабок - пахай. и не скигли. от скажіть, кого прикрашають істерики? гламурних девучок? так і вони зараз пантери Багіри. може б дискусія і не була такою нервовою, якби пан Гость виявляв більше лояльності до чужої думки. в нього що не пост - то образи, мені, Одо, Анейші - коротше всім хто думає не так як він.а позиція: є моя думка і неправильна рідко коли себе виправдовує. і кожна розмова має нести в собі нотки дипломатії. нє, не так? так от, якщо людина так себе поводить під час розмови, це дає простір думати про неї так само і в житті. тож ми і "Тыкать мордой в магазинное сало " - щоб показати що у місяця є й інша сторона. бо коли багато злості, вона йде на самознищення і рунування оточення. До речі, якщо по хорошому, на цю фразу "И бучу подымать насчет русского языка и подлых москалей." і образитися можна потрактувавши її як наклеп
    А где ваша лояльнось к моей мысли?!Если вы пани журналист не видите ничего плохого вокруг,а считаете что когда человек живет на зарплату то он виноват в этом сам.Хорошо я поеду на зароботок,а кто в это время заменит моему ребенку отца?Кто будет мужем моей жене?Кто будут помогать моим родителям?А не скажется ли на воспитании моего ребенка это.Не обижайтесь но у вас в голове на данный момент одна учеба,а у меня уйма проблем.Всегда думать нужно глубже.Если почитаете изначально мои посты то совсем не свою зарплату обсуждал,а ситуацию в стране!
    2.0

Одним словом.Пока у тебя девочка не будет своей семьи ты ничего не поймешь.Истерики не дождетесь,а вот у тебя она лет через восемь настанет.

знову ж таки, пости уважно читайте. чи чоловік це не сім"я? чи у вашому розумінні сім"я це тіки включаючи дітей? помиляєтеся.

Еще один вопрос нашим дамам.Вы знаете сколько сейчас стоить "НОРМАЛЬНО" родить ребенка?

розраховувати треба. не тягнеш - не вилуплюй. хоча дехто таки на копійки тягне і виходить. таким панянкам аплодую і поважаю. я дітей не хочу, не принаймні ще років десять, а може і взагалі - думаю ще. хоча впевнена, вас зараз сказ розбере, типу, "ото ти така злобна і все таке, сяка-перетака" але перш ніж ще раз вчити мене життю врахуйте, що мати чи не мати дітей справа особиста кожного і погана демографічна ситуація яж ніяк не привід для народження кіндера. коштує це дорого, "ясен пень", але ж народжують! висновое: головне бажання. а ви знаєте як при вашому "совочкові" діагнози діткам ставили і на що їх обрікали? попитайте у мами чи там ще в кого. соціальна нерівність бере свої початки з давніх давен, і зараз вона хоч і є, але більш естетична.
+ Ответить в теме
Страница 17 из 29

Теги для этой темы